Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelliler.Biz 9 yaşında...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
büyük bir eksikliği gideriyorsunuz. emeği geçenlere çok teşekkürler. nice yıllara

Başarılarınızın devamını diliyorum,Sağlıklı,akıcı,güzel paylaşımlarda hep birlikte olmak dileği ile...:)

Bu sitenin kurulmasında ve bunca zaman ayakta kalarak biz engellilere yaptıgı yardımlarla bızlere moral ve bilgilerinizle yönlendirmelrinizle hayatımızda cok önemli degısıklıklere yön verdınız.sağ olun var olun .allah gönlünüzü herdaim açık etsin.sizleri ve sizler gibileri basımızdan eksık etmesın.sayenızde bır ıs sahıbı oldum ve gelecegım guvende cunku artık devlet memuruyum.cocuklarıma artık ıstedıklerını alabılıyorum.allah nasıp ederse bılgısyar bıle alacagım.bunların hepsı sızın sayenızde .artık bende mutluyum.bu mutlulugu allahım butun engelli kardeslerıme de nasıp etsın.cumlenuızın allahım yar ve yardımcınız olsun.sızlerı ve basımızdan eksık etmesın.BİR ELİN NESİ VAR İKİ ELİN SESİ VAR.Birlik olursak alamayacagımız bır sey yok ı9nanaın bana

engellilerin çok sesliliğine öncülük eden engelliler biz web sitesi kurulduğu günden bu zamana engellilik adına faydalı kaynaklar bulundurmaktadır .. engelliler biz platformu üzerinden tartışmalar ve değerlendirmelerde bulunuldu, kimi zaman görüş,düşünce ve fikir ayrılıkları olmasına rağmen her konuda tartışmalar ve paylaşımlar da bulunuldu... bu sayede engellilik ve sorunları tartışılarak bir yerlere seslerin duyurulduğuna inanıyorum. emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür eder, 9. yılınızı kutlarım.

Bu güzelım siteyı ve platformu kuran dostlarımıza tesekkurlerımı sunuyorum bır cok degerlı dostlarımızla bu sıte sayesınde bır araya geldık kocaman bır aıle olduk emegı gecen tum dostlarımıza tesekkur edıyorum ıyıkı dogmusun www. engellıler.biz nı ce guzel yıllara ınsallah hep beraber.

"engelsiz bir yaşam için el ele"

Nice yıllara
bu siteyi kuran ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler bu site sayesinde hayatım değişti hepinize sonsuz şükranlarımla

Yıllarınızı,emeğinizi,desteğinizi kutlarım.. Aksaksız,daha bilgili,daha geniş çap'lı uzun yıllar dilerim.. Yaşınız,bize yaşattıklarınız kutlu olsun..

merhaba dostlar bende 10/10/2010 tarihinde tanıştığım bu aileyi çok sevdim.gün geldi sorunlarımızı dile getirdik gün oldu dertleştik ulaşa bildiğimiz dostlarımızla.fırsatı gelmiş iken bu sitenin oluşumunda emeği geçen herkese teşekkürler. dilerim buranın ışığı hiç sönmeden ışık tutmaya devam eder türkiyemin güzide renk renk kader dostlarımı...sevgilerle

Engelliler.Biz'in 9. yaşını kutluyor,başarılarının artarak devamını diliyorum..

Engelliler.biz, doğum günün kutlu olsun... Hep beraber nice yıllara inşaallah :)

Nice 9. yıllara hep bareberce ..
İyi ki "BİZ " varız

Hayırlı olsun hepimize... Sağlık,huzur,mutluluk, ve nice güzel dileklerimler... Tüm üyelere ve yöneticilere

Kuranlara ,
emeği geçenlere,
bu siteyei bize sunanlara..
kullananlara..
kısacası tum arkaşadaşlara...
birlik ,beraberlik, paylaşımcı dolu ..
NİCE......YILLLARA.....

Way be,Oturanboğa 9 yaş yaşlanmış :)

nice nice yıllara

5/ 5/ 2010 yılında tanımış olduğum siz degerli arkadaşlardan çok değerli bilgiler aldım.....

Bület bey Nice seneler.....

Emeğinize, yüreğinize ve içtenliğine teşekkürler.

Nice yıllara...

Başta Genel Yayın Yönetmenimiz Sn.Bülent bey ve emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekür eder ve böyle bir siteyi kurupta bizlerle bilgi paylaşımında bulundukları için teşekkürü bir borç biliriz.:)
Bütün site üyelerine ve bütün görevli arkadaşlara daha nice sağlıklı bilgi alış-verişler dilerim:)

Başta OturanBoğa ve tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürler, sevgiler...Nice güzel, uzun yıllara Engelliler.Biz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt