Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz Organizasyonu] 12 Temmuz 2008 Cumartesi: 3. Wattabe Etkinliği'nde buluşalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sekerpare_1979 + annesini de Kadıköy 1. Servise ekler misiniz?

ya benim adımı ıkı kere yazılmış düzeltılırse sevınırım tekrar edıyorum ben+5 kişi pendıkten servıs olursa;olmassa kadıkoy servısınden gelıcegim :)

Ya aslında geçen sene gelmek istedim çekinmiştim. :oops:
Bu sene de gelmek isterim ama hem saat 3 e kadar mesai var hem de (mesai olmasa da) yine çekinecektim. Hem kimseyi tanımıyorum o kadar hem de o kadar sosyal değilim ben.
Valla sizleri kıskanmıyor değilim ne güzel herkes herkesi tanıyor.
İnşallah seneye kadar ben de sizleri tanıyacağım. :)

O hooo o! bulnes, sen de öyle bir yazıyorsun ki, okuyan da herkes herkesi tanıyor sanır :) Al bir arkadaşını da gel derim... Birbirini bu kadar iyi anlayan kişilerin arasında rahat etmemek düşünülemez bile...

Yok be adaşım (Bir tek senin ismini tam biliyorum :D )
Bir arkadaşımdan ziyade eşim ve tatlı kızımla gelmek isterim esasında ama işte diyorum ya üniversite okumamıza rağmen (öküz gibi okuduk işte sadece) ne sosyal olabildik ne de dost canlısı :)
Ayrıca burada çoğu kişi birbirini ismen ve cismen tanıyor bunu forumda ki yazışmalarda çok rahat görebiliyor ve hissedebiliyorum.
Neyse bakalım o tarihe yaklaştıkça eğer iş programı uyarsa geleceğim be.. :D
Artık sizlerle kaynaşamasam da yer içer keyfime bakarım ona göre :lol:

Adını ekliyorum. Sen gelmesen de eşin ve kızın gelir. Hıh! :)

Hep unutuyorum: Kene konusunda... Herhangi bir kene durumu tespit edilmedi bugüne dek. Olacağını da sanmıyorum. Ve bu konuda nasıl garanti verilir ondan da emin değilim doğrusu...

Olmaz baba yaaaa :D
Tamam sen yaz bizi o zaman ben,eşim ve kızımı yani ben ve +2
Kadıköy'den servisle gelebilirim.
İnşallah bir aksilik çıkmazsa mutlaka geleceğim. O hafta kesinleşir zati.

BEN DE KATILMAK İSTİYORUM...BENİ DE EKLEYEBİLİRMİSİNİZ..

düzeltme için teşekkurler kişi konusunda degışıklık olabılır olursa yazıcagım :)

CEREN, servis kullanacaksan onunla ilgili bilgiyi de yazar mısın lütfen.

Bende geliyorum beni de ekler misiniz :)

Şirinevler otobüs durağından bineceğim (2 kişi) fakat ben tekerlekli sandalyedeyim araç uygun olur mu?

Bir aksilik olmazsa Ankaradan bütün kızlar toplanıp gelmek istiyoruz yine :?

Tabi sevgili onur&evren ikilisinede bir haber uçurayım beylerin haberi olmaz sonra niye haber vermediniz falan bir sürü laf işitmek istemem :roll:

İstanbuldaki dostlarımızı görmek bizi mutlu edecek... :wink:

Bekle bizi İstanbulll... :)

bediscebedis, maalesef otobüserde rampa yok. Kucakta taşınıp otobüse bindirilecek maalesef. Sandalye de otobüsün bagajına koyulacak...

minerva, sizsiz de olmaz ki zaten :) Toplanıp gelin :)

BÜLENT BEY , TAKSİ TUTUP GELECEĞİM..SERVİS KULLANMAYACAĞIM

Şeytan diyo ki,Samsun'dan engelli arkadşları topla git İstanbul'a :lol: Gelmeyi çok istiyorum ,ama 1 gün çok az, keşke kamp şeklinde bir etkinlik olsaydı daha iyi olurdu.Orda nerde kalcaz kii...

mrb ben seçil 12 temmuz wattabe etkinliğine bende gelmek istiyorum bu konuda yardımcı olur musunuz

mrb seçil
Tabi ki herkes gibi sizlerde gelebilirsiniz (her ne kadar ev sahibi değilim ama :lol: )
Bu forumun ilk sayfasında servislerin kalktığı ve geçtiği noktalar belirtmiş arkadaşlar.Veya kendi imkanların ile geleceksen haritada var orada.
O kısmı inceleyip nasıl geleceğine karar verdikten sonra tekrar burada nasıl geleceğini ve senden başka kaç kişi geleceğini yazarsan arkadaşlar seni de listeye ekleyeceklerdir.

Bülent beni de ekleyiver 2 kişi Cennet Mahallesinden binicem.

CEREN, servis konusunda mesajını bekliyorum

berfin, öğretmen evi vb. yerler ayarlanabilir belki. İnan hiç bilemiyorum.

seçil, kaç kişi geleceksiniz ve servis kullanacak mısınız?

berfin sen gel canım:)
kalabalık gelin:)

öğretmen evi var. gerekirse yer ayırtırım. ama bunun için önceden haber vermelisiniz bana. kesinleşince sayıyı bildirin bana. gerisi kolay:)

ayrıca şehir dışından gelecek olan tüm arkadaşlar için de geçerli bu durum.

gelecek arkadaşlar zamanı ve sayıyı söylesin kafi.

gerisi kolay:) öğretmen evinde kalacak yer buluruz:)

seçil....
hadii sen yazacaksın bak çok basit hadi, cevapyaz tıkla yaz kaç kişi ve nasıl gelecegini yazacaksın. cnm

mrb ben seçil ben belediye ye ait olan İSÖM ün arabasıyla gelmeyi düşünüyorum ve 3 kişi geleceğiz...

inşallah, bir mani aksilik çıkmazsa bende o gün kendi imkanlarımla orada sizlerle olacağım. itiraf edeyim mi? sevgili bülent abimi çok merak ediyorum :) bülent abiciğim herşey için kocaman teşekkürler,
davetin inanılmaz mutluluk verdi

selam arkadşlar beni bir kişi yazmışsınız ben annemle geleceğimi belirtmiştim.saygılarımla

***ufak bir degisiklik... ben kadiköy servisiyle degil de,il disindan gelecegim icin esenler otogari'nda inip, merter servisiyle gelecegim... ya da en yakin nerede inecegimi pek bilmiyorum ben... zamanla belirtirim bunu***

NUR_85, seni + 2 kişi diye yazdım. Bir değişiklik olursa belirtirsin.

bektasleyla, çok güzel bir gün olacak, şartları zorla biraz :)

yares, "+ 1 kişi" olarak yazılı. Gözünden kaçmış olmal.

maya, Otogar'dan Metroya binip, 2 dakka sonra Merter durağında inmek ve durak merdivenlerinden aşağıya inerek E-5 üstündeki otobüs durağından binmek en kolayı.

Arkadaşlar,

Kene konusunda biraz önce Wattabe'yi aradık ve şu bilgileri aldık:
1- Mekan 200 dönümün üzerinde, ve sınırsız da bir yeşil alan var. Dolayısıyla -doğal olarak- mutlak kontrol gibi bir şey söz konusu olamaz.
2- Ancak mekanın insanlar tarafından kullanılan bölgeleri devamlı ilaçlanıyor.
3- Etkinlik sabahı yine ilaçlama yapılacak.

Bundan daha fazla ne yapılabilir, bilemiyorum...

Not: Bir de -önceki 2 etkinlikte olduğu gibi- etkinlik süresince 2 sağlık ekibi ve ambulansın orada hazır bulunacağını da belirteyim.
Not Not: Kene konusunda çok fazla tedirginlik yaşayan arkadaşlar varsa, 3-4 YTL'ye eczanelerden sprey almalarını öneririm. Böylece o tedirginlikleri de ortadan kalkar.

tüm şartları zorlayarak bizlere iyi bir gün yasatma çabasında olan sayın Bülent ve diğer ilgili arkadaslar hepinize tsk .
Bu uğrasların karsısında bizlerde tüm engelleri asıp bu etkinlikte bulunalım diyom. günde 8. 10 defa bakarım acaba kaç kişi olduk kimler ismini yazdırmıs. Gerçekden çok heyecan dolu bir gün geçirecez.

3, wattabe şenlikleri

Selamlar Dostlar
Katılmazmıyım hiç geçen seneki enerji ve moral beni epey idare etmişti, Düzenleyen kardeşlerimden Allah razı olsun... Ben 2 kişi ile Mecidiyeköy Ali Sami Yen karşısından bineceğim.2,inci ve 3,üncü servisler bana uygun yeterki sandalyemle binebileyim Selamlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt