Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İhtiyaç sahiplerine doğalgaz desteği geliyor

Sosyalyardım

Dogalgaz
Aboneligimyoktur
Faydalana
Bilirmiyim
Teşekürederim

Zarakardeş
Benabonedegilim
Aboneolmadan
Faydalanırmıyım
Teşekürederim

Notdurumum
Yokturmaddi

Sizin adınıza doğalgaz elektirik yardımları çıkmışsa faydalanabilirsiniz yardımlardan e devletten ödeyebilirsiniz

Aralik ayi doğalgaz yardimi ne zaman ödenecek bilen var mı ?

Aralık ödemesi yardım alanlara da gorunuyor e devletten veya ptt ye giderek ödeyebilirsiniz ramazan kardeş elektirik ödemenizi aynı şekilde faydalanabilirsiniz

Teşekürederim
Zaralıkardeş
Bendeazönce
Vakıfıaradım
Yardımın
Olurdedi

Doğalgaz yardımım onaylanmıştı devam ediyor yazıyordu hiç para yatmadı şimdi tamamlandı yazıyor hala para yatmadı neden böyle

doğalgaz yardımı 2 ay önce bana 603 tl hesabıma yattı ama kullanamıyorum ptt kabul etmiyor dogalgaz faturası adıma degil kiracıyım fatura ev sahibinin üzerine :confused:

e devlet dogalgaz yardımı ptt ödemeleri yine aynı sistem kabul etmiyor

Doğalgaz yardımına basvuracam da eve giren evde bakım maaşı var birde ben yetim maaşı alıyorum hem annemden hemde babamdan yetim maaşı toplam 6400 civarında doğalgaz yardımına basvursam verirler mi acaba

Merhaba arkadaşlar doğalgaz desteği 6 ayda bir indirimli ödeme yapılıyormuş 144 aradım böyle soylendi şimdi 6 ay sonra tekrarmı başvuru yapacaz bu ay indirimden faydalandım daha faydalanamıyacam 6 boyunca bilginiz varmı bu konuda

Doğalgaz desteğinde ödemeniz hazırdır yazıyor. Fatura ödemesini nasıl yapabiliriz.abonelik benim üzerime değil.

Başvuru Tarihi
03/12/2022
Son Ödeme Miktarı
900,00 TL
Son Ödemenin Durumu
ödemeniz hazırdır
Yardımın Durumu
Tamamlandı (07/12/2022)
Vakıf Bilgisi
KOCASİNAN-KAYSERİ KOCASİNAN KAYMAKAMLIĞI, SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI YAKUT MAH.MUSTAFA KEMAL PAŞA BULVARI,NO:172 KOCASİNAN/KAYSERİ

Dogalgazyardlml

Arkadaşlarbenim
Dogalgaz
Aboneligimyoktur
Amabaşvurum
Kabuledildi

Bizim fatura ayın 1'in de geliyor. Ödeme şuan hesapta görünüyor. Silinme gibi bir durum olur mu?

Merhaba arkadaşlar, doğalgaz yardımı konusunda tecrübemi paylaşayım, öncelikle başvurduktan yaklaşık 1 hafta sonra eğer uygunsa kabul ediliyor, daha sonra yaklaşık 40 gün sonra işlem tamamlandı uyarısı yazıyor, bundan da 1 hafta sonra ücret yardıma tanımlanıyor.
Bu aşamadan sonra doğalgaz faturanızı nasıl ödeyeceksiniz bunu da yazayım; edevlet üzerinden kolaylık olsun diye arama kısmına ptt yazın, çıkan listeden Doğalgaz Yardımı İle Fatura Ödeme kısmını seçin, orada üst kısımda fatura öde yazıyor oraya tıklayın, açılan sayfadan faturanızı seçip öde adımını takip edin. Ödeyeceğiniz miktar 0 TL ve Bakanlıkça adınıza tanımlanan yardım ücretinden karşılanacaktır şeklinde yazar. Ödedikten sonra dekontta alabilirsiniz veya eposta adresinize gönderebilirsiniz. Tekrar edevlette fatura ödeme kısmına girdiğinizde eğer faturanız düşükse yardım parasının kalan kısmı yerinde duruyor olacaktır... Ancak her ay mı yatar, yada senede iki defa mı ocak ayını bekleyip göreceğiz.

Son düzenleme:
Doğalgaz desteğinde ödemeniz hazırdır yazıyor. Fatura ödemesini nasıl yapabiliriz.abonelik benim üzerime değil.
Fark etmez aynı hanede olmanız yeterli, birde başvuru esnasında girdiğiniz abone numarasından başka numaraya ödeme yapamazsınız, buna dikkat edin. Ödemeyi edevlet üzerinden yapacaksınız sorun çıkmaz.

RAMAZN
Başvururken doğalgaz abone numarası kısmına ne girdiniz aboneliğiniz yoksa ?

Magrur2013 hocam peki başvurumuz onaylandı kaç ay faydalanacaz bu konuda bilginiz varmı

Zaralı58
Malasef bu konuda net birşey söyleyemem, bakanlık senede iki dönem şeklinde ödemenin yapılacağı açıklamasını yapmıştı, ancak bunu ocak ayında net bir şekilde göreceğiz, o zaman daha net birşey söyleyebilirim. Ama çevremdeki yardım alan kişiler her ay olduğunu söylüyorlar, ben emin değilim şuan.

Annemler icin dogalgaz desteği başvurusunda bulunacaktim ancak e devlet sosyal yardım başvurusu bölümünde en son adima geldiginde 26 Aralıkda doğalgaz desteğinin son bulduğu yaziyor. Doğalgaz seçeneğini sectirmiyor. 1 gun önce başvurabilecektim yani.

2023 icin başvuru acilacak mi? Ne zaman açılır bilgisi olan var mi?

Üst Alt