Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Milletvekili Lokman Ayva engellileri mecliste hakkıyla temsil ediyor mu? [Tartışma]

BENCE metin şentürk ayvadan daha cok engellileri yani bizleri temsil ediyor

öncelikle selam ,merhaba syn lokman ayva gücünün yettiğince eliden gelenı yapıyordur sonuçta kendısıde engelli bır bırey gecenlerdeki torba yasasıdakı 63 madde ye ıtırazı vardı acep ankaradaki engellli dostlarımız yav bır araya gelelım desteklıyelım bır adımda bız atalım dedılermi ? önce kendimizi sorgulucaz .

BİMER e aranızda kaç kısı lokman ayva ya desteklemek adına ıtırazı karsısında cıkacak olan torba yasasındakı engelllılerın ıstıhdamı adına mesaj attınız ?

çözümünüz varsa ortak paydada yazın buraya paylasalım .Ben begenıyorum ben begenmıyorum demekle olmuyor .

torbayasası 63.madde:

''İşin niteliği veya teminde güçlük nedeniyle işyerlerinde özürlü çalıştırma konusunda güçlük yaşayan işverenler; başka işverene ait işletmelerde, kurulan ortak işletmelerde veya özürlü çalıştırmak amacıyla kurulan işletmelerde ilk defa işe alınan özürlülerin ücretlerini karşılayarak özürlü çalıştırma zorunluluğunu yerine getirebilir. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, işverenin başvurusu üzerine işin niteliği veya teminde güçlük nedeniyle işyerinde özürlü çalıştırma konusunda güçlük yaşanıp yaşanmayacağını karara bağlar.''

Kimdir necidir bu adam iLk defa duyuyorum. HerhaLde bu demektir ki bizi iyi temsiL etmiyor :D

Böyle daha çok çıkar engelli lokman ayvalar içimizden,kendini temsil ederler bizi degil

Lokman ayva hakinda gerekli bilgi icin bu siteye tiklayiniz....ben okudum cok begendim..insallah sizde begenir siniz....nice mutlu yarinlara....:cool:

BEYAZAY

Üst Alt