Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İhtiyaç sahiplerine doğalgaz desteği geliyor

Arkadaşlar
Dogalgazbana
656tlyatmış
Ödemenizhazırdiyor

doğalgaz 3 gün içinde kesilecekmişti bankada para kalmamış 3 aydır ödenmemiş babam PTT den yatırdı aman bankada para tutun

Arkadaşlar ekim ayında başvurum kabul olmuştu ve destek almıştım.
O günden beri E-devlet'te "Doğal Gaz Desteği: TAMAMLANDI" olarak gözüküyor.
Şimdi tekrar başvuru mu yapmam lazım? Yoksa yeni üç aylık dönem için verilecek destekten faydalanabilecek miyim?
Var mıdır bilen?

bende aynı soruyu merak ediyorum her dönem yeniden başvuru yapmak zorundamıyız tamamlandı diyor.

Dogalgaz yardimi yatan arkadaşlar varmi .hala neden yatmadı bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

merhaba bu doğalgaz yardımı için evde bakım maaşı alan kişiler yararlanabiliyor mu aca

Ben Aral ayı aldı. Ocakta zaten veriyorlarmış. Ama subat yatamadım bana .mart ayınida hala bekliyoruz .30u kesinmi yatacak.subat ayı neden yatmadı bilginiz varmi

Benim subatvayi dahi yatmadi.bu ayda yatmadı. Daha bundan si rada yatmaz sanirim .yazık gerçekten

sanırım ikinci bir kez daha yeniden başvurmamız gerekiyordu

normelde yardım onaylanan haneye kış ayları içinde 2 kez yapılan bir yardım bu her ay değil. ocakda aldım normelde mart ayıda almam gerekiyordu bir ses seda yok....

Yatırılan olursa burdan haberleşelim. Bende Ralikta aldım sadece .başkada almadim

bende tamamlandı yazıyor bende aralıkta aldım. Her dönem sanırım yeniden başvuru yapılması gerekiyor.

Aile yardımında yardımın durumu:basvuru yazıyor
Ne anlama geliyor bilen varmi

meclis tatile girdi artık bizlere zam yapılmaz gereken cvp verilcek secimde

Aile desteğinde basvuru yaşıyor. Cevap verecek kimse yokmu .Ne anlama geliyor acaba basvuru yazısı

Arkadaşlar bana az önce Aile sosyal hizmetlerinden mesaj geldi doğal gaz ile ilgili yardım için bulunduğunuz ilin sydv ye faturanızı ibraz edin diyor. Ben e devletten yeni başvuru diye yapmak istedim ama orada aile yardımı almak istiyor musunuz diyor onu anlamadım zaten şu an alıyorum orayı evet mi hayır mı diye işaretlicem bilemedim yapan başvuru yapan var mı acaba

doğalgaz

doğalgaz desteği başvuuruları başladı ilgilenen arkadaşların bilgisine..

fkrtce
Devlet belli bir miktar karşılıyor şuan herkese yinede başvuru yapabilirmiyiz

arkadaşlar benim dün itibariyle hem aile destek hemde dogalgaz başvurusu reddilmiş neden acaba
tamamda aile destegi ile dogalgaz ne alaka bikaç arkadaşı aradım onlarınkide kesilmiş sizlerde durum nasıl

emrecan3842

Gelir testi yaptırmanız gerekiyordur, sizin durumunuzda olanların bir çoğunu haziran ayından itibaren kesmeye başladılar gelir testi sonucuna göre tekrar bağlıyorlar.

Üst Alt