Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 9-10 Temmuz 2. geleneksel Kayseri engelliler buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şafak! "doğan güneş"! Organizasyona katılacak arkadaşlara hayırlı yolculuklar dilerim yarın görüşmek üzere....

Yola çıkacak bütün arkadaşlarımıza kazasız belasız hayırlı yolculuklar.

Bu güzel organizasyona katılmayı çok istiyordum. Biraz rahatsızım o yüzden aranızda olamayacağım. Hepinize iyi eğlenceler.

NİHAYET BEKLENEN ZAMAN GELDİ....

Arkadaşlar birarada olmamıza saatler kaldı, bu güzel buluşmada hep beraber gönlümüze göre güzel vakit geçirmek dileğiyle..

Yola çıkacak arkadaşlarımıza kazasız belasız hayırlı yolculuklar diliyorum...

Sağlıcakla kalın...

Prenses geçmiş olsun bende rahatsızım biraz; yola çıkacak tüm arkadaşlara hayırlı yolculuklar dilerim (içi sıra da bizlere :) )

otogara gitmek için yola çıkıyorum, bekle bizi kayseriiiiiiiiiiiii :eek:

Hayırlı yolculuklar ATOM,bizde sabaha karşı 5 te otomobil ile yola çıkıyoruz,inşallah herkes sağ sağlim gider ve döner....İNŞALLAH....

ilk kez yazıldığım bu buluşmalardan kayseriye maalesef beklemediğim sorunlardan dolayı gelemiyorum..artık kismetse diğer buluşmalara katılırım..bol eğlenceli bir haftasonu dilerim...

Hasret bitiyor can dostlar gürüşmek üzere

Arkadaşlar sizlere iyi eğlenceler umarım güzel olacakdır.
Kayseri yi degilde Erciyesi çok görmek isdemişimdir bir türlü nasip olmadı yılar dır özlemini çeker dururum kısmetse inşaLLAH seneye kendimi sırf kayseri buluşmasına ayarlayacağım,
ŞEF im şalgamlar bir başka bahara kalsın.....

arkadaslar hepinize iyi eğlenceler diliyomm kayseriililerin allah yardımcısı olsun :)

gelmeyi çok istiyordum ama olmadı katılan arkadaşlara hoş zamanlar dilerim...

Konyaya evıme gırer gırmez elımın ayagımın tozuyla hemencecık bı tesekkur edeım dedım :D
Bulusmada emeği gecen tüm canlara sonsuz teşekkürlerımı sunuyorum.. Muhtesem ii günnn... ve kazandıgım yenı arkadaslıkların (dostlukların) değerı hıcbıseyle ölçülemezz..
gel(e)meyen cok sey kaybetmıstır bence :D

ben de şimdi geldim, dolu dolu geçen iki gün yaşadık hep birlikte, emeği geçen Kayserili dostlarıma çoooookkkkk teşekkür ederim, siz bu işi biliyorsunuz :eek:

Bende geldim gaziantebe....emeği gecen tüm arkadasşlara teşekkür ederim.sevdiğim dostlarımı görmek güzeldi ve ayrıca yeni dostlarla tanışmak beni çok mutlu ettii :))))

Teşekkürler Kayseri ve Kayseri ekibi, emeği geçen tüm dostlara teşekkürler, organizasyona katılmış olmaktan ve yeni dostluklar edinmiş olmaktan son derece mutluyum, Rabbim tüm dostlarımın gönlüne göre versin, selamlar.....

emeği geçen herkese teşekkür ederim, güzel bir organizasyondu, biz gece indik ve bugün çalışacağız hatta ben işteyim şuan :) yeni dostlar tanımak, tanıdıklarımızla vakit geçirmek güzeldi, paha biçilemeyecek kadar güzel...

güzel günlerde tekrar görüşmek dileğiyle...

Buluşmayı hazırlayan tum dostlara teşekkür ederim.onlar sayesinde bir çok dost daha kazanmış olduk kendinize iyi bakın iyiki varsınız

Selam...ayağımın Tozuyla otobüsten idim ve iş yerıne geldım... TŞK...msj, için pc başına geldım....Organızeyı yapanlara çok çok çok tesekkur emeklerıne ve yureklerıne saglık Kayserilerin hapsine ve Tertip komıtesine.....gercekten guzel MUTLU 2 gün gecırdim...Çok guzel yenı can dostlar ve arakadaşlar kazandım..:):):) keşke bıtmseydı..Şu fanı dunyada her seyın sonu oldugu gıbı..bununda sonu vardı..ve yaşandı..güzel ölümsüz anlarla geçti ve BİTTİ....yenilerinde buluşmak dılegıyle...

organızasyonda emeği geçen herkese nekadar teşekkür etsem azdır harıka düzenleme gezılen yerler arkadaşlar herkes çok süperdi ne deyimki anlatılma zyaşanır peri masalı gibiydi.........

evet çok ama çok güzeldi nasıl anlatsam kilimeler yetersiz çok güzeldi arkadaşlarım türkiyenin heryerin den gelen kayserili hep si çok ama çok güzeldi emeği geçenlere bu güzel organizeyi yapan arkadaşlarıma sıponsorlara ayrı ayrı teşekür ediyorum nedesek azdr teşekür yetemz ayrıca kaza geçiren aytaç beye de çok geiçmiş olsun inanın çok üzüldüm engüzel günler benim güzel arkadaşlarımın olsun

Bu güzel sözleri okuyunca insan dahada cok mutlu oluyor.sizler mutlu ayrıldıysanız ne mutlu bizlere kayserililer olarak.herşey sizlerin içindi.eksikliğimiz istemeyerek olsa bir kusurumuz olduysa affola.inşallah daha güzel organizasyonlarda yine buluşuruz.iyiki varsınız iyiki geldiniz.kayseriden selamlar

Tek kelime HARİKA idi.Tek üzüntümüz Aytaç arkadaşımızın kazası,ben az öne Kadircan aradım ve Aytaç'ın dayısı ile görüştüm.3 saatlik amaliyata girmiş,Hastanede bekliyorlardı.Ben hepimiz adına geçmiş olsun dileklerimi ve üzüntümüzü belirttim.Dostlar sizlerda dualarını esirgemeyin.İnşallah sağlığına kavuşur ve aramıza döner....

Dolu dolu geçen iki gün... Gerçekten çok güzel bir orgnizasyondu. Emeği geçen Kayseri grubuna çok teşekkür ederim. Yeni arkadaşlar edinmek, eski dostlarla zaman geçirmek harikaydı.
Aytaç'ın başına gelene üzüldük :( İyi haberlerini alırız inşallah, geçmiş olsun.
Hıı bu arada, ayrılırken baktım özellikle ama göremedim. "ZIPZIP, çok teşekkür ederim. Bilmem hakkını nasıl öderim." ;)
Hoşçakalın...

beğenmeniz bizi çok sevindirdi arkadaşkar bu güzel yorumları okudukca çok mutlu oldum harika bir buluşma geçirdik yeni arkadaşlar edindik sizlerin yüzünüzün gülmesi mutlu ayrılmanız tüm yorgunluğumuzu aldı...
rahatınız için elimizden geldiği yapmaya çalıştık yetişemediğimiz kusurumuz olduysa affola organizatörler olarak hepimiz tekerlekli sandalyede olduğumuz için ufak tefek yetişemediğimiz ilgilenemediğimiz arkadaşlar olduysa onlardanda özür dilerim...

Aytaç arkadaşımızın ranzadan düşmesi tek üzüntümüz Allahdan acil şifalar dilerim
şuan arkadaşlarım hastanede ve onlarla telefonla sürekli irtibah halindeyim
başarılı bir ameliyat geçirdi korkulan olmadı ve şuan odasına geçmiş sağlık durumu iyiye gidiyor ...

Bende aradım kendisi ile konustum arkadaslar durumu iyi [spoıler]moralide iiyidi biraz sizlerde aramak isterseniz tel : 0535 329 20 43
[/spoıler]

esracımın kulakları çınlasın :) ..sitemizin 1 yıllık üyesiyim ilk büyük buluşmalardan Adana'ya gitmiş fakat gece eğlencesine ve ertesi günkü gezilere kalmadan dönmüştüm..
veee daha çok kalabilme rekorumda kısmet Kayseri buluşmasınaymış.. :)
gerçi başından sonuna kadar kalamadığımı ama otagardan marinaya kadar gidip buluşmaya katıldığım için memnun olduğunu kısaca hem sitemli hem sevinçli iletini aldım önercim :D
ama emnimki geç kalmamı telafi etmişimdir :) gerçekten süper bir organizasyon yaptığınızı söylemekten mutlu olacağım..
çok sevdiğim canlarımla bir arada olmak gibisi yok..
bu arada üzücü bir kaza haberimizde oldu bence nazar değdi kem gözler üstümüzde kaldı..
ve son haberlere göre aytaç arkadaşımız iyleşiyormuş buda bizim için büyük bir mutluluk..
emeği geçen herkese teşekkür ediyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt