Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz Organizasyonu] 12 Temmuz 2008 Cumartesi: 3. Wattabe Etkinliği'nde buluşalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kıraclı arkadaşlarrrr

kırac dan gelecek ardaşlar nerden binecek siznin bende kıracda yaşıyorum bilgi verin bende adımı yazdıracam

Yahu karışıklık bizim olduğumuz sayıda olmuş yani beni 2 kişi olarak saymışsın oturanboğa:):):)Biz tam 7 cüceyiz,pardon 7 kişiyiz. :D Buyüzden karışıkllık olmuş dedim. :D Neyse son güne kadar sayarız daha.:)

Şuan itibariyle tam 353 kişiyiz... :D

Arkadaşlar bir arkadaşımın istegi üzerine yazıyorum

kemalcakir19+ DeryaÇakır+ DenizÇakır+ Halil Çakır Servis Mecidiyeköy alisamiyen önü
YILDIZ+ SİBEL YILDIZ+ EZGİ YILDIZ+ EMİRHAN YILDIZ+ ELİF YILDIZ kendi imkanları ile gelecekler
MURAT

Derviş Çelik +2 kişi : Servis Servis Haldun Taner

Mehmet Çakar + 1 : Servis Haldun Taner

toplam 14 kişi olduk eklermisiniz bizi listeye

Sevgili Oturanboğa,bir maruzatımıs daha var :? geçen sene yaka kartı örneği koymuştunuz wattabe başlığında.Listeye bakılırsa geçen seneye göre daha yoğun bir katılım söz konusu ama kimse kimseyi tanıyamıyacak bu sene yaka kartı örneğimizde yok,hoş geçen senede buna katılımcıların geneli çok da dikkat etmemişti :!: Ama keşke bu kadar üyenin birbirini tanımasında kolaylık sağlayacak o yaka kartı olayı bu senede olsaydı :roll:

biz dört kişi 153 le gelecez kartaldan

Herkese tekrar merhabalar, tandıklara tanımadıklara sevgi ve selamlar. İlk wattabe etkinliğinden biliyorum, engelliler için benim bildiğim en büyük en -güzel- etkinlik bu. Tereddütte olanlara duyuruyorum: çıkın gelin. Senede birkaç kez böyle etkinlikler oluyor.

Bülent kolay gelsin: Cennet'ten geçen serviste 13 kişilik falan yer var mı?
Eski üyelerden Nisanrüzgarı ve içinde şehir dışından gelmiş olan birkaç engelli aile uyesi gelmek istiyor.

BENİM ADIM FUAT DÖNMEZ BENDE KATILMAYI DÜŞÜYORUM.. BENİDE EKLERMİSİNİZ.. KÜÇÜKÇEMECE BELEDİYESİNİN ÖNÜNDE SERVİSE BİNMEYİ DÜŞÜNOYORUM (E-5)

Merhabalar Herkese,
Herkes ismini yazınca bende ismimi söyleyeyimde liste kesinleştiğinde artık hangi isimle kayıt etmek isterseniz :)

nick= bulnes
İsmim= Bülent Özçelik
Benimle Beraber söylediğim 3 kişi ise
Eşim Nesrin Özçelik
Kızım İlayda Özçelik
Kayınvaldem Hatice Uzelli

Valla Bülent Bey cevap verene kadar ben bir cevap vereyim.
Ne demek ya oğlunuzuda tanımak isteriz hatta Bülent bey uzun uzadıya cevap yazmadan oğlunuzda ekledim der :lol:
Çünkü bana da aynısını yaptı :D
Gelin arkadaşlar kalabalıkta olsa kırışır paylaşırız, sıkışır hep beraber otururuz önemli değil, gelin canlar bir olalım.

merhaba

selamlar 2 engelli arkadaş daha gelicekmiş iş yerinde olduklarından bana kaldı sölemesi biri mahmut karadağ mecidiyeköyden binicekmiş biride kendi arabasıyla.

Bulnes büyük değişim var sizde.:)Bu konuya yazdığınız ilk yazı ile son yazı arasında beyaz ile siyah kadar fark var.Güzel gelişme. :D

eyup44(servisle gelecek-Ali Sami Yen Stadı karşısından)

Betül orası geniş alan,zaten kendi imkanınla geleceksin ne sorun olacak ki?Adı üstünde piknik... :D Oğlunuda getir.

ENGELİ1968, "Kıraç" neresi?

tarelif, yok sizi zaten 7 kişi olarak yazdım: "20- tarelif + bebiş + tar kızkardeş + 4 kişi (Servisle gelecek - Ali Sami Yen Stadı karşısı)"

kemalcakir19, sizin güncellemenizi yaptım

minerva, dediğin gibi, geçen yıl da kimse takmamıştı, pratik değil sanırım.... Bu sene aşırı yoğun çalışıyoruz, bu seneden geçti, ama seneye bu işe de bi çözüm bulmak şart oldu.

melis, adınız listede var

KanatlıTırtıl, 13 kişi sığması mümkün görünmüyor. Birazdan servis listesi ile ilgili bir başlık açacağım, orada da göreceğin gibi servisler full (o servise 51 kişi adını yazdırdı şu anda ve araç 46 kişilik). Ama gelmeyenler olur veya "sıkış sıkış gideriz" derseniz (diyin lütfen) o zaman bi ayarlama yapmaya çalışayım..?

betül çiftçi, sizi 5 kişi olarak ekliyorum. Oğlunuzu bırakmak da neymiş :) Wattabe'ye ulaşım konusunda bu başlığın ilk mesajında detaylı bilgiler mevcut. Oradan iyice inceleyebilirsiniz.

Değerli arkadaşlar çok istediğim halde belediyenin 153 araba talebime araçların dolu olması ve İkamet ettiğim Bayrampaşadan en yakın cevizlibağ durağına gitmek için dahi başka araç bulamamam sebebiyle etkinliğinize maalesef katılamıyacağım..üzüntülerimi belirterek herkese iyi eğlenceler diliyorum..

utopya da bizimle küçükçekmece belediyesi(E-5) önünden binecek.

Akşahin de olursa Beylikdüzü Beko duragı(üst geçit) olmazsa Küçükçekmece Belediyesi önünden binecek.

buyucu, merter otobüs durağı mı yoksa metro durağı mı?

Son bir güncelleme yapıyorum listeyi güncellermisiniz teşekkürler

kemalcakir19+ DeryaÇakır+ DenizÇakır+ Halil Çakır Servis Mecidiyeköy alisamiyen önü
MURAT YILDIZ+ SİBEL YILDIZ+ EZGİ YILDIZ+ EMİRHAN YILDIZ+ ELİF YILDIZ kendi imkanları ile gelecekler

Derviş Çelik +2 kişi : Servis Servis kadıköy Haldun Taner

Mehmet Çakar + 1 : Servis kadıköy Haldun Taner

toplam 14 kişi olduk ama ayrı gelicez yukarıda yazdıgım gibi teşekkürler

misterno, biraz zorla şartlarını yahu. Bul bir yolunu :)

betül çiftçi, Büyükçekmece'nin içinde, Karaağaç köyü diye sorun. Göl solunuzda kalacak şekilde Karaağaç köyüne giderken, yol üstünde.

katılım ve servis için kesin bilgiler yazın lütfen. Aksi halde listeye ekleyemiyorum

buyucu, Kartaltepe'deyim.. mertere çağırıyorsun bana uyar ancak mertere nasıl uçacaz?!

zorlamama rağmen beni aşıyor..karaağaç taraflarını biliyorum..gelmeyi gerçekten çok istiyorum..Akülü tekerlekli sandalyedeyim..yakınımızdan imkanlarıyla gelecek arkaşlar olursa yardımlarını bekliyorum..

büyücü kardeşim ne demek seve seve gideriz..tekerlekli sandalyedeyim..metroyta nasıl inecez..

Kalem' Alıntı:
Akşahin de olursa Beylikdüzü Beko duragı(üst geçit) olmazsa Küçükçekmece Belediyesi önünden binecek.

akşahin listeye eklenmemiş
gözünüzden kacmasında bizin enişte :)
ütopya ve akşahini servisler için açtıgınız başlıgada eklerseniz çok sevinecegiz
şimdiden teşekkürler :)

Tabiiki uyar bana arkadaşlar..Arabam katlanıyor..yanımda eşim ve 7 yaşında oğlumda var bu arada..büyücüyü de alalım isterse ve uygun olursa

Eyvallah..nasıl haberleşecez bu arada..Kocatepe durağı çok aşağıda kalıyor..Kartaltepede Lünapark yanı olabilirmi buluşma yerimiz..

NisanRuzgarı + 6 kişi >> Servis kullanacak (CENNET MAHALLESİ/KÖPRÜSÜ (yaklaşık saat: 10:45 - 11:00) )

tarelif' Alıntı:
Bulnes büyük değişim var sizde.:)Bu konuya yazdığınız ilk yazı ile son yazı arasında beyaz ile siyah kadar fark var.Güzel gelişme. :D

eyup44(servisle gelecek-Ali Sami Yen Stadı karşısından)

Betül orası geniş alan,zaten kendi imkanınla geleceksin ne sorun olacak ki?Adı üstünde piknik... :D Oğlunuda getir.

:D Aaaaa ne gibi bir değişiklik,
Evet farkındayım var,başlarda çekingendim.(İnşallah piknikte çekingen kalmam) Ama zamanla ısındım ve alıştım buraya.Diğer arkadaşlarımızın yetişemediği yerlere yetişmeye çalışıyorum. Aklımın erdiğince, gücümün yettiğince bildiklerimi yazmaya arkadaşlara cevap vermeye çalışıyorum. Merak etmeyin kimsenin görevini elinden almaya veya grup içi darbe yapmaya niyetim yok :lol:
İnşallah piknikte tanışacağız,çekingenliğimizi iyicene üzerimizden atacağız.

Bulnes, aynı çekingenliği sanıyorum çoğumuz yaşıyoruz. bende öyleyim çünkü
pikniğe yalnız katılıyorum üstelik şahsen kimseyi de tanımıyorum. ama sitedeki
arkadaşların rahatlığı insanı rahatlatıyor.bakalım! :) bizde gidince göreceğiz, acemilik işte :) :roll:

Aşkolsun kral :lol:
Köşede kös kös oturursak sen gelir tanışırsın ne yani.
Biz kös kös oturduk diye sizde yanaşmayacakmısınız :lol:
Şaka bir yana tanışacağız inşallah.

:lol: Teşekkürler kral, yakama gül filan takayım mı beni bulman kolay olur :lol:
Şaka bir yana hepinizle bende tanışıp sizlerin tanıdıklarınız kadar herkesi tanımak istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt