Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

Merhaba arkadaşlar.

Sizlere herkesin sorduğu türden emeklilik hakkında sorularım olacak. Bilgileri aşağıda belirttiğim gibidir. Ne kadar emekli maaş alabileceğimi hesap edebilir misiniz?

İşe Giriş Tarihi : 15.09.1997
2000 Öncesi Dönem : 2071 TL - 825 Gün.
2000-2008 Ekim Dönemi : 63705 TL - 2129 Gün.
2008 Ekim - Bugüne Kadar : 77695 TL - 2173 Gün.
Emekli olacağım tarih : 15.09.2015

karşılaşmazsınız ne kadar oran verdiler size malulen emeklilik için murat bey

Yüzde 90 üzeriydi raporum hasteneyle görüştüm aynı raporu tekrar vermişler hatta EF oranım 28 e düşmüş

o zaman kesin olursunuz 60 yeterli malulen emeklilikte ef oranı ne bilmiyorum ama

Merhaba Arkadaşlar,

Kısmet olursa 65 gün sonra Vergi indiriminden faydalanarak emekli olacağım. İşyerim benimle emeklilik sonrası çalışmaya devam etmek istediklerini belirttiler. Sizce emekli maaşı bağlanıncaya kadar çalışmasam, emekli maaşı bağlandıktan sonra çalışmaya başlasam dahamı iyi olur ? ( Emeklilik işlerinin daha hızlı yürümesi açısından soruyorum )

Vergi indiriminden emekli olanlara imreniyorum ha. İşlemleri çok hızlı bitiyor.

Yener bey e devletten bakın evrak takipte bişey değişmiyor çıkmıştır tahsis numaranız

Doğru diyor secil hanım vergi indirimi emekliliği hızlı sonuçlanıyor

Az önce Bimerin 150 nolu telefonunu aradım. Açmıyorla şeytan diyor Bimeri Bimere şikayet et. Kocatepe SGK il müdürlüğünü arıyorum adamlar telefonu açmıyor bir numara var sürekli meşgul. 170i aradım bozuk plak gibi aynı şeyleri söyleyip duruyorlar. İyicene bunaldım.

ALLAH.a şükür benimde tahsis no çıktı.

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]Tahsis No için 4A Emekli Aylık Bilgileriniz [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]Ad[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]YENER[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]Soyad[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]YALÇINER[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]Doğum Tarihi[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]14.01.1968[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]Sicil No[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]Aylık Başlangıç Tarihi[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]01.02.2015[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]Durum Kodu[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]2000 Öncesi AylıkBağlama Oranı[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]60.00[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]2000 – 2008/10 ArasıAylık Bağlama Oranı[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]60.00[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]2008/10 Sonrası AylıkBağlama Oranı[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]30.00[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]İntibak Aylık BağlamaOranı[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]0.00[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]2000 öncesi Gün[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]813[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]2000 – 2008/10 arasıGün[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]665[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]2008/10 sonrası Gün[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]2265[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]Toplam Gün[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]3743[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]Göstergesi[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]9475[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]Hisse Oranı[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]1/1[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]Sigortalının En SonÇalıştığı Sektör[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]Özel[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]Aylık Tutarı[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"] [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]Birikmiş Aylık Tutarı[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]0[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]Ek Ödeme Tutarı[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"] [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"]Kesinti Tutarı[/FONT]

şimdi de maaş bekleyişi var bakalım ne kadar maaş bağlayacaklar

apprentice canını sıkma seninde kısa zamanda emeklilik onaylanır
sclgly Evet seçil hanım şimdi maaşı bekliyeceğiz zaten bir siz bir ben bekliyoruz galiba emekliliği

bir an önce bağlansa da öğrensek ne kadar maaş ve de alsak ödemeler bekliyor

Valla hergün takip ediyorum şu an bir hareket yok gibi bu hafta için evrakların olduğu kuruma gidip bir soracam bakalım

Memur olsaydım bugün emekliliği hak etmiştim.Ama özel deyim,ne yazık ki daha 3 yılım var.

apprentice

Merhaba. Sizden emeklilik müracaatınızda yaşadığınız süreçleri anlatmanızı rica ediyorum. Kafamda deli sorular var :) Öncelikle merak ettiğim yeniden engelli raporu isteniyor mu? Hangi ildeki SGK'dan başvuru yaptınız vb. sorular. Şimdiden teşekkür ederim.

Üst Alt