Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 9-10 Temmuz 2. geleneksel Kayseri engelliler buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beni de yazın eşim birde çocuk ailecek

Arkadaşlar merhaba
İstanbuldan gidenler ile grup halinde gidebiliriz daha güzel olmazmı?

edipbalkan;

rica ederiz edip, gönüller bir olsun....

ilker;

İlker; sizide ekliyooz, yanlış anlamazsan çocuk kaç yaşında bizim için bir sorun yook ama sıcaklardan ve proğramın yoğunluğundan dolayı sizlere bir sorun çıkarmasında....

ilker talebini bölüm mod una ilettim nete girdiği vakit ekleme yapacakdır...
arkadaşlar 9 twmmuz sabah saat 09:00 dan öncede gelip bikaç saat bekleyebilirsiiniz illa saa 09:00 da otobüs kayseriye gelecek diye zorunlu değil 8,7,6 da gelip biraz bekleyebilirsiniz herkesin gelmesini...

Herkesin aynı anda orada olması mümkün değil zaten; neticede ülkenin farklı yerlerinden Kayseri'ye geleceğiz. Otobüs seferleri değerlendirilerek en uygun seçim yapılabilir.

Şafak 4 :)

Esas eğlence ve ilgi otogarda başlıyor,geçen sene ilk ben ve Ayşegül Adana'dan Kayseriye indik.Geniş oturulacak bir alanda gelen arkadaşlarla bir sohbet ettik.Fotoğraf çektirdik vakit nasıl geçti anlayamadık.İlk anlardan itibaren tadını çıkarmaya bakın.....Kayserili Dostlara şimdiden teşekkürler,
Not:Jetset Öner kardeş tekerlekli sandelyeyi unutmazsın dimi....

Önerrrrr sinirlenme bize:(:(
Çok tırstım ben:):):)

merhaba .ben kayseride ikamet ediyorum. organisazyona bende katılmak istiyorum.benide eklerseniz. teşkler

sevgili kayseri grubu geçen sene ki organizasyon güzeldi eminim bu sene ki çok daha güzel olcak.o tarihlede misafirim olacağı ve bir sonraki hafta izmire gideceğim için aranızda olamayacağım.ama gönlüm sizlerle olcak.ALLAH yardımcınız olsun.

harika bir organizasyon olacak bundan eminim emeği geçen arkadaşlarıma şimdiden tşk ve Allah kolaylıklar versin katılacak arkadaşlara da iyi eğlenceler :)

Duygu Bahçesi;

senide aramızda görmeyi çook isterdik ama sağlık olsun, yeterki gönülleri bir olsun...

miremur;

Emrullah abi; yeterki bizler bir arada olalım, beraber olduktan sonra yapamıyacağımız hiç birşey yook....
Bu arada tek.sandalye hazır abii sen merak etmee...

Bu arada bütün hazırlıklar tamam, sizleri dört gözle bekliyooz .....

şafak: 2 :) :)

listeyi güncelleyin arkadaşlar ve gezi programını ara ara zor oluo :D

Organizasyonu yapan arkadaşlar akşamları girip güncellemeleri yapıyorlar canım sayfa dünkü gibi değil merak etme günecelleme yapılmış :D

Öner, benim kayseri gezisi iptal beni listeden çıkarmanı isteyecem eğer gelecek durum olursa telden ulaşırım sana kardeş, gelemesem sizlere iyi eğlenceler şimdiden

Merhaba arkadaşlar kusura bakmayın bir kaç gündür size şafak yazamadım rahatsızdım neyse şimdi iyiyim:eek:....
Arkadaşlar son iki gün artık eşyalarınızı toparlayın bence veee ŞAFAK 2
Duyduk duymadık demeyin!:eek::eek::eek:

Bende Geliyorum arkadaşlar eklermisiniz beni de

Ben İstanbuldan gelecegim Başka kimler var istanbuldan gelecek

Geçen seneki organizasyon çok güzeldi bir yenisini yine yeniden yaşamaya az kaldı.İnşallah her şey çok güzel olur.Emeği geçen arkadaşlarımın hepsine şimdiden çok teşekkürler:)

Bende varım istanbuldan
cuma akşamı 23:30 da hareket sabah 9:30 gibi kayseride olurmuşum
beni bırakmayın garajda...
SÜHA TURİZM ile geliyorum

merhaba arkadaşlar muhteşem kayseri buluşmasına çok az bir zaman kaldı herşey hazır sizleri bekliyor en ince ayrıntısına kadar düşünülüp organize ettiğimiz programlarda
eksiğimizin olmadığını düşünüyoruz yinede bir eksiğimiz olursa affola çok büyük bir organisazyon olduğu için ufak tefek aksaklılar olursa mazur görmenizi bekliyoruz ki bizim gözümüzde hiç bir eksik yok fazlası var... :)

Arkadaşlar hiç bir yerde bilet yok hep arkalarda yer var istanbuldan giden birinin otobüsünde önler de boş yer varmı acaba

İstanbuldan giden ve otobüsünde yer olan kimse varmı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt