Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 9-10 Temmuz 2. geleneksel Kayseri engelliler buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bende katılmak isterim ama istanbuldan cuma akşamı en erken 22:00 gibi otobüse
binebilirim ve cumartesi sabahı 11 e doğru kayseride olabilirim uygun olurmu

Çok güzel program hazırlamıssınız emeği geçen herkezin emeğinize sağlık, yüreğinize sağlık allah yardımcınız olsun. Bu güzel programdan daha ötesi siz değerli dostlarla arkadaşlarla tanışmak dostlukları pekiştirmekte etkenince insan biran önce gelmek istiyor.

Hani nerde şafakcılarımız yok ortalıklarda :)

Merhabalar
Kadircan abi, Durmuş abi ve Sevgili Öner program içeriği harika olmuş şimdiden emeğinize ve yüreğinize sağlık Kayseri 2. kez BÜYÜK bir fark yaratacak herşey allahın izniyle mükemmel olacak....
Bu arada Şafakçınız olarak ŞAFAK 9 :eek::eek:

Hani nerde şafakcılarımız yok ortalıklarda :)

Merhabalar
Kadircan abi, Durmuş abi ve Sevgili Öner program içeriği harika olmuş şimdiden emeğinize ve yüreğinize sağlık Kayseri 2. kez BÜYÜK bir fark yaratacak herşey allahın izniyle mükemmel olacak....
Bu arada Şafakçınız olarak ŞAFAK 9 :eek::eek:

İyi İnsan lafının üstüne glirmiş :) şafak 9 kalmış vay bee mükemmel günleri yaşamaya son 9 gün hadi hayırlısı.

Organizasyonun içeriği çok güzel hazırlayanlarının emeğine sağlık...:)

Yaff okuu oku 2 saattır mesajları okuom :D
Organızasyon süper olmuss Yüregınıze saglık Canlarrr..
Rabbımden bı mani cıkmazsa ınsllah kesın gelıcem... konyadan 5-6 saat sürüoo ben ne zman bınıp ne zman ıncem yaff :D bır gun öncesınden mı gelsem acep :D kım mısafır ederkı benı :))

Arkadaşlar porgram çok güzel olmuş emeği geçenlere teşekkürler...

bu arada Kayseri'ye geliyoruz diye sucuk, pastırma yemek zorunlu mu :D

selenayy;
tmm tmm sen gel yeterkı... senın hakkını ben yerimmm :D :D

Mimfatih; tel. numaralarımız ana sayyfada mevcut, sen geleceğin zaman bizleri ara sana yardımcı olur, karşılarız seni...

Arkadaşlar ilginizden dolayı çok teşekkür ederim, elimizden geldiği kadar güzel bişiler yapmak için uğraşıyoruz. Malum hepimizde tekerlekli sandalyedeyiz yetişebildiğimiz kadar ne gerekiyosa yapmaya çalışıyooz... Şimdiden bir hatamız olursa affola der, çok güzel bir buluşma olacağına inanıyorum...
sağlıcakla kalın...

şafaaaaakkk : 9:) :) :)

selenayy;
Bence zorunlu tutsunlarr :D

Arkadaşlar aslaa zorunlu değil, yemek isteyen yer, yemek istemeyen yemez....

Bu arada unutmadan belirteyim: EŞEK ETİNDEDİR PASTIRMA VE SUCUĞUMUZ :) :) :)

Şaka, şaka, şakaaaaaaaaaaaaaaaaaa :) :) :)

Program harika küçük aksilikler olsada eminimki zaten herkes eğlenmeye geldiği için hoşgörü içerisinde eriyecektir.İnşallah herkes sağ sağlim gider eğlenir ve döner...Amin....

organizasyon geçen senekine benziyor.umarım gecen seneki kadarda güzel geçer.
ali dagı mesire yeri çok güzel biraz daha uzun kalınamazmı.zaten gidiş geliş epey vaktimizi alıyo.
erciyestede bu yıl inşallah güneşin altında fazla kalmayız:) kıpkırmızı olmuıştuk gecen yıl:)
son bi soru mantı ikramını göremedim.yokmu bu yıl yada sanayi odasımı ikram edecek:) arkadaşlar bayılmıştı mantıya.hatta pastırmadan daha fazla begenildi.
şimdiden emeginiz için teşekkür ederim.
bu arada şafak 8mi:)

gelecekmı gelmeyecekmı dıye cok spekılasyonlar yapıldı;);) herkes bu anı beklıyordu ve dıyorum abeyy cumalı ve +2 yaz;);)

centirmen;

var mı başka indiren :D:D:D bu nasıl şafak saymak arkadaşlar maşallah heyacana bak :rolleyes:

selenayy;
Ah bi bilsen heycanımızı saymamıza hak verirsin :)

Ben organizasyonu beğendim.. Harika.. Sevgili arkadaşlarımın emeğine sağlık :)

mantı göremedim ben organizasyonda :D:D

Benide eklermisin. İstanbuldan gelicem cumartesi sabahı en geç 10:00 da orada olacam.
Tam yıllık izine çıktığım gün olduğu için severek katılacağım. Görüşmek dileğiyle...

DEĞERLİ ARKADAŞLARIM ÖNER ve KADİRCAN

Ben geçen yıl ki proğramdan pazartesi mesaim olduğu için ve otobüs saatim çok erken olduğundan dolayı erken ayılmak durumunda kaldım aranızdan
inşallah bu yıl proğram boyunca aranızda olacağız ama geçen yıl ki hakkım olan mantıyı bu yıl yemek istiyorummm :eek: mümkünse
emeği geçen arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum yine Kayseri'liler harika bir proğram hazırlamışlar yüreğinize ve emeklerinize sağlık

donence;

DÖNDÜÜÜÜÜÜ.... Sen hangi şehirin vatandaşısın, bu sene mantı yook, mantı işini sana bıraktım... Bu senede mantıyı sen yapta biz yiyelim....

Misafir umduğunu değil, bulduğunu yer :)

evet bizim elimizden bu geldi sizin rahatınız ve eğlenmeniz için en güzellerini seçtik ama her nekadar kusursuz yaparsan yap yine bir kusur bulur bizim insanımız günlerdir nerelere gidiyorlar kimlerle görüşüyorlar ne zorluklarla karşılaşıyorlar demeyiz ardınada eleştiri yaparız ...
yani kısacası sizler için en güzel programı oluşturduk ...kadircan ın dediği gibi organizatörler olarak hepimiz sandalyeliyiz ufak tefek aksaklıkları goş görmenizi bekliyoruz...

ayrıca dönence sen bize 2 yıldır mantı yedireceksin halen beklemedeyiz 2 yıldır şimdiden sıkmaya başla mantıları bu görevde senin :)
misafir umduğunu değil bulduğunu yer menü lerimiz yicemiz restorantlarda çok lüks zaten

Ben de arınız da olup, sizlerle tanışmak isterdim ama uzak olduğu için ailem izin vereceğini sanmıyorum.Çünkü,böyle uzak bir organizasyona daha önce hiç katılmadım:).Çok güzel olacağından %100 eminim:)emeği geçen herkesin eline koluna sağlık.İnşAllah başka bir organizasyon da görüşmek dileğiyle:)Şimdiden herkese iyi eylenceler..:):)
Saygılar,sevgiler........

Erciyes,umarım dayak yemeyiz:D:D:D
Ama benim atlar yok mu ne programda:):):):)
Şaka şaka beğendim programı,emeklerinize sağlık..
Bu kadar şeyi organize etmek zor,maşallah diyelim nazar değmesin.Kolay gelsin...

Sgurka yollar uzak olsa bile, gönüller bir...... senide yanımızda görmekten mutluluk duyarız...

Sehribanu
senin atı sipariş verdim,o tarihte geleceek :) anlayışından dolayı, çook teşekkürler.........

yahu arkadaşlar tuturmuşunuz yok mantı yok çiftlik bırkın bunları damlar muhteşem bir organizasyon hazırlamışlar elerine yüreklerine saglık ama ilaki bir şey istiyceksenız güzel kaysrimizin sembolü olmuş HİMET ABİ SAFET ABİYİ EMİNEYİ İSTEYİN CANIM ALLAHALA dimi yaaaaa

sehribanu: sevgi selinde boğulacağız :eek: herşey sizin için ...

şef: katılıyorum abi :eek: zaten önemli olan birlik braberlik dostluk kahve bahane muhabbet şahane ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt