Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz Organizasyonu] 12 Temmuz 2008 Cumartesi: 3. Wattabe Etkinliği'nde buluşalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba arkadaşlar ben geçen yıl katılmıştım ve çok güzel geçmişti. bu yılda katılmak istiyorum 3 kişi olarak ve mümkünse .pendikten servise binmek istiyorum geçen yıl çok geç gelmiştik ve ben çok geceye kalmıştım kadıköyde indigim için bu yıl ayarlanırsa çok sevinicem ve güzergah belirlenirse haberim olsun lütfen.

selam.
Bende gelmek istiyorum inşallah bir sorun çıkmazsa, ama benim birde ablam var engelli.
yani 2 engelli olunca mecburen yanımızda refakatçide bulunuyor benim yanımda nişanlım olur, ablamında annem olur, yani 4 kişi oluruz...
ulaşım içinde ben kagıthanede oturuyorum ama.
153 le gelmek daha kolay olur sanırım.
yada kendi imkanlarımızla geliriz inşallah bir engel çıkmazsa...

merhaba biz yine bursa olarak geliyoruz 40 kişilik yazabilirmisiniz ben yine bursa camiasını toplayıp gelirim güzel bir gün geçirmek dileyi ile herkese teşekkur herkesi katılmasını tasviye ederim

arkadaşlar.
mahallemizde bir engelli daha var.
daha 13 yaşında sipinal müsküler atrofi hastası.
onuda getirmek istiyorum siteye üye deği ama oda hasta bir çocuk annesiz bir yere gitmiyor tabii. dışarı çıksın istiyorum her g,ittiğim yere götümek istiyorum,
onu.. daha bende bir organizasyona katılmadım ama ben onun ablası sayılırım onun mutlu oldugunu görmek benide mutlu eder.
getirebilirmiyim. ozaman 6 kişi olacagız 3 engl.li 3 refakatçi olarak. listeye yazın.
sevgiler.

E zaten sizsin olmaz sonmez :)

daylight, harika. Engelli olursa 100 kişi bile gelsin... Geçen sene yolda gördüğü engelliyi tutup getiren arkadaşlar bile vardı. :) Yeter ki birileri keyifli bir gün geçirebilsin... Listeyi 6 kişi olarak değiştirdim

teşekkürler oturanboga, haber verim ona (izel)'e o zaman, vermemiştim daha sizlerden cevap almayınca çok sevinecek.
hoşçakalın..

geçen sene yolda görülüp getirilen engelliyi ben üsküdarda sürekli görüyorum

kendisine geçen seneki etkinliği hatırlatıp sitemizde resimlerinin olduğunu söyledim

çok memnun oldu ve herkese selamlarını iletmemi istedi tekin arkadaşımız :)

bende gelicem inş. :)

kadıköyden binicem ...

Katılımcı listesine benide ekleyebilirmisiniz

Kadıköy servisini kullanacağım

Arkadaşlar Ben geliyorum + Derya +Deniz +Halil geliyoruz

Ali Samiyen Stadından servisle gelicem

Geçen sene annemide getirmiştim ama kanser hastalıgından dolayı vefat etti

bu sene 4 kişi gelicez

teşekkürler 12 temmuzu sabırsızlıkla bekliyoruz

Merhabalar...
Ben + mimfatih + metehan bebek :) ( kadıköy servisi )

ayrıca site üyelerinden serpil yağız ın internete girme imkanı yokmuş benden rica etti

serpil yağız eşi ve 5 yaşındaki oğulları ( kadıköy servisi )

teşekkürler.

Haldun Taner Sahnesinin önünde ki servisle gelebilirim..

Benide ekler misiniz?

DOĞUM GÜNÜMÜ KUTLARIZ :lol: :lol:

Obrite

bizdeeeeeeeeeeeee :=)

merhabalar bizde gelmek isdiyoruz kardeşim fatih oda engelii birde ben kendi başımıza gelecez 2 kişi daha getirmeyi düşünüyorum yanımızda ama o gün gelsinde beli olur kendi imkanımızla gelecez

Servis

Arkadaşlar tekerlekli sandalyede olan ve gelmekte zorlanan gelemeyen arkadaşlar için bir önerim var 153 nolu İstanbul Büyük Şehir Belediyesinden randevu alarak gelebilirler tabiki istege baglı bu hizmet ücretsizdir bilgisi olmayan arkadaşların bilgisine

İsterseniz 153 nolu İstanbul Büyük Şehir Belediyesinin çagrı merkezini arayarak bilgi alabilirler

bir düzeltme istıyorum ben pendikten servıs olursa ordan yoksa kadıkoy servısıyle gelecegim

Vayyy annesine beaa :D

Vallahi sevgili dante dürtmese görmeyecektim doğrusu.

Hele beni de ekleyin bakem.Göreve başlamazssam ben de aranızda olmaktan,eski dostları tekrar görmekten büyük mutluluk duyacağım.

yaka kartı...

Yaka kartlarına dair ben de not ilave ettim ama Bülent görmedi sanırım. :?:

slm bende katılmak istiyorum benide eklerseniz sevinirim ve ben ve iki kişi daha eklerseniz sevinirim

derbedersevgi, servis kullanacak mısın? Bu başlığın ilk mesajında servisle ilgili bilgiler de var. KUllanacaksan onu da belirtir misin lütfen

YaprakSultan ve + 7 kişi ekler misiniz "ileride sayı artabilir"

Teşekkürler

oturanboğa merhaba,153 getirirse ben de gelmeyi düşünebilirim.daha karar vermedim.ama ben tek kişiyim,tekerlekli sandalyedeyim.
arazi yapısı beni zorlar mı?
tuvaletlere tekerlekli sandalye sığıyor mu?
biraz ayrıntı verebilirseniz konuyu düşünmek istiyorum

Arazi düz (çok çok az meyilli) ve çim. Çok az bir yerinde çakıl var. Yalnız başına gezmekte sorun olmaz. Tuvalatler de uygun (4 adet seyyar tuvalet olacak), ama önünde rampalar var; birinden yardım almadan çıkılamaz diye anımsıyorum. Yardım dediğim de, geriye doğru düşmemek açısından. Yani öyle kaldır-koy gibi bi yardım değil.
Nasıl diim, tekerlekli sandalyede dolaşmak için 100 en zor sayıysa mesela, burada dolaşmak 5-10 zorluktadır. Ama zaten çok kalabalık olacağı için, en küçük bi yardıma ihtiyaç duyduğunda zaten birileri hep olacaktır :)
Eğer günlük yaşamda zaten yalnız başına dışarı çıkıyorsan, o zaman wattabe sana uçak pisti gibi gelir :)

teşekkür ederim.
tuvalet işi zormuş.ne olur ne olmaz insanın yediği yemek dokunur,yarım saate bir ihtiyaç duyar.
ben kendimi riske atmayı sevmem.onun için de yalnız başıma sokağa çıkmam.
bu durumda gelmem hiç doğru olmaz.sizlere iyi eğlenceler.

pıknik organizasyonuna kayıt

engellilericin böyle organizasyonlar düzenlediğiniz için şahsım adına sizlere tesekküe ederim
adım nihat taşcı 6 yıldır engelliyim. bu organizasyonu bir arkadas vasıtasıyla haberim oldu. uygun görürseniz düzenlemiş olduğunuz bu etkinliğe katılmak istiyorum. ama ulaşım sorunum var. servis olacağını söyledi arkadasım. sevis güzergahınız adresime uygunsa sizlerin aranıza katılmaktan mutluluk duyarım

saygılarımla

adres: çamçeşme mah. cumhuriyet cad. topselvi sk. no: 8 kat :1 üst kaynarca pendik

tel: 0543 220 45 44

e-mail: ofd81@mynet.com

pikniğe kayıt başvurunda bulundum. ulaşım sorunum olduğundan servis konuunu yazıp adres bildirdim. özür dileyerek soruyorum. aklıma takıldıda . engelliler geleceği için tekerlekli sandalye muhakkak olacak diye düşünüyorum. peki serviste insanlar nereyee tekerlekli sandalyeler nereye konacak. benim akülü arabam var. sorun olur mu. yoksa servis az kişi mi alacak. öyle olursa servis olayı sıkışmaz mı zaman açısında. kusura bakmayın. aklıma takıldı

nihat taşcı

nine60, neden "zormuş" dedin anlamadım? Yarım saatte bir gitmen gerekirse gidersin :) Zaten tuvalet önünde sürekli bir görevli olacak ve sürekli başkaları da bulunacak. Sandalyeyi 2 saniye itecek biri bulamamak gibi bir şey olamaz yani. Bence gelmelisin...

OFD81, bu başlığın ilk mesajında servis güzergahları yazıyor. Yalnız, yine ilk mesajda belirttiğimiz gibi, servisler maalesef tekerlekli sandalye için uygun değil. Daha doğrusu, kucakta araca bindirilmek gerekecek. Sandalyeler de otobüsün bagajına konuyor... En olmadı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin 153 hizmetinden yararlanabilirsin. Ara ve o gün için gidiş-dönüş araç talep et..?

bülent abi ii.b.b. beyaz masaya bildiri yazdım.beişte ben engelli 1 vatandaşım.sizlerden ricam.wattabe şenliğine getirip götürmenizi rica ediyom dedim.bana cevap olarak:birim, özürlüler müdürlüğü ,son durum:bildirildi yazıyor.sence bu onaylanmış mı ben yine de tem 8) muzun 1 de arayım mı?

onaylanmış olsa sana haber verilmesi gerekmiyor mu? Ben bugüne dek kullanmadığım için bilemiyorum... 1 Temmuz'da felan yine 153'ü arayıp durumu teyit ettir mutlaka.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt