Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelliler.Biz 9 yaşında...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emeği geçen herkese teşekkürler.Nice yıllara...

Engelliler Biz sitesiyle 2007’de tanıştım ve ogünden beri sitenin bir numaralı müdayimi oldum J:)
Forum yazılarıyla edindiğim bilgiler için, sohbet odasındaki keyfli sohbetler için, site sayesinde tanıştığım arkadaşlarım için ve bakış açımı değiştirmeme vesile olduğu için site kurucusu ve yöneticisi Bülent beye teşekkür ediyorum.
Yüreğinize, emeğinize sağlık, yeni yaşınızı kutlar başarılarınızın devamını dilerim…..

aranıza yeni katılmış olmama rağmen çok memnunum nice sağlıklı huzurlu yıllar dilerimm..iyiki varsınız..

nice senelere emeği geçen herkezden allah rarı olsun

üye olalı 5 yıl olmuş gerçekten bu siteden çok şey öğrendim emeği geçen herkeze tüm site üyelerine selamlar nice yıllara

Bu site bana birçok konuda yol gösterdi. Mutlu yıllar, hep daha iyiye ... Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Ben yine çoookkk duygulandım.. Ne çok duyguyu paylaştık film şeridi gibi geçti birden .. Buraya 2022 maasında yasadığım aksaklık için üye olmuştum evdeydim sürekli sınav sınav şimdi ise atandım iş yerindeyim ne çok şey değişti hayatımda çok şükür Yüce Rabbime iyiki üye olmuşum bu siteye ..Hayatıma çok şey kattı ..İnş tüm arkadaşlarımıza nasip olsun bu olumlu değişiklikler..
Bülent bey iyiki kurmuşsunuz bu siteyi sizden ve tüm ardaşlardan Allah Razı Olsun ..Paylaşmak çok güzel..
İyiki Varız Birlikte Niceeeeeee Mutlu Yıllaraa...

Daha nice nice uzun ve mutlu yıllara hep beraber inşallah:D İyi ki varsın Engelliler.Biz ve ailesi:)

sitemiz sayesinde çok şeyler öğrendik teşekkürler....nice yıllara

Site´ye hayirli ugurlu olsun. Nice bilgi verici, oyunlariyla, bazen düsündüren konulariyla nice yillara insallah. Emegi gecenlerede allah razi olsun.

nice 9lı yıllara hep birlikte girmek dileğiyle mutlu yıllarrrrrrrrrr ...............

Nice yıllara hep beraber, iyi ki varsın engelliler.biz.. Emeği geçen herkese teşekkürler...:)

böylesine güzel bir siteyi kurup bu günlere getiren bütün kader dostlarıma bin selam olsun...

onca benzer nitelikte site içinde tek geçerim engelliler.biz i iyiki varsın nice yıllara

iyiki varsınız.sitede emeği geçen ve bilgisini eğlencesini paylaşan tüm arakadaşlara teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt