Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

Kurum dışına deniyor evrak size olsa şahsa gönderilmek üzere denirdi. Vergi indiriminiz varsa maliyeye yazı yazılmıştır teyit için o olabilir.

28.09.2015 itibari ile sgk'ya başvurumu yapacağım inşallah. Malul emekliliğimi iptal ettirip çalışmaya başladım. 1.derece vergi indirimi ile 3643 prim günü 1993 sigortalık süresi ile.

Kurum dışına deniyor evrak size olsa şahsa gönderilmek üzere denirdi. Vergi indiriminiz varsa maliyeye yazı yazılmıştır teyit için o olabilir.ANLADIM UFUKALP,YA MALİYE YADA EMEKLI SANDIGI BAGLANTIM VARDI,ODUR DIYE TAHMIN ETMIŞTIM.TEŞEKKÜR EDERİM.

Evet diğer statülerde çalışmanız varsa hizmet birleştirme için orayla da yazışma yapılıp hizmetleriniz istenecek o da olabilir. Sizin iş uzar biraz.

01..10..2003 SSK GİRİŞİM.
%45 ŞİMDİLİK VERGİ İNDİRİMİ RAPORUM.
2491 SSK + 450 ASKERLIK = 2941

[SIZE=4]ŞAFAK.......= 2949
[/SIZE]

Nasipse eğer...........

zaman çabuk geçiyor galiba.
sanki üstteki Mesajı dün Yazmış gibiyim.

2511 SSK + 450 ASKERLIK =2961
[SIZE=4]ŞAFAK........= 2930[/SIZE]

safak 776 demekki günler geciyormus:):confused:;):eek::rolleyes::cool:

safak 776 demekki günler geciyormus:):confused:;):eek::

zaman çabuk geçiyor galiba.
sanki üstteki Mesajı dün Yazmış gibiyim.

2511 SSK + 450 ASKERLIK =2961
[SIZE=4]ŞAFAK........= 2930[/SIZE]

aydın haklısın günler cabuk geciyor 450 gün askerlik kac tl acaba bilgin varmi :)

tsk ler ümit ben 19 ay askerlık yapdım 93 askerdim tansu ciller hn ozaman basbakandı bedelli askerlik cıkardı zengin cocugu para verip gitmedi bu seferde asker acıgı cıktı dedilerki askerlık uzadı 4 ay daha o zengin cocuklarının yerinede askerlik yapdık cok arkadasım şeyit düsdü off offf yalancı tansu ciller bizlere okadar mefaat de bulundu sizleri devlet memuru yapacagiz kendi isini kurmak istiyene bankadan kredi verecegiz askerlık bitdi geldik hicbirseyyok hep yalanmıs okadar askeri sehit eden tansu ciller hn sana buradan sesleniyorum senin yatmaya yerin yok nasıl can vereceksın acaba

selam arkadaşlar İstanbul da vergi indirimiyle emeklilik sonuçlanması kaç ay sürüyor benim 70 gün oldu ssg ya soruyorum evraklar hala maliyede gelmedi deniyor işleyiş normalmi dir bilgi veren olursa sevinirim-

azizaziz

selam benimki 3 ay oldu göndereli onaylanmıs ama bir aydan beri ses yok elime ulasmadı al sana 4 ay ne bicim bir mehmeletde yasıyoruz çin den saat siparısı verdım 2 günde geldi

Başvuruyu yaptık. Bakalım ne kadar sürede bağlanacak..

benimde şafak 6 hayırlısıyla. başvuruyu nasıl yaptın ergin açıklarmısın?

satıcan

Başlangıç Gün ve pirim miktarlarımız bir birine çok yakın maaş bağlandığında kendim için daha net bir düşünce oluşucaktır.
Hayırlısı olsun.

ŞAFAK DOĞAN GÜNEŞ :D gecen hafta emeklilik dilekçemi verdim

şafak 0 yarın sabah hayırlısıyla dilekçemi vereceğim :)

Üst Alt