Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz Organizasyonu] 12 Temmuz 2008 Cumartesi: 3. Wattabe Etkinliği'nde buluşalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhabalar,

Wattabe etkinliğine katılmak ve sizlerle bir arada olmak banada mutluluk verecektir. :p

Oturanboğa,Cincin,Pegasus

Sevinç + 1 eklerseniz sevinirim.
Mecidiyeköy servisi (3.servis)

Güzel organizasyonda görüşmek üzere

Teşekkür ederim.

MERHABA,

KENDİ OLANAKLARIMLA, (ARABA VEYA HELİKOPTER) İLE GELECEĞİM... BEN, EŞİM ve DURU BEBEK :D:D:D:D:D:D

BLACK&WHITE + 2 OLARAK EKLERSENİZ SEVİNİRİM...

]AYRICA BU BÜYÜK ORGANİZASYONDA AKTİF OLARAK GÖREV YAPMAK İSTİYORUM, YÖNETİCİ ARKADAŞLARA DUYRULUR...

ARİF İSTEMEK BAŞARMANIN YARISI ,BU ETKİNLİĞİ KAÇIRMA . 153'Ü ARA
OLUMSUZ YANIT ALIRSAN BANA YAZ BEN ONLARLA GÖRÜŞEBİLİRİM.

Offfffffff yaaaa :evil: :evil:

Bu haksızlık ama..........

Yine ben istanbul'da yokken yapılıyor bu organizasyonnnnnnnn:(((((((((((((((

Kısmet olmadı bi katılmak:((((((

Ağlıycam şimdi :(

Bir daha ki seneye kim öleeeee kim kalaaaa :roll: :roll:

Buluşma organizasyonunu düzenleyenlere teşekkür ediyorum, ben Lüleburgazdan 5 kişilik ailem ve 5 kişilik misafir ile katılmak istiyorum. Saygılarımla. Kendi olanaklarımla.

İSTEK

BENDE KATILMAK İSTERDİM AMA ANTALYADAYIM.GÖNLÜM SİZLERLE.

bende katılmayı çok isterdim, ama mümkün değil. Katılacak arkadaşlara iyi eğlenceler diliyorum.

yardım

arkadaşlar yeni üye oldum ve Site Üyelerinin Buluşma Organizasyonları burda bulunmak ve güzeli paylaşmak istiyorum isim nereye yazcam yardımmmmmmmm

ENGELİ1968, kaç kişi geleceğini, servis kullanıp kullanmayacağını, kullanacaksan hangi duraktan bineceğini bu başlığa yaz, ben listeye eklerim adını...

merhaba bende gelicem benide yazın 5 kişigelicek benimle benimle beraber 3 ü engelli olucak servis hepsi uyuyo bize kendi imkanlarımızlada gelebilirz duruma göre haberdar edicem teşekkürler şimdiden

kosovalı beraber gidelım işde
nasilsa senın oto var ne dersin......

Benide ekleyin büyük ihtimal ordayım eğer otobüs gfeçiyosa otobüsle geçmiyosa servisle gelicem

ben kadıköyden servis kullanarak 7 kişilik gurupla katılıyoruz eklermisiniz bizi...... teşşekür ettik

freegirl

selam

selam bende geliyorum artısı 1 veya iki olabilir bize yakın zaten yürüyerek gelirimm:))))))) :lol:

Ben de geleceğim kısmetse, geçen sene çok güzel olmuştu....
Salim abi yer varsa benide alın. yoksa kadıköyden binerim.

ya çok güzel bi organizasyon bu ama ben başka şehirdeyim. gelmeyi çok isterim ama gelemem heralde. kalacak yer gidiş dönüş yolculuk sorun olabilir bana. size şimdiden ii eğlenceler.

wattabe

ben ve +6 kişi kadıköyden katılmak istiyoruz

Benide eklermisiniz

Benide eklermisiniz 2 kişi gelecegim ve gelecegim durak ALİSAMİYEN STADI KARŞISI

SELAM

Sevgili ERKAN ÖĞRETMENİM seni bekliyorum fazla görüşemedik WATTABE DE bol bol konuşuruz bekliyorum:))))))

benide ekleyin kadıköyden servisle gelicem tşk ederim

bende gelmek istiyorum tuzladayım nasıl gelecegımı tarıf ederseniz sewinirim ailemde gelecek 6 kişi :)

12 TEMMUZ ORGANİZASYONU

bende katılmak isterim Nadire MORKAŞ ( -Merter Otobüs Durağı)

Birde Faaliyetlerinize etkin olarak nasıl katılabilirim bu konuda bilgilerinizi rica ederim.

Ersin, bu başlığın ilk mesjında etkinlik alanının tarifi/haritası var. Ayrıca servisle geleceksen, Kadıköy'den binebilirsiniz. Onun detayları da ilk mesajda var. Ben sizi Kadıköy servisine yazdım. Aksi bir durum olursa buraya yaz lütfen.

Nadire, etkin olarak katılmaktan kastın nedir? Bu düzeyde bir etkinliği yılda sadece bir defa yapıyoruz. Onun tüm planlama çalışmaları da tamamlandı...

Bende geleceğim +1 olarak listeye ilave ederseniz sevinirim. Kendi aracımla geleceğim.Şimdiden Teşekkürler.

OturanBoğa' Alıntı:
Ersin, bu başlığın ilk mesjında etkinlik alanının tarifi/haritası var. Ayrıca servisle geleceksen, Kadıköy'den binebilirsiniz. Onun detayları da ilk mesajda var. Ben sizi Kadıköy servisine yazdım. Aksi bir durum olursa buraya yaz lütfen.

Nadire, etkin olarak katılmaktan kastın nedir? Bu düzeyde bir etkinliği yılda sadece bir defa yapıyoruz. Onun tüm planlama çalışmaları da tamamlandı...

tamam kardesim teşekkurler ben servısle gelecegim ama pendıkten servıs olursa çok daha ıyı olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt