Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz Organizasyonu] 12 Temmuz 2008 Cumartesi: 3. Wattabe Etkinliği'nde buluşalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ama erken degilmi abi.erken diye söylemeye bilirler.ben de binmedim abi. ilk kez olacak allah nasip ederse.ben yine arayıp bildiririm abi. 8)

GEÇEN YIL YAPILAN II. WATTABE ŞENLİĞİNE KATILMIŞTIM VE DE GÜZEL GEÇMİŞTİ.BU YIL YAPILACAK OLAN III. WATTABAE ETKİNLİĞİNEDE KATILACAĞIM.KENDİ İMKANLARIMLA GELİYORUM UYGAR+1 YAZARSANIZ SEVİNİRİM.

katılanlar çok eğleneceklerinden emin olabilirler, umarım bende katılabilirim.

MİKO, trenle Haydarpaşa'ya gelip, oradan Kadıköy servisine binebilirsin. Haydarpaşa ile Kadıköy çok çok yakındır.

Trenle Haydarpaşa'ya geleceksin. Trenden inip bir taksiye binecek ve Kadıköy Haldun Taner Tiyatrosu önüne geleceksin (5 dakka sürecek). Orada (saat 10:00'da kalkacak olan) servise bineceksin.

slm

Arkadaşlar kütahyadan geleceğim etkinliğe.yol güzergahımda olanları alabilirim.ilgilenen olursa bildirin lütfen.sevgiler..

ha birde gelecek kişinin mutlaka engelli olması tercihimdir.bide sigaradan rahatsız olmasın :)

bende gelecegım buyuk ıhtımal ama cok net degıl son ıkı gune kadar netlestırsem gec olurmu ki :D

resimler için çok teşekkürler oturanboğa.gördüğüm çok iyi oldu. gözümde büyüttüğüm gibi değilmiş.
153 ile size bilgi de vereyim.soranlara yazarsınız.1-2 aydır zaman zaman beni hastaneye götürüp getiriyorlar. tabiki yarım gün.çok memnun kaldım.bir ara teşekkür edeceğim.
153 ü arayıp araçtan faydalanmak istediğimi söyledim. bana faks numarası verdiler.
1- sakat raporu
-kimlik fotokopisi
3- bir kağıda adres ve telefonunuzu yazıp fakslıyorsunuz.veya götüren varsa verecekleri adrese götürüyor.
10 dakika sonra telefon edip evrakların kayıda girip girmediğini teyit ettiriyorsunuz. NOT: benim kimliğinde özürlü oranım yazıyordu onun için sorun çıkmadı.
daha sonra 1 hafta önceden araç için randevü alıyorsunuz.
bügün hastaneye gittğimde cumartesi çalışıp çalışmadıklarını sordum.çalışmadıklarını ama nöbetçi olan arkadaşalarının olduğunu söyledi.
verebileceğim bilgi bu kadar.temmuz başında hastene için randevü istediğimde bu etkinkinlik için de konuşağım.o zaman ancak kesinleştirebilirim.
son olarakta etkinlik için obsiyonun ayın kaçına kadar olduğunu da yazarsanız hem ben hem de herkes te öğrenmiş olur.

Her şeyden önce katılımcı sayısı 500 kişi ile sınırlı.
Eğer sayı bunun altında olursa, etkinlikten 2 gün öncesine dek adınızı yazdırma opsiyonumuz var. 10 Temmuz günü etkinlik için kesin sayıyı vermek zorundayız. Ondan sonra +10 olabilir en çok. Zira kaç kişilik yemek çıkacağı vs. kesinleşmeli ki oradayken sorun yaşamayalım...

arif34 merhaba ,153 ile ilgili bir önceki yazımı ilk önce okursan daha iyi anlarsın. ilk önce 153 'e telefon edip nereden nereye gideceğini ve saatlerini de yazdırdıktan sonra onlar bilgisayara kayıt ediyorlar. yazdırdığın yer çağrı merkezi oluyor.10 dakika sonra sana esas özülüler merkezinden telefon ediyorlar. sana sorup senden teyit alıyorlar. işte onay o oluyor.
başka yardımcı olabileceğim konu varsa yazarsın

teşekkürler oturanboğa .zaten obsiyonu soruşumun nedeni yemek vs idi.
herşey yolunda giderse temuzun ilk birkaç gününde durumum netleşir.
sistem beni dışarı attı .onun için gecikti yazım.nedeni bu kadar kısa sürede aynı yere yazamazmışım....

O gün 153 için talep fazla olur da "araç yok" derlerse diye çekinmeye başladım. İki kişi bir arçla ya da daha büyük ve taşıma lifti olan araçla toplu olarak etkinlik alanına gelinebilir diye düşünüyorum...

teşekkürler nine 60.ilgilendigin için teşekkür ederim.ben de yarın allah nasip ederse, 70.fizik hastanesine 153 tahsis ettiği arabayla gidecem.nine 60 yani yine arasam 153 wattabe şenliği için bana bu konuda yardımcı olurlar değil mi?2. sefer istesem 1 şey 8) olmaz değil mi ? eksik olma nine 60 ilgilen digin için teşekkürler.

bilemiyorum. bügün benim için çok yoruldular.birinci kattan indirdiler,hastaneye götürdüler. sabah saatinde de başkaları varmış.sonra gelip aldılar notere koşturduk (sonda işleri için) ,tekrar merdiven çıkardılar.
bir de iki kişi olursa bilemem.hepimizin evleri merdivenli. sorun orada olacak.belki de cumartesi çalışmıyoruz diyebilirler.
sonra belli olacak

olursa olur okadar önemli değil.kısmet nasip, adam trenle geliyor.bizde şurdan şuraya gidemiiyoz.

arif34 son cevabımı oturanboğa' ya yazmıştım ama sen de online olmuşşun cevap herikinize de hitap etti sanırım.
ben ayda 1-2 veya 3 defa hastaneye gittiğimde randevulu olduğum için teker teker yazdırıyorum.kayıtlarımın hepsini alıyorlar.ama.......
bu etkinlik için biraz şüpheliyim.
olmazsa da fazla üzülme.yapacak birşey kalmıyor. teknolojinin daha da ilerlemesini beklersin.
bu gece başka yazamam.sistem bekletiyor.başka soracakların olursa yarın yanıtlarım.

ne yine üzüleyim.üzülecek ne var. neyin teknolojinin ilerlemesinden bahsediyon anlamıyom..

arif34 teknolojik ilerleme diye mesala kuş misali merdivenlerden indiren teknolojiden bahsetmiştim .tabiiki yarı şaka....
sen 153'e durumu izah edersin,kaydını yaptırırsın.bakalım ne diyecekler.
ben yazdırmayacağım.hakiketen oturanbağanın dediği gibi fazla yoğunluk olmasın.
madem ki kayıtlısın telefonla senin konuşman lazım.
şansını dene....
kolay gelsin.

Merhaba Arkadaşlar 3. Servis (MERTER METRO DURAĞI'ndan kalkacak Otobüsle gelen listesine)
Mahmut ARSLAN +3 olarak ilave edermisiniz.

tüm arkadaşlara selamlar,bende bu güzel insanlarla birlikte olmak istiyorum.Bahçeşehir de oturuyorum.Avcılar da üniversitenin orda duracak mı?ben bir de annem birlikte gelmek istiyoruz.ben 3 yaşından sonra engelli grubuna katılmışım.bugün yeni üyeniz olarak beni de iki kişi yazarsanız çok memnun olurum.şimdiden teşekkürler. :D

yares, E-5 üzerinde olmak koşuluyla, duraklamak için uygun olan her yerden binebilirsin. Üniversitenin önü dediğin yer neresi? E-5 üstünde mi?

E-5 üzerinde Avcılara gelmeden Kiler var. Öyle mi? Yani bu tarifi yazsak gelen servis karıştırmaz değil mi? Ne bilim, ikinci bi Kiler felan olmasın da :):)

Peki kene olayını n'aptınız sayın yetkililer :D nasıl bi önlem alınacak.. benim canım tatlıdır, teee öteden görsem kıyameti koparırım n'apcaz? Alan mı ilaçlanacak yoksa keneler mi tembihlenecek :wink:

NOT: Beni +2 olarak kaydedebilirsiniz, kendi imkanlarımla geleceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt