Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz Organizasyonu] 12 Temmuz 2008 Cumartesi: 3. Wattabe Etkinliği'nde buluşalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OturanBoğa' Alıntı:
Taksi çok para tutar yahu! Ne gerek var..?
:) :) BİZİM KIZLARLA KONUŞURUM , ONLARLA BULUŞUP SERVİSLE DE GELEBİLİRİZ..
BU BENİM İLK GELİŞİM O YÜZDEN ACEMİLİĞİME VERİN :)

OK. Nasıl geleceğini kesinleştirince listeye ekleriz..

Bende gelicem ama Liste sıralamasında Oturanboğa'nın yerine beni yazarsanız gelirim :p :mrgreen: bi alt sırada olabilir :roll:

Kendi Başıma İl Dışından çıkıp gelicem . . Bi Cin Görürseniz Korkmayın o Benimdir . .

Şirinevler otobüs durağından geleceğimi söylemiştim durum değişti İSÖM aracıyla geliyorum bu arada ismimi göremedim listede? :roll: Teşekkürler.

Merhaba Bülent sanırım şehir dışından gelenler fazla olacak.geçen sene Ankaradan gelen arkadaşlara Kadıköy belediyesi servis konusunda hiç tereddüt etmeden yardım etmişti.konaklama konusundada yardımcı olacaklarını düşünüyorum ?

Listeye ekledim bediscebedis :)

Apranax, adını yazdırsana kardeşim listeye! :)

Şehir dışından geleceklerin bir gece konaklamaları için ne yapılabilir inanın bilemiyorum. Altından kalkamayacağım sözler de vermek istemiyorum... Aklıma ilk gelen, öğretmen evlerinde konaklamak. Oralar nispeten ucuzdur ya...

Pardon abi ya :D ben kendimi demirbaş olarak gördüğüm için eklemedim :D bende gelicem tabi.bu konaklama işini ben bi araştırayım ama bi liste olursa ona göre hareket ederim.Kadıköy servisini kullanacağım

selam

ben blue.eyes benı 2 kısı yaparmısınız sımdıkden tesekkur ederım

mrb ben seçil biz karar değiştirdik 6 kişi gelecegz pendikten kalkan araçla gelcez bizi listeye ekler misiniz

merhaba,

ben de katılmak istiyorum

ben yeni üyeyim hiçbirinizi tanımıyorum,ama katılmak isityorum

hşg magnum. sen kaç kişi gelecegini söyle bülent abi seni yazar. sana yardımcı olacak. 8)

Arif, 153 ile görüştün mü? hayır derlerse haberleşelim.

Şehir dışından gelecekler için en kolayı şu: Otobüsle Esenler Otogarı'na gelin. Metro ile Merter'e gelin. Merter durağında inin ve merdivenlerden aşağıya E-5'e inin. MERTER METRO DURAĞI'ndan servise binin (yaklaşık saat: 10:25-35 arasında orada olur servis)

kayserili_38 ve magnum, kaç kişi geleceğinizi ve servisle gelecekseniz onunla ilgili bilgiyi yazın lütfen. Ona göre listeye ekleyeceğim adınızı.

Bülent bey ben de listede kendime yer ayırtayım.
bir kişiyim, kendi imkanlarımla geleceğim.

BENDE GELİYORUMMMMMMMMM

ARKADAŞLAR BENDE KAYSERİDEN GELECEYİM İNŞ GÜZEL BİR ORTAM OLACANA İNANIYORUM .SERVİS OLARAK OTAGARDAN METROYA BİNİP MERTERE GELİP MERTERDEN SERVİSE BİNECEYİM.ŞİMDİDEN GÖRÜŞMEK DİLEYİYLE HOŞCAKALIN.

merhabalar bülent bey bizim belli oldu kadıköyden binicez 1 arkadaş daha gelebilirmiş öle sölediler çok teşekkürler şimdiden

9 kişi olarak ve şirinevlerden servis kullanarak katılıyoruz

wattabe

selam bende geliyorum.ben kendı ımkanlarımla gelıcem servıs buradan gecmıyor cunku.kardesım ts,bende ts kulanıyorum.1 er refakatçi ıle 4 kişi gelıyoruz.sımdıden tsk ..nur sedef

mrblar ben seçil 2 gün önce kayıt oldum.sizlerle diyalog kurmak istitorum...ne yapacağım konusunda pek bilgim yok,bana yardımcı olursanız sevinirim.

Bende geliyorum Gebzeden 2 kişi kendim geleceğim

Bende geliyorum Gebzeden 2 kişi kendim geleceğim

istanbulda olursam ogün gelirim inşallah ama herkez beşer beşer grup katılıyo...biz kimseyi tanımıyoz yanlız kalmıyalım oralarda:D:D

mrb ben seçil servis pendikten alabilir mi olmazsa kadıköye kadar gelebiliriz

seçil, senle birlikte 5 kişi daha gelecek. Servisle geleceksiniz. Kadıköy servisine bineceksiniz. Ama eğer ek servis koyulursa, o zaman Pendik'ten binmek istiyorsunuzç Doğru mu?
Bu şekilde listeye eklisiniz. Bu durumda tek yapmanız gereken, kalkış satinde Kadıköy'de olmak.
Başka bir sorun var mı?

scolyozlu, gelip gelmeyeceğin kesinleştiğinde yaz lütfen.. Ancak o zman listeye ekleriz..

ada ve Firuze

2 kişi geleceğiz..Kadıköy haldun Taner tiyatrosu önündeki servise binmek istiyoruz..

Kafama takılan bir konu var; Kadıköyden kaç servis kalkacak; çünkü kadıköyden binenlerin sayısı artıkça serviste yetersiz kalıcak;bir sıkıntı yaşarmıyız..Teşekkürler..

merak etmeyin geçen sene otobüsün yarısı boştu.
Bir de Sağolsun Andante hepimizle titizlikle ilgilendi.

mrb ben seçil bizi oraya götüreck servisin imkanlarını öğrenmek istyrm neden derseniz bizde 5 tane tekerlekli sandalyeli var bu servis araclarının asansörl olup olmadığını ögrenebilir miyim bizim en rahat seyahat ettiğimiz araç asansörlü araclar.bende 153 ten bakıcm eger olmazsa ne yapacagımı bilemiyorum acıkcası bu pikniği de kacırmak istemyrm sizlerden yardım istiyorum bana acele cvp azar mısınız tesekkür ediyorm sizleri seviyorum.... :D

Maalesef bizim araçlar tek sandalyeye uygun değil. 153'ü arayıp, tek kişilik araç değil, bir minibüs talep edebilirsiniz o gün için...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt