Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İşitme kaybı için kök hücre tedavisi nerede yaptırılır?

merhaba

Esdesdy

Merhaba dönüş yaptığınız için teşekkürler.
Ekim ayında tekrar test yaptırabildinizmi yoksa 6 aydaki iyileşme sizi ikna ettimi.
4500 euro dan bahsediliyor bu doz doğrumudur.

Merhaba. @EDZENGE. Lütfen rica etsem tedavi ile ilgili bilgi vere bilir misiniz?

Azerbaycandan katılıyoruz. Yeni tedavi yöntemlerinden bilgi verirseniz seviniriz ve duaçı oluruz

Rabbim hepimize acil şifalar versin

Aidin

Merhaba bende şu anda arayış içindeyim.
Bu yöntemi arkadaş (üstteki tazışmadaki)uygulamış fakat çokda faydasını görmemiş anladığım kadarıyla.ben gittiğim doktorların hepsine bu yöntemi soruyorum henüz deneysel aşamada daha çok erken yanıtını alıyorum.oğlum 8 yaşında ve iki kulağında işitme kaybı var cihaz kullanıyoruz widex marka.tedavi alternatif de olsa bilimsel de olsa lütfen paylaşın bilgilendirin.

Merhaba arkadaşlar işitme için cem devgeye başka basvurup olumlu sonuç alan var mı acaba?
Herhangi bir gelişme mevcut mu

İşitme kaybı olan kızıma kök hücre tedavisi yaptırdım Dr cem devge mucize birisi kendisini kac yıldır takip ediyordum başarılarını hep duymuştum kızım 5 yaşından beri cihaz kullanıyordu hucre tedavisi yapıldığı günden bu yana cihaz takmadik o kadar başarılı oldu . Dr CEM DEVGE çok başarılı kesinlikle isitme kaybı olanların bu mucize Dr cem devge ye gitmeleri gerek umut ışığı oluyor. Hucre yenilemesi çok başarılı bir ameliyat .CC tıbbi saglik hizmetleri 0507 3033843

Bu tedavi hiç işitmiyen tek kulaktada fayda sağalmı aekadaşlar

Songül Hanım çok gemiş olsun öncelikle çok sevindim sonuç almanıza 🙏 Buraya yazıp bilgilendirdiğiniz içinde çok teşekkür ederim ayrıca. Kızınızın % kaç işitme kaybı vardı ve ne kadar işe yaradı

Arkadaşlar merhaba Cem hocaya nasıl ulaşırız..Numarası bilen yokmu..Sinirsel rahatsızlığı olan kulaktada etki ediyormu bu yöntem..Yardımcı olun lütfen çok sevinirim..Yani birde yaş sınırı var mı sen uğraşma boşver diyor mu? Yaşın geçmiş diyor mu? İstanbulda yeri numarası lazım..

Evet zaten bu tedavi sensönöronial işitme kaybı olanlar için. Tedavinin yaşı yoktur.Maddii imkanın varsa istediğin zaman yaptırılabilirsin.

Yerini bilmiyorum fakat yukardaki yorumlarda telefon numarası bırakıldı,onu arayıp öğrenebilirsiniz

Bernayılmaz çok tşk ederim verdiğiniz cevaplar için🙏🙏🙏
Yerini numarasını bilen var ise paylaşırsa çok mutlu olurum..
Tedavi süresi kaç ay yada kaç gün

Herkese merhaba ben yeni gittim Cem Hocaya sormak istediği olan varsa sorsun👍

kök hücre yaptırdım ne ya her hastanede verilen kortizonu veriyorlar size kök hücre diyorsunuz ona da =)

arkadaşlar kök hücre tedavisi yok Lyrex tedavisi var onun da kök hücreyle uzaktan yakından alakası yok ve paranıza yazık bu oyunlara gelmeyin lütfen iyice araştırıp öyle gidin.

bernayılmaz muayene oldum güzelce anlattı 5000 dolar civarı bir maliyet çıkcak tahminim ..Tam net birşey söyleyemiyor güzel sonuç alanda var hiç alamayanda

Numara düzeltme

Merhaba
Ben aralık ayında 11 yaşında kızıma işlemi yaptırdım. Numarayı burada gorup aramıstım. Herkes bir merak içinde olduğu için yazmak istedim. Testlerini ağustos gibi yaptıracağız sanırım. Doktor bey tedavi ile ilgili muayene sırasında çok uzun ve detaylı anlatıyor. İlk sitedeki numaradan asistanı ile gorusup çocuğumun testlerini gönderip görüş istedim. Sonra muayene sonrasındada işlem yapıldı. Şimdilik kızımda eskiye nazaran iyileşmeler gözlemliyoruz. Testi yapınca yine sonucu paylaşırım. Numara soranlar olmuş 0507 303 3843 asistanının numarası. Geçen hafta görüştüm güncel. İnşallah fayda sağlar bu bilgiler. Umut bekleyen herkese şifalar dilerim.

Son düzenleme:
Berna hanım aynen 4000-5500 dolar civarında..Tek kulak için tedavi 4000-4500 eğer çift kulak yaptırcaksan 5000 dolar civarı..Ulugbey saçma sapan konuşmada insanları karamsarlığa düşürme..Hoca uzun uzun anlatıyor ama olur ama olmaz uğraşmış çalışmış halende çalışıyor adam..

Diyelim ki tedaviyi yaptırdık 20 db iyileşme oldu,tekrar yaptırsak yine ni 20 db iyileşme oluyor mu acaba ?

Fx322 çalışmaları durdurulmuş. Bu lyrex tedavisi içinde kafamda bir sürü soru var beş aylık bebeğimde hafif orta vilayetti işitme kaybı varmıs bu tedaviyi araştırdığım zaman %10 15 arası iyileşme diyor peki 15 20 desibel kazanıldı diyen arkadaşlar bunu klinik bera testi ile tespit etti mi örneğin beraya göre 50 desibel altı duymuyor bebeğim 15 desibel kazancı ile 35 e mi düşüyor neye göre 15 20 desibel kazanıldı anlamlandıramadım. Ayrıca medyada bu durum nasıl patlamadı yüzde elli duymayan insanlar ıcın yüzde elli nin yüzde 15 i mi kazanç yoksa desibel bazında mı .diğer çalışmalar YouTube da gördum yabancı odyolog anlattı faz 1 2 olumlu durduruldu diye ama bu lyrex tedavisine dair hiç bişey yok 2020 yılında sadece dem devgenin haberi cıkıyor onda da dediğim gibi deniyor. Diğer çalışmalarda ıkıncı üçüncü uygulamalarda kazanç olmamıs. Birde gidip görüşen arkadaşlar pek umduğunu bulamamış burda yazan arkadaşlar da tedaviyi olup böyle şöyle oldu dıye yazmıslar bir daha yoklar deneysel aşamada olduğunu düşünüyorum ve çok etkılı bir yöntem olsa görüşmeye giden ve burada yazan insanlar daha tatminkar şekilde konuşurdu . Hocanın elindeki veriler nasıl hangi grupta daha güzel sonuç alınmış 10 kişiden 3 ü dediği 3 kişi yaş grubu ve kaybın derecesi nedir bunları anlatıyor mu Allah tan umut kesilmez ama net bir açıklama görmüyorum

15 desibel kazancı bera ile mi öğrendiniz? Yoksa hocanın röportajında dediği %15 bir kazanç mı oldu yani yavrumuzun yuzde ellı kaybının yuzde 15 i mi rotalar verılen 200 1000 500 gönderilen clık uyarılara istinaden toplam 15 desıbel her frekans ta mı edildi bu konuyu biraz açabilir misiniz mesela benım kızım 50 desibel bilateral kayıplı bu tedaviyi yeni buldum ınternette 50 desibel den 15 desibel daha kazanırsa 35 e düşücek mesela böyle bişey mi yoksa 5 desıbel kazanç filan mı bir türlü net bişey bulunmuyor . Çocuğunuz kaybı kac desıbeldeydı

Size on kısıden üç kişide tedavi cevap verıyor dedi mi hangi düzeydekilerde işe yaramış ve %15 kazanç %30 un kaybın %15 i mı üç bes desıbel bi kazanç yani

Esdesdy
?bera da mı çıktı 15 desibel iyileşme kazancı biraz süreci ve kontrolün nasıl sağlandığını açabilir misiniz işitme kaybı kac desibeldeydi yüzdesi kaçtı mesela çocugunuzun

bernayılmaz
Diğer ilaç gruplarında ikinci ve üçüncü denemelerde herhangi bir kazanç sağlanmadığı şçin fx322 çalışması durdurulmuş . Ben Konya’da yaşadığım için hoca ile görüşemedim 2020 yılında hocanın söyledıgı %15 kazanç neye göre siz öğrenebildiniz mi 15 20 desibel kazanıldı diyen arkadaşa da yazdım ama bilemedim cunku %15 3 5 desibel maksımum

Aaksy
Hangi gruplarda işe yaramış 10 kişiden 3 kişide yarıyor dediği yaş olarak mı yüzde olarak mı mesela %15 kazancın açılımı neymiş peki

hala su umut tacırı nevalesı lyrex denen nevaleye umıt baglayabılıyor ınsanlar
oyle bırsey olsaydı medyada ayyuka cıkmıstı

GRAHAM BELL
Yani yaptırdık ettik diyen insanların profiline giriyorum yeni üyelik yapmıs yorum yapmış gibi 20 desibel kazanç az değil özellikle çok hafıf işitme ve hafif işitme kayıplılsr için azımsanmayacak derecede çözüm değerinde. Ama Cem devge nin röportajında gördüğüm %10 15 arası iyileşme vaadi desibel bazına tekabül etmiyor 15 desibel kazandı kontrolde diyor bir arkadaş neye göre 15 desibel bera ile kontrol sağlandı mı zaten sinirlerin durumu bera testi ile cıkıyor . Ben bugün bu tedaviyi bir doktorla da görüştüm o da aynısını söylüyor.zaten kesin sonuç vermıyorum diyormuş Ya Cem bey yaptırdın olmadı eee ben demiştim herkeste işe yaramıyor hangi grupta yarıyor belirsiz muamma .

senay123
Mesela ne anlatıyor doktor işitme kaybınızın derecesi nedir ?

ısın hakıkat tarafı ısıtme testlerınde 10 15 db her zaman gıbı yanılma payı vardır
ısıtme ısıne moral bıle takvıye edıyor:eek:
su vıtamın zımbırtılarından bı muddet kullanınca vallaha ısıtmemde 15 degıl 20 db gıbı ıyılesme hısseder gıbı oluyorum:eek:
helede devge denen sarlatan kendı olctugu aletın kalıbrasyonunu oyle yapabıldıgınıde gozardı edemem valla:)

pek pek ıddıalıysa 5000 doları ısıtmesı duzelmeyenını ıade etsın

olmus sınırı dırıltmek allaha mahsus derdım ama allahın kanunlarında bıle oluler kıyamette dırılecek ancak:eek:
dusunsene kulak sınırı degıl
gozlerde
omurılıkte
ellerde
ayaklarda olmus sınır dırıltılseydı
ne felclı kalırdı ned kor kalırdı nede sagır
dursun colak topal olmak tarıh olurdu:eek:

ulkede adalete guvenseydım bu cem devge gıbı sarlatanı dava ederdım
ısıtme kayıplıların umutlarıyla oynadıgı ıcın

hadı ısıtme kayıplı mılletı 5000 dolarınızı cem devgeye kaptıracagınıza gıdın esaslı bı ısıtme cıhazı alın

Üst Alt