Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz Organizasyonu] 12 Temmuz 2008 Cumartesi: 3. Wattabe Etkinliği'nde buluşalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben gelmesem olmazmı? ;)
Şaka bir yana orada olmayı isterdim:(

bnide ekleyinnn bnde biletimi aldım geliyorum
ENGİN ŞAFAK
VAKFIKEBİR/TRABZON

selam

bende gelecem eger tatile gitmesem 3 kişi gelecem benide ekleyin

cigdem turkoglu, kişisel katılımlar için cuma öğlen satine kadar yazabilirsiniz.

mustican, sonmez'e özel mesaj yaz, o illaki gelir siteye bugünlerde

engin61, gelirken 1 kilo fındık isterim, yoksa töbe yazmam listeye :) Şaka bir yana, servis kullanacak mısın? Kullanacaksan nereden bineceksin servise?

kadir1981, servis kullanacaksan servise nereden bineceğini de belirt ki listeye ekleyebileyim.

bülent bey merhaba,
ben gelemiyorum.beni listeden silermisiniz.

Re: selam

kadir1981' Alıntı:
bende gelecem eger tatile gitmesem 3 kişi gelecem benide ekleyin

has adamım kadir ordaysa bende orda olmak isterdim :D ama paranın gözü kör olsun :eek: gidemiyoz işte

selam

ya birde konyaya gelsinde benide alsin be ya konyadan kalkan servis yokmu

arkadaşlar bende gelmek isterım tabı benı aranızda istersenız hem ben biraz geç gelebıırım...

Gel tabii Emrah. Kaç kişi ve kendi olanaklarınla mı geleceksin, bunları da belirt ki listeye ekleyebilelim...

O gün çalışıyorum ama mutlaka özel izin alıp katılmayı düşünüyorum :D
Misafirim de olacağı için güzergah belirtemedim ama ya kendi imkanlarımızla ya da merter otobüs durağından servisle gelebiliriz :roll:

buluşma Organizasyonu

çok şahane bu güzel insanları bir arada toplamak ve sponsor olan firmaları kişi ve kurumlarıda kutlama gerek beni yazarsanız sevinirim .Emeği gecen Tüm arkadaşaları yürekten kutlar yürekten öpüyorum

A:L:M:A:N:İ:DİYARBAKIR

OturanBoğa' Alıntı:
Gel tabii Emrah. Kaç kişi ve kendi olanaklarınla mı geleceksin, bunları da belirt ki listeye ekleyebilelim...

ben tek gelirim ama arkadaşlarımda gelıcek ben onlardan bıraz geç gelicem saat kaça kadar ordayız...bırşeyler getirimmi arkadaşlar..

really, good_girl, almani, emrahdeniz, lütfen kaç kişi geleceğinizi ve -kullanacaksanız- servise bineceğiniz yeri belirtin. Bunu belirtmediğiniz sürece -karışıklık olmaması açısından- listeye ekleyemiyoruz.

Etkinlik 11-19 saatleri arasında olacak.

Katılmak, arkadaşlarla tanışmak, yüz yüze görüşmek eminim çok keyifli olurdu. Ama malesef çok uzaklardayım. Erzurum'a servis yoktur sanırım. :)

Devamsızı cehenneme atmışlar. "Buranın odunu kömürü nerden geliyor?" diye sormuş ya.
Buna benzer olarak ya şimdi bende merak ettim. Her şeyin bol ve ücretsiz olduğu bu şenlikte bu yoğurdun bolluğu nerden geliyor öğrenebilirmiyim mahsuru yoksa. :)

Ha şimdi aklıma geldi. O tarihte bursa da olacağım. Belki bir ihtimal istanbula geçebilirsek, kardeşimle birlikte katılma olanağım olabilir inşallah.

Ağanın eli tutulmazmış! Cebimden veriyorum :):):):)
Şaka tabii :)

Her şeyden önce tesis (Wattabe bizim için çok uygun bir fiyat veriyor)
Nestle: Yemek + Servis ödemesini yapıyor. Ayrıca seyyar nescafe sunumu ve bir çok ürün temin ediyor.
İnteltek: Tuvalet + içecek ödemesini yapıyor
Algida: Dondurma temini
GAZİANTEPLİ HABEŞ SEYİDOĞLU BAKLAVA: Baklava temini
Bihter Prodüksiyon: Ses sistemi, animasyon, pamuk helva vb. eğlence katkısı
Avcılar ve Bakırköy Belediyeeri: Birer adet ambulans
Toplamda 9-10 bin YTL'lik nakit ödeme (Faturalar doğrudan firmalara kesiliyor ve firmalar ödeme yapıyor. Yani para bizim elimize hiç değmiyor)

III.Wattabe

Arkadaşlar İzmirin Konak İlçesinden otuz kişi gelcez yer varmı

oturanboa arkadaş herşeyi halletmişsin ama şu yol meselesini halletmemişsin bulamadınmı bi sponsor ordanda

meryem nazlı bende glmek ıstıyorum ıstıyorum 1 kısı tekrlı arba kulnıyorum ıst gazıosman pasa yunus emre son duraktan alınacak

OturanBoğa' Alıntı:
really, good_girl, almani, emrahdeniz, lütfen kaç kişi geleceğinizi ve -kullanacaksanız- servise bineceğiniz yeri belirtin. Bunu belirtmediğiniz sürece -karışıklık olmaması açısından- listeye ekleyemiyoruz.

Etkinlik 11-19 saatleri arasında olacak.

ben tek başıma gelıcem zeytınburnunda saat 2-3 de gelırım...

empatidenizi, İzmir Konak Belediyesi'ni 30 kişi olarak listeye ekledim. Yeri zaten biliyorsunuz, bu başlığın ilk mesajında da uydu haritaları mevcut.

nur_SEDEF, servis içerilere girmiyor. Mecidiyeköy'den çıkıp, E-5 üzerinden Büyükçekmece'Ye gidiyor... Yani Gaziosmanpaşa'dan servise binemezsiniz, E-5 üstünden bir yerden binmeniz gerek. Güzergahla ilgili bilgi bu başlığın ilk mesajında var.
Bakıp, servise nereden binecekseniz ve kaç kişi gelecekseniz bunu kesin olarak belirtin lütfen.

Tekrar olacak ama: Etkinliğe katılacak olan arkadaşlar kaç kişi geleceklerini ve -kullanacaklarsa- servise nereden bineceklerini kesin olarak yazmalılar ki, ancak o zaman isimlerini listeye ekleyebilelim.

emrahdeniz, servisle mi geleceksin? Zeytinburnu dediğin, Cevizlibağ otobüs durağı mı?

YAZI DÜZELTME

Sponsor yazacağıma spor yazmışın Sponsorlaradan özür diler ve düzeltiyorum.
SPONSOR DEMEK İSTEDİM.A.L.M:AN:İ:

bir aksilik olmazsa bende gelmeyi düşünüyorum yanımda birde yeğenim olur...
servisi kullanmayacağım..

formula arkadaşımızın olanaklarıyla diyelim:)

Arkadaşlar, ben yazmaktan yoruldum ama hala herkes servise kullanıp kullanmayacağını, kullanacaksa servise nereden bineceğini yazmıyor :)
Lütfen "geleceğim" dedikten sonra bu bilgileri de yazın. Aksi halde adınızı listeye eklemiyoruz.
Kaç kişinin geleceği ve servise nereden bineceği çok çok çok önemli. Orada aç kalmak ya da servisi kaçırmak veya servis dolu olduğu için servise binememek gibi bir durumla karşılaşmak istemezsiniz değil mi? Lütfen! :)

slm

ben murat avcılardan tek basıma katılıcam kenıdm gelıcem cekmececeye

Bende katılmak istiyorum...
Ben + Eşim + 2 Çocuğum.....
Kendi imkanlarımla geleceğim...
Saygı ve sevgilerimle.....

merhabalar bizde 2kişi katılacağız kadıköyden servisle geleceğiz emeği geçen herkese teşekkür ederiz selamlar ismi mehmet karaköse ve eşimle katılacağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt