Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

sclgly;

Seçil hanim valla bilemicem ben vergi indirimiyle basvurdum emekli oldukmu bilmiyorum gerçi daha maaş yerleri boş inşallah emekli olmussuzdur ama bende zimmetten çıktı diye yazılar çıkmıyor evrak takipte ise tc yazıyorum birsey çıkmıyor inşallah sizinkide çıkar nediyeyim

promete41;
yok kardeşim beni zor kabul ettiler keşke olsa nediyeyim hayırlısı artik

tarum41 zımmetten çıkmadı yazısı çıkması benım 1 buçuk ay surdu zımmetten çıkarsa içerık gorunmuyo sen sgk gıt hemen al yoksa postayla bır haftada gelmez

O yazılar çıkmadan nasıl hemen tahsis numaranız çıkmış büyük şans ayın 30 unda başvurupta başka tahsis numarası alan var mı 30.01.2015 te

Bende bilmiyorum Seçil hanim belkide sanstir ama ben tek yerde çalıştım aynı ilde belki oyuzdendir

Valla sizin süreç çok hızlı gelişmiş, ben ocak 15 te başvurdum halen bekliyorum.

Murat kardes bide esgm den bak emekli aylıgı dan ordada çıkıyor bende sende bi bak istersen benimki hızlı olmuş diyorsun ama daha para belli değil bide daha önce yazdım evrak takipte tc ile sorguladigimda birsey çıkmıyor sizdede tam tersi

Evet çok enteresan evrak takipte birşey çıkmıyor ama e devlette tahsis no çıkmış çok ilginç

Benim evrak takipte bilgiler çıkıyor tahsis no yok ama 2 aya yakındır hiç bir hareket yok.

bWPpdn.jpg

sgk ye gıt hemen al postayla sana gelıyo demek bana 1 haftada hanca geldı

Arkadaşlar bugün sgkdan zarf geldi maaş ve ek ödeme bilgileri yazıyor Martin 24de cekicem Birikmiş tutar şu kadar diyor bide altında not var Birikmiş tutara karşılık 1 maaş daha ilave edilecektir diyor bunedemek. Bide benim edevlet dokumunde 7189primim var ama gelen zarfa 6865 günden hesaplamis bide yaşım 39 zarfa 38yazıyor oyuzdenmi acaba 1 sene eksik prim gözüküyor itiraz edeyimmi bana bi fikir verseniz

Yav arkadaşlar bir akıl verin nasıl hızlanır bu meret bimere yazsam mı?

Murat kardes valla nedesem boş 20 günde isbitti sizin Bağkur nebileyim başka sskdami var varsa birlestirmesi uzun sürer benim bi arkadaşımdan biliyom

Yok benim bağkur yok birleştirme yok zaten 8 yıldır aynı kurumdayım. Özel şirket rapor oranım yüksek bari olumsuzda olsa gelsede kağıt ona göre işten çıkacağım acaip muallatta kaldım.

Çalışırken çıkış verilmiyor ki, halen sgklıyım ben malulen emeklilğe başvurdum

Yav gittim sgk ya adamın dış hat telefonu çaldı hemen gözümün önünde açtı ahizeyi yana koydu. Bana numara verdiler arıyorum sürekli meşgul.

tarum41 maaş bılgılerını yazda bır fıkır edınelım toplam pırım ne kadar

Bizde 30 ocakta başvurduk bir ay olmadan emekli olmuşsunuz çok şanslısınız daha bizim tahsis numarası çıkmadı güle güle harcayın murat bey

tarum41 maaş bılgılerını yazda bır fıkır edınelım toplam pırım ne kadar
kardeşim normalde 7189 primim var ama sgk 6865ten hesaplamis pazartesi konuşmaya gidicem 310 günüm kayıp maas1995arti141ek ödeme emekli maasi. Clmdan 80tl fazla çıktı

Bizde 30 ocakta başvurduk bir ay olmadan emekli olmuşsunuz çok şanslısınız daha bizim tahsis numarası çıkmadı güle güle harcayın murat bey
tsekkur ederim Seçil hanim inşallah esinizinde enkisa zamanda cikar

Inşallah eşimden çok ben acele ediyorum maaşını ben alıcam ya ondan :))))

:) belki benim hızlı çıkmasının sebebi sgk evime 5dk uzak ışyerıme 3dk uzak vergi dairesine 15 dk uzak yada ben tek bir işyerinde çalıştım başkada aklıma gelmiyorki Seçil hanim

:rolleyes: ÇOK GÜZEL TESPİT SİZİN YÜZDE KAÇTI ENGELLİLİK ORANINIZ BİR DE MAAŞ NE KADAR BAĞLANMIŞ

Vergi indirimi emekliliği çok kısa sürüyor iş malulen emeklilik olunca uzuyor.

biz de vergi indirimi ile emekliliğe başvurduk ama hala tahsis numarası alamadık

Seçil hanim yüzde 46 maasta 1995 artı 141 ekodeme toplam 2135 bağlanmış allah bereket versin

Valla Seçil hanim keşke elimden birsey gelse

Yanlışlıkla 4 kez ypllamisom tel kafayı yedi :)

Üst Alt