Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

En sevdiğiniz köpek cinsi nedir?

ben golden reitrevier' lari cok seviyorum
cok neseli ve enerjikler
ama bakmasi epey efor ister harhalde :D

Kesinlikle Sivas Kangal sadık söz dinleyen bir köpek sahibine %100 itaat ediyor.İş yerinde 2 kangalımız var köpek çıldırmış gibi havlarken bile sert bir ses tonuyla sus komutuna uyup uysallaşıyor.İşte bu yüzden Sivas Kangal itaat,güç ve caydırıcılık.

M.ESRA ERUSTA' Alıntı:
ALMAN KURDU.BAHÇELİ BİR EVİM OLSA ELBETTE :)
Kurt mu? :shock:

Ben küçük köpekleri severim
Benden iri ve büyük olmamalı :lol:

türünü bilmiyorum işte
şu uzun tüylü olanlardan :lol:

YA HAYVAN OLSUN YETER AMA KÖPEK OLDUMMU VARYAAA ÜFFF
HELEDE KANGAL BEN KÖPEKLERİMİ ÖZLEDİMM

KANGAL KÖPEĞİ SAHİBİ ÖLÜNCE KENDİ HAYATINA SON VEREN HAYVANLARDAN BİRİSİ AMA SAHİBİ ONU SEVSİN YETER
KÖPEK EN İYİ DOSTTUR İNSANLAR İÇİN HELEDE BU İKİ AYAKLI KÖPEKLERİN ÇOK OLDUĞU ŞU DÖNEMDE

benim pekin cinsi köpek oyy maymun gibi.muck ona.

Yıllardır dobeman beslerim."öncelikle sahbine sonsuz bağlıdırlar,emirlere anında cevap verirler."sahiplerinin kopyası olmalarıda ayrı bir özellikleridir...........:)

merhaba

benim en sevdiğim köpek sibirya kurdu
ve bir tane sibirya kurdum var gözleri mika

senbernarrrrrrrrr süper köpek
inanılmaz duygusal
ama biraz maddi destek istiyo
bi oturuşta 6 kilo ciğeri birden yiyomuş :eek: :roll: :roll: :roll:

Tabiki Kangal
İki tane kangal besledim.İnanılmazz tatlılar görünüşlerine bakıp korkan çok ama müthiş duygusallar sahibini görünce delirenn o kuyrukları yerinden çıkacakmış gibi
daha sonra burda paylaşırım çok güzel anılarım var.

en guzel kopek sıbırya kurttu veya buldox sahibine sadık onunla ıyı vakıt gecırmesını bılen kopek dır tercıhım bunlardır

Asaletin kartaldan sonraki ikinci simgesi, milli simgemiz Boz Kurt
Tarkan filmlerinin sayesinde tanistim, gerci o bir alman köpegiydi ama olsun:) sizde caktirmayin yaaa:)
110000-GRAYWOLF-STANDING_ON_SNOW.jpg

Kücüklügümden beri bir Kangal Köpegim olsun istedim, olmadi bakalim zaman ne gösterecek... sirin seyler bunlar ya :D
kangal_dog_kopek.jpg

ve iste O :D ne desem, nasil anlatsam bilemiyorum, sade ve sadece seviyorum.
husky.jpg

sibirya kurdu benim tercihimde :wink: olsada sevseydim :wink:

ben hepsini çok seviyorumm :( elimde olsa da evimin bahçesi olsa da :(
o bahçeyi hayvanat bahçesine çevirsemmm :(

evin içinde kedi köpek gibi bıcırıkların dolaşması taraftarı değilim... bahçe şart :) ama evimde sokak köpeği yavrusu besledim yeni doğmuştuu :( annesini zehirlemişlerdi ve daha gözleri açılmamıştııı :( bende eve aldımm muhallebilerle besledim onuuu :) beni annesi bildiii :) altını bile bezledimmm hehhehe :) geceleri ağlayınca yatağıma aldımm çok tatlıydııııı :) büyüdüü ve yuvadan uçtu gittii çoluk çocuğa karıştııı :p

Ben bütün hayvanların hayranıyım..
Kedi birinci favorim olmak üzere köpekleri de ayrı bir severim...
Sokak köpeklerindeki o sıcak ve ürkek bakışı ve kendini sevdirme çabasını hiçbir köpekte bulamazsınız...

çocukken siyah beyaz kanişimiz vardı adı coni .sokakta ölmek üzereyken bulmuştuk..bizimle 15 sene ömür geçirdi.

6 sene önce dişi alman kurdum vardı adı rita ..gerçekten çok büyük sorumluluk gerektiren akıllı özel bir köpek olduğuı için 1 sene baktıktan sonra özel güvenlik müdürü bir arkadaşa verdim..

Ama özel bir cins olsun derseniz favorim iskoç çoban köpeği derim.hani küçükken izlediğimiz lassie dizisinin kahramanı...

Sizi tanıştırayım cinsi Husky bembeyaz olanları daha ender. İste benim köpem Nirvana arkasındakide eşi o benim değil çok güzeller değil mi ? bence öyle :)

nirvana10moispc0.jpg

Ama aslında benim en çok sevdiğim köpek türü saf kurt o vahşi ortamdaki kurtlar keşke böyle bir köpek evcilleştire bilsem 8)

eb4kurt20cm8.jpg

Kuetz ilk defa beyaz bir husky gördüm...

Ne güzel şey o... :wink:

Hepsine hayranım aslında ama
Golden Rodriver favorim..
Gözleri ve yüzü gülen bir köpek görmek isterseniz o na bakmanız yeterli ..

hiçbirini sevmem yani severimde baya bi uzakdan olma şartıyla :D

fobim varda biraz :oops:

çocukken klasiktir belki köpek fobim vardı şimdilerde yok e bir kere ilk okulda birinci sınıfta kovalanırsanız ister istemez oluyor tabi köpek fobisi o zamanlar :shock: gerçi yinede el süremem köpeklere ama seviyorum kerataları belki hayallerimdeki eve ola ki bir gün kavuşursam bahçesi olan bana ait :wink: o zaman düşündüğüm bir kaç tür köpek var tabiki husky,danua, bernese ve grönland köpekleri iyi bir dörtlü olurlar sanırım... 8)
harika bir site köpeklerle ilgili nerdeyse aradığınız her bilgiye ulaşabiliyorsunuz köpek severler incelesin mutlaka :wink:

www.evcilkopekler.com/

Üst Alt