Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İhtiyaç sahiplerine doğalgaz desteği geliyor

Doğalgaz desteği geçen ay aldım ilk defa. E devlette şimdi tamamlandı yazıyor. Yani doğalgaz desteği bitti mi?

aldığın ay tamamlandı, yenisi yatınca ödemeniz hazır der

seyfil

Benimde merak ettiğim konu bu aslında geçen ay ilk defa aldım, şuan baktığımda geçen ay yatan bakiye için, ödediğim faturadan kalan kısmı görünüyor, yani bu ay da yeniden geçen ay kadar mı yatacak, yoksa kalan miktarı mı kullanacağız sadece ?

E devlet ten başvuru yaparken evde bakım maaşı na hane gelirine ekliyor muyuz evin şu andaki geliri 6500 TL ye yakın evde bakım maaşı hariç

Ben de e devlet den doğal gaz desteği için başvuru yapmıştım 32 gündür süreç devam ediyor sydv değerlendirme sürecinde diyor neden bu kadar uzun sürmüş olabilir geçen sene daha çabuk onaylanmıştı.

Arkadaşlar
Buulusal
Yardımınaslalırım

:mad:

Arkadaşlar
Dogalgazım
1ayıgeçdionaylandı
Halen
Yardımdevam
Ediyor
Diyor
Anlamadımgitti

Yardımcıolurmusunuz

Az önce e-devlet üzerinden ödeme yaptım ancak en sonda parayı çektikten sonra hata verdi. Yardım benim adıma abonelik babamın adına. Parayı çekti fatura ödenmedi. Daha önce başına gelen var mı?

Magrur2013
Fark etmez aynı hanede olmanız yeterli, birde başvuru esnasında girdiğiniz abone numarasından başka numaraya ödeme yapamazsınız, buna dikkat edin. Ödemeyi edevlet üzerinden yapacaksınız sorun çıkmaz.

Ben ödemeyi yapamadım yardım hak sahibi abone no ile doğalgaz sahibi abone no uyuşmamaktadır diye hata verdi. Abonelik babamın adına yardım benim adıma.

Sıkıntı olmaz her türlü ödersiniz. Sisteme girmiş olduğunuz abonelik numaranızı yanlış girmiş olabilirsiniz. Kontrol edin. Parayı çekip ödememe konusunda da geri iade yapılıyor daha sonra

muamma1905
Abone numarasında bir sorun yok. Hatta ilk ödemede başarılı yazdı, daha sonra ekrana birden hata uyarısı geldi. Sanırım sistem tam oturmadığı için bu şekilde idare edicez artık.

Ben 42 gün önce yardıma başvurdum. Bugün e devlette yardımın uygun görülmediği yazıyor neden olabilir acaba.geçen sene almıştım durumumda bir değişiklik yok sadece aile destek yardımı alıyorum ama benim gibi bunu alan bir çok kişinin doğal gaz yardımı da oldu anlamadım 🤷

Doğalgaz aboneliği babamın adına, yardım benim adıma çıktı ancak e-devletten ödeyemiyorum. Bu şekil olup ödeyebilen var mı?

dogalğaz abone adıma degil ptt faturayı ödeme yapılmıyor sosyal yardımlaşma kurumuna gittim güncelleme yaptım oldu dedi 600 tl yardım ücretim var fatura 730 tl geldi e devlet ödeme işlemlerine girdim 130 tl farkı kartımla ödeme yaptım sistem onaylamadı 130 tl ptt çekti ödemede gerçekleşmedi :mad:

e devlet dogalgaz yardım ödeme sözleşme numarası güncelleme yapıyorum faturada sözleşme no yazan yerde 7 haneli rakam var acaba başlarına sıfırmı ekleyecegiz

OturanBoğa abim yardımcı olurmusun

iUysaL
Soyisim değişikliği veya adres uyuşmama sorunu gibi sorunlar var mı acaba, çünkü benimde doğalgaz eşimin üzerine yardım benim adıma ikinci faturayı ödedim geçen aydan kalan miktarla.

mehmet_79
Doğalgaz için sözleşme numaranızı gireceksiniz, illere göre dağıtım şirketleri değiştiği için sözleşme numarasında sıfır falan girmek gerekebilir, iyi kontrol etmek lazım, bunu şu şekilde kontrol edebilirsiniz; internet bankancılığından ödeme yaparken girilen bilginin aynısını girmek gerekiyor ben öyle yaptım hiçbir sorun yaşamadım...

Ayrıca, doğalgaz yardımı her ay yatmıyor malesef, yılda iki defa yatıyor, geçen sene aralık ayında yatan miktardan kalan ile ocak ayında faturanın yarısını ödeyebildim kalan kısmını karttan ödedim. Tekrar şubat ayı yada mart ayı gibi yeniden başvurmak gerekiyor.

iUysaL

Doğalgaz aboneliğim ev sahibimin üzerine olmasına rağmen ben sıkıntı olmadan yardımdan ödenerek ödeme yapabildim.

Merhaba arkadaşlar doğalgaz desteğim kabul edildi 550 tl çıktı geçen ay hepsini kullandım bu ay neden e devlette doğalgaz desteğiniz bulunmamaktadır yazıyor bu ödeme tek seferlik bir ödeme olduğun içinmidir

Magrur2013
Abonelik babamın adına aynı adreste ikamet ediyoruz. Siz PTT den mi ödüyorsunuz yoksa e devletten mi?
muamma1905
E devletten mi ödüyorsunuz?

[FONT=sans-serif]@[/FONT]Magrur2013 eyvallah kardeş bugün dogalgaz yardımı için ptt gittim yatırdım çok şükür

[FONT=sans-serif]@[/FONT]iUysaL dogalgaz abone bi akrabamın üzerine ben bugün gittim ptt yatırdım faturayı

[FONT=&quot]2023 e devlet yazıyor: Doğalgaz yardımı başvuru dönemi 26/12/2022 tarihinde sona erdiğinden bu dönem için doğalgaz yardımı başvurusu alınmamaktadır.[/FONT]

E-devlette ödeme yaparken hata alıyordum. PTT görevlisi abone nonun başına 5 adet 0 koyup güncellememi söyledi. Şimdi guncelleyip tekrar ödedim sorunsuz ödendi.

doğalgaz desteğine başvurmuştum e devlette kabul edilmiş devam ediyor yazıyor fakat 50 gün geçmesine rağmen yatan bir para yok başvuru 1 aralık 2022 bu kadar uzun sürer mi?

Para yatmıyor zaten faturanızı ptt de ya da e devlet üzerinden ödüyorsunuz. Ordan indirim sağlanıyor.

muamma1905

Merhaba e devlet üzerinden ödeme ekranına gelen para yok demek istemiştim devam ediyor fakat ödeme kısmında bir şey gözükmüyor

bun4g74

Benim başvurum yaklaşık 1 haftadır olumlu bulundu lakin e devlette halen böyle yazıyor miktar ne zaman yazıcak acaba
son ödemenin durumu : - yardımın durumu :Devam Ediyor

Dogalgazyardımı

Arkadaşlar
Benimdogalgaz
Yardımı
Tamamlandıyazıyor
Ödememiktarı
Yazmıyorbu
Nedemek

Üst Alt