Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Omurilik Felçli olan kim var?

Selam

Bende C6 C7 T1 doktor diyor ne var ne yoksa dagıtmıssın diyor :) 2 sene oldu hala bi numaraya yok yapmadıgım fizik tedavi gitmediğim yer yok heralde biraz da zaman bırakmak lazım bu işlerii :) Saygılar

L1 tam paraplejiyim. Benim gibi olan arkadaşlarla görüşmek isterim.

selam arkadaşlar yeni üye oldum benim hastakıgım tbc menenjit benim de T1

benimde araç içi trafik kazası sonucu boyun kırığı c7 c8

Bende nisan 2006 da geçirdiğim araç içi trafik kazası sonucu omurilik felçliyim.Rabbim hepimize acil şifalar versin..

selam

Bende 2006 dan beri senle aynı kaderi paylaşıyorum dediğin gibi rabbım sabır sağlık ve sıhat versin cümlemize ...Bu arada elindeki bebeğide gercek sandım süper bi resim olmus :)

:) teşekkür ederim.sizede geçmiş olsun.geçecek inşallah.çok çalışma var,kim ne derse desin ben er geç birinin sonuçlanacağına ve dermanımızı bulacaklarına inanıyorum..

selam

Ne diyim kardeş allah inş. dualarını kabul eder de gönlüne göre verir sen genede benim gibi pes etme sabırlı ol ben olamadım ama sana tavsiye ederim :(

mrb lar 2007 eylül ayında yüksekten düşme sonucu T12 omirilik felclisiyim

kendim gibi olanlar

slm arkdaşlr 2004 .l-1 parapalezi

Arkadaşlar bende t11 t12 tam kesi vaf bu idrar sorunu olmassa hiç dert değil ya bana takyap felan demeyin ya daha yeni bişey varmı ya :eek:

(TAK) ister tak ister takma

hepsi aynıdır arkadaşlar bu işin seviyesi falan yoktur t12 l11 falan geçelim bunları felç felçtir :( :( :(

benimde kaza.. L1 L2

nasıl bişeydir bu anlamadım gitti yaaa
sadece yürüyememek olsa alışılıyor zamanla zor olsada.. ama birde extraları olmasa...

bende t12 t. kazası 10 yıl oldu çare bulamadım tıpta ilerleme bile yok duyan bilen varsa bizde bilelim :( :eek:

Parapleji

Mrb arkadaşlar ben parapleji hastasıyım başka olan varmı acaba birde bu hastalıkla ilgili detaylı bilgi verirmisiniz yada lin atarmısınız tşk ederim.

hepinize ayrı ayrı geçmiş olsun ben 1973 doğumluyum 05.02.2005 tarihinde araç içi trafik kazası geçirdim c5de zedelenme c6 c7de kırık var 3 ay yoğun bakımda 7 ayda fizik bölümünde kaldım yoğun bakımda kalırken nefes almakta zorlandığım için boğazımda delik açmışlar şu anda göğsümden aşağısını hissetmiyorum kollarımı oynatabiliyorum ama parmaklarımı oynatamıyorum içinizde benim durumumda olan varmı hepinize tekrar geçmişolsun iyi akşamlar

Ateşli silah yaralanması... T12 parapleji... :) Herkese geçmiş olsun diyecem ama daha geçenini görmedim. Allah bundan büyük dert keder vermesin diyeyim hiç olmazsa...

1986'da doğduğumdan beri Spina Bifida Meningomyelosel

selam arkadaslar ben 13 eylul 2007 de trafik kazası sonucu c6 c7 cervikalım su an iki kanadyenle yuruyorum ama idrar yollarından sorun yasıyorum

mrb bende 1 sene oldu hala bi umutla yaşıyom seviyem T12 herkese gecmiş olsun

mrb

mrb herkese.bende yeni üye oldum.iş kazası geçirdim.hemşireyim.ambulansla hasta nakil sırasında geçirmiş olduğumuz kaza sonucunda omurilik felci oldum.seviyem c5 c6 t1. biçok rehabilitasyon hastahanelerinde tedavi gördüm.tam 18 ay geçti üzerinden.28 yaşındayım ve geri kalan ömrüm mücadele içinde geçiyor.

Üst Alt