Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelliler.Biz 9 yaşında...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OturanBoğa

Yönetici
Konular
673
Reaksiyonlar
309
Sevgili arkadaşlar,

09.01-2003 tarihinde kurulan/doğan Engelliler.Biz'in bugün 9. doğum günü.

Zaman ne çabuk geçiyor... Birkaç kişi ile başladığımız serüvenimiz şimdi 43 bin üyeye, günlük 20 bine yakın ziyarete ve aylık 350 bin tekil ziyaretçiye ulaştı.

Burada olmaktan keyif alan başta üyelerimiz olmak üzere tüm ziyaretçilerimize ve çeşit çeşit katkılar sunarak siteye destek veren herkese sonsuz teşekkürler.

Nice nice yıllara, hep birlikte inşallah...

Varolun!

Ne kadar güzel Allah hepinizden razı olsun emeği geçenlerden.

Nice yıllara inşallah

nice başarılı yıllara hep beraber
teşekkürler bülent

Daha nice nicee uzun yıllara hep beraber inşallah..:) İyi ki varsın Engelliler.Biz..:)

Emeği geçen tüm kardeşlerden Allah razı olsun...
Başarılarla dolu nice yıllara...

Allah seni başımızdan eksik etmesin Bülent abi :)

vay be daha dun gıbı hatırlıyorum uye oldumu ılk bı yıl sadece uzaktan takıp etım sonra uye oldum bende engellılerçbız gıbı yaslandım;) nıce yılaraa emegı gecen herekese sonsuz tesekurler

Müziksiz olmaz:)

Susuzlara su olasan daima Engelliler.Biz:) Magdurlardan yana ak daima!:)

yüreğinize sağlık ben çok menfaatlendim allah kurana yönetene ilgililere iyi günler göstersin herkese teşekkür

iyiki varsın engelliler.biz daha nice yıllara

nice yıllara Bülent abi.. bu site için nasıl uğraştığına neler çabaladığına az çok şahit oldum 2004 ten beri.. eline yüreğine sağlık.. iyi ki varsın engelliler.biz senle büyüdüm valla : )

biz anca 100 kişiydik üyelik tarihime, üye sıra numarama baktığınızda anlayacaksınız, o kadar yakın dostluklar vardı ki site üyeleri arasında, neredeyse kırk yıllık samimi dost gibiydik şimdi ise bir sel olduk akıyoruz. daha nice yılları sağlık ve mutluluk içinde paylaşmak dileklerimle.

iyi ki doğdun
iyi ki varsın engelliler.biz. nice dokuzlara...

(bülent abi bunu kutlamak lazım :) )

İyi ki doğmuşsun engelliler. biz :) İyi ki varsın.. 90. yılını biz göremeyiz ama umarım birileri görür.. Ya da 90 sene içinde tüm engeller kalkar da sitenin formatı değişir :)

Ben de 2005'de üye olmuştum. Seneler ne kadar çabuk geçmiş. Engelliler biz büyürken biz yaşlanmışız :)

Nice bilgili , online üyeli güzel yıllara .. sende varol abi herşeye ve herkese katlanıp burada olduğun için..

Nice yıllara hep birlikte inşallah. İyi ki doğdun, iyi ki varsın engelliler.biz...

nice yıllara
hep birlikte inş. bi arkadaşımın vesilesi ile üye olmuştum. o gun bugundur burdayız.

nice yıllara iyiki varsın ENGELLİLER.BİZ bu site sayesinde çok sorularıma cevap buldum emeği genlere sonsuz teşekkürler

İyiki varsınız arkadaşlar iyiki kurulmuş bu site kuranlardan da allah razı olsun birçok arkadaşlıklar dostluklar kurdum bu site sayesinde...

nice nice güzel yıllara...
2005'te başladığım bu yolda sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum...
Dostluğun,arkadaşlığın paylaşımın ne demek olduğunu hep birlikte öğrendik..
Hayata dair acıyı tatlıyı...
İyiki varız...
Taklitlerinden sakınılması gereken tek yer olarak her daim olacaktır engelliler.biz...
Doğum günün kutlu olsun engelliler.biz...

Hakikaten biz'de bir olduk dertlerimize,üzüntülerimize çare;düşünce ve sevinçlerimize yoldaş bulduk.İyiki var ve hep var olur inşallah...Mutlulukla ve sağlıcakla kalın arkadaşlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt