Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelliler.Biz 9 yaşında...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emeği geçen herkese çok trşekürler ben burdan birtakım bilgiler elde ettim menmunum tüm uğraşı veren arkadaşlara elinize sağlık diyorumnice yillara.

o kadar oldumu yaw :confused: çocuk doğdu büyüdü hatta şuan ilk okul 2. sınıfta allah mürüvetinide gösterir inşallah :D

iyi ki varsın engelliler biz hep beraber nice nice güzel yıllara inş...
site 9.yılını kutlarken neden daha önceden üye olmamışım bu siteyi farketmemişim diye kendi kendime hayıflandım olsun herzaman sonuc önemlidir. artık burdayım.en başta bu site için emegini ortaya koyan bülent abiden ve emegi geçenlerden Allah razı olsun...

Çığ gibi büyüdük, sayımızın artmasından ziyade bir araya toplanabilmemiz beni daha mutlu ediyor.
Gelecek kuşaklara bir kılavuz, her üyesine bir şeyler katan bu değerli eğitim kurumunun her zaman geçmişine
yakışır şekilde gelişmesini canı gönülden dilerim.
Ayrıca bu oluşumu bizlere açan paylaşan değerli insan oturanboğa (sevgili Bülent'e) sonsuz şükranlarımı sunuyorum.
Ferit Şahin

bırlıkte nıce nıce yıllara..sevgili bülent bey emeğinize yuregınıze sağlık.....sıze ve emegı gecen herkese butun arkadaşlara sevgı ve saygılar..

nice senelere Engelliler Biz ailesi.Bu site hayatımdaki dönüm noktası oldu benim,çok şeyler öğrendim bu site sayesinde,çok şeyler kazandım.
Bizlerin bir araya gelmesini sağlayan ve aradığımız her konunun cevabını bıkmadan usanmadan bizler için araştırıp yardımcı olan sayın şefede ayrıyetten teşekkürler.
İyi varsın Engelliler Biz,iyiki varsın Bülent Bey

Nice nice uzun yıllar

Nice nice seneler başarınızın devamını dillerim... Engelelierin sözcüsü olan sitemiz inşallah daha büyüyerek yolla devam edecektir..

Doğum günün kutlu olsun Engelliler.biz..:) iyi ki varsın..

Bana kalırsa bu site, Türkiye'deki sakat hareketi açısından İ-NA-NIL-MAZ önemli bir girişim.

İnsanların sakatlık konusundaki politik duruşlarını rahatlıkla sergileyebilmeleri, sorularına cevap bulabilmeleri ve değişimin ve dönüşümün bir parçası olarak toplumsal hareketin içinde yer almaları açısından çok değerli buluyorum.

Umarım nice seneler, bir bayrak yarışı şeklinde nesilden nesile gelişerek devam eder bu site.

Ben de umarım uzun yıllar bu sitenin çeşitli yerlerinde dolanarak her yeni yaşını kutlarım.

öncelikle bu site gündemi çok iyi takip ediyor, başta site yöneticisi Oturanboğa olmak üzere mevzuata hakim bir çok üye arkadaşımız da bulunuyor. Temennim sitenin nesilden nesile uzun yıllar devam etmesi yönünde...

İyi ki varsın engelliler.biz...

üye olduğumda site 4.5 yaşındaydı...
şimdi yaşını ikiye katlamış..
ben de bu site sayesinde bilgilerimi ikiye katladım...

başta büyük şef oturan boğa olmak üzere herkese teşekkürlerimi sunuyorum... :)

kavgasız, gürültüsüz, entrikasız,
bol bilgi paylaşımlı, bol buluşmalı, bol dostluklu nice yıllara.... :)

Site değil abicim, ne sitesi.. Site dediğin sağ üst çarpıya basınca kapanır gider. Bu öyle değil ki :D Basıyorsun çarpıya çıktın sanıyorsun, aklın burda kalıyor. Sevinçler paylaşıyoruz, üzüntülerimizi birbirimize kakalıyoruz, rahatlıyoruz. Birbirimizi tanıyıp yuvalar kuruyoruz, yardıma ihtiyacı olana yol gösteriyoruz, yeri geldimi haksızlıklara karşı hep beraber direniyoruz. Bazı arkadaşlarımız vefat ediyor, göz yaşı döküyoruz. Sırf arkadaşlarımızı görelim diye yüzlerce kilometrelerden kalkıp yollara dökülüyoruz. Biz, bizi oluşturuyoruz, voltranı kuruyoruz. Aile gibi sahipleniyoruz. Sevdiklerimizi koruyoruz. Anlaşamadık mı kavga ediyoruz, kafa göz dalaşıyoruz..

Bir aile içinde ne yaşanıyorsa, biz onu burda yaşıyoruz. Biz'i yaşıyoruz ve biz oluyoruz.. Bir yaşıyoruz..

Nice yıllara...:rolleyes:

10. yılında şenliklerle kutlayalım derim. :D:cool:
Buluşma organizasyonlarının duayenleri buna bir el atsın bence. :rolleyes:

Nice Yıllara engelliler.biz ... Bu siteden çok şey öğrendim . ve daha öğreneceğim çok şey olduğuna eminim.

3.yaşındayken tanımışım demek bu siteyi... :) e ne demişler giden gün ömürden.nice yıllara nice yaşlara diyelim.iyiki varsın :)

geç tanıdım ama güzel oldu,engeller;'' engellilerbiz'' le aşılır..duyrulur..emeğei geçenlere teşekkür ederim..nice yıllara:)

Emeği geçen herkese çok teşekürler..Nice yıllara :)

Vay be 9 yıl nasıl da çabucak geçmiş:):)
Aman be site yaşlandığımızı hatırlattın şimdi:(:(
Şaka şaka iyi ki varsın,uzunca yıllar benim yaşlandığımı hatırlat,sen benim için çooookkk değerlisin,seviyorum seni:):)

Nice mutlu yıllara...Emeği geçen herkese çok teşekkürler...

Ben de bu ailede yeniyim. İnşallah hep beraber nice yıllara kavuşmak dileğimle. Mutlu yıllar umutlu yarınlar diliyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.

başkanım saygılar herkesi bilgilendirdigin için herkese yol gösterici oldugun için herkese bi kardeş bi abi bi baba gibi destek çıktın sorunlarımızı paylaştın paylaşmamıza yardımcı oldun çok teşekkürler saygıyla egiliyorum önünde saygılar..gönüllerden sevgilerin eksik olmadıgı saglıklı huzurlu nice mutlu yıllara hep beraber..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt