Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 9-10 Temmuz 2. geleneksel Kayseri engelliler buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu org. kaçıran çok şey kaçırmış olacak üzgünüm kaybedenlerden biriside ben olacağım iyi eğlenceler

Merhabalar bende ki + 1 silmenizi rica ediyorum kız kardeşimi de getirecektim ama gelemicek teşekkürler..

Bu arada ŞAFAK 18 :eek::eek::eek:

ayşegül bende espri yaptım ayrıca çok espriliyimdir

oleyyyyyyyy 18

Kayseride at Çiftliği varmış..At çiftliğine gezdirmeye götürmezseniz ve de üstüne bir de arap atı almazsanız Gayseriye gelmeyeceğim:D:D:D

Sehribanu;

şekerim at çiftliğine gezdirmeye götürürler herhalde arkadaşlar, ama arap atı alma konusunda biraz düşünmek lazım :):):)

İnşallah nasip olurda gelirsek, geçen sene Mavi Marmara Gemisinde şehit olan Kardeşimiz Furkan doğanın mezarını ziyaret etmek istiyorum. Geçen sene Furkan kardeşimizin mezarını ve ailesini ziyaret etmiştim. Kayseriye gelipte Talasa gitmesem olmaz:(

Arkadaşlar coşkulu buluşmaya az bir zaman kaldı, geçen sene ki etkinliğinmizden çok daha süper bir etkinlik ve buluşma bizleri bekliyor...

Bu arada şunuda belirtmekte fayda görüyorum, ETKİNLİĞİMİZ ÇERÇEVESİ İÇİNDE HERŞEY ÜCRETSİZDİR...

Şimdiden yerinizi ayırt ettirmekte geç kalmayın...

Sağlıcakla kalın-Kadircan

Çok teşekkür ederim ÇILGIN FİZİKÇİ, Sizleri aramızda görmek bizleri mutlu edecek...

ANLATILMAZ, YAŞANIR.....

rica ederim erciyes_38 kısmetse bir arkadaşımla beraber katılmak istiyorumm..tabii kontenjanda yer varsa..

Şafak 16 :eek::eek:

Haydi bakalım Canlar hazırlıklara başlayın Çoşkulu Kayseri Buluşmasına çok az bir zaman kaldı Kayseri yolcusu kalmasın:eek:

Tabi kii ekliyoruz çılgın fizikçi...
görüşmek üzere....

SELAM ÖNER ARKADAŞIM GELENEKSEL OLARAK YAPTIGINIZ ENGELLİ BULUŞMASI KAYSERİ BULUŞMASI NA BEN VE 2 ARKADAŞIM LA KATILMAYI DÜŞÜNÜYORUM BEN ve 2 KİŞİ TOPLAM 3 KİŞİLİK YER AYRILMASI KONUSUNDA GEREKLİ HASSASİYETİ GÖSTERİRSENİZ SEVİNİRİM ...ŞİMDİDEN BAŞARILAR DİLERİM SEVGİLER VE SAYGILARIMLA SELAMLAR ....:cool::cool::cool:

Imdaaat adana yanıyor serinlemek ve dostlrı görmek için geeel 9 temuz geeeeeeel

Günaydın :) gülümse hayata sevgiyle:) yeni şans ve fırsatlar konsun üstünüze mutluluk sevinç dolsun her anınıza :)
Sevgiyle ***

İnsanların çogu sevmekten korkuyor, kaybetmekten korkutuğu için..​
Sevilmekten korkuyor , kendini sevilmeye layık görmediği için..​
Düşünmekten korkuyor ,sorumluluk getireceği için..​
Konuşmaktan korkuyor ,eleşrilmekten korktuğu için.​
Eleşririlmekten korkuyor ,duygularını ifade ettiği için...​
Yaşlanmaktan korkuyor, gençliğinin kıymetini bilmediği için..​
Unutulmaktan korkuyor,dünyaya daha iyi bir şey veremediği için..​
Ve ölümden korkuyor ,aslında yaşamayı bilmediği için...

ENGELLERİ AŞMAK VE ENGELLERİ AŞMAYA KATKIDA BULUNMAK, YÜREKLİ İNSANLARIN İŞİDİR... BÜTÜN YÜREKLİ İNSANLARA TEŞEKKÜRLERİMLE... ♥​

öner şimdiden tşk, o gün insallah mersinde olacam mersinden gelecem insallah.inan çok isterim sizlerle görüsmeyi

(Ayıntaplı27) Hüseyin hocam ağzına sağlık, ne de güzel dile getirmişin hayatımızı saolasın...

İnşallah senide aramızda görmekten mutlu olacağız...

Bu arada ŞAFAK 15

sağlıcakla kalın....

adım listeye yazılmış..teşekkürler arkadaşlar..ama şimdiden beni heyecan bastı......

candan gönülden teşekkürler kayseri_38.

merhaba arkadaşlar zaman hızla geçiyor buluşmaya sayılı günler kaldı heycan zirveye yaklaşıyor sizleri ağırlayacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
ismi yazılı olup da çeşitli sebeplerden dolayı katılamayacak olan arkadaşların sayfada adminleri ve bizleri bilgilendirirse seviniriz...
çok güzel dolu dolu 2 gün çok güzel porgramlar sizleri bekliyor gelmeyenler çok şey kaçıracaksınız... :eek:

Günaydın :eek: ŞAFAK 14:eek:

Maaşallah sayımız 150 olmuş nerdeyse muhteşem bir buluşma olacak gel zaman gelll:eek:

*sükut-u vaveyla: sizide bekleriz kapımız herkese açık gelmek isteyen dostlar tanıdık tanımadık fark etmez amacımız tanışmak kaynaşmak güzel dotluklar elde etmek görüşmek ümidiyle...

vaveylam,
gel tatlım.. tabi ki, seni de götürürüm.. seve seve :)
arkadaşların dediği gibi; bu buluşma kaçırılmaz.. harika, unutulmayacak bir buluşma olacak inşaallah :)

öner organıze ederde güzel olmaz mı nuran abla :d

evet fatoşcum.. geçen sene ki organizasyon ''resim ve video..'' lardan gördüğümüz kadarı ile harika idi.. bu sene ki buluşma; harikalar harikası olacak inşaallah :) önerciğimin ve emeği geçen tüm arkadaşlarımın emeğine sağlık olsun.. arkadaşlarıma şimdiden çok teşekkür ediyorum :)

canımsın c......m :) kayseri öncesi ankara ya eseceğim inşaallah.. lunapark ve pamuk şeker; sabırsızlıkla bizi bekliyor :)

Arkadaşlar kalbi bizlerle çarpan bütün engelli arkadaşlarımızla olmaktan mutluluk duyacağız...

Bizim için yatmak için yer sorun olmayacak sizlerde biliyorsunuzki; yatma işini erciyes üniversitesi yurt-kur öğrenci yurdunda gerçekleştireceğiz...
Tabii kızlar kız yurdunda, erkekler ise erkek yurdunda kalacaklardır..

Hep beraber çook muhteşem iki gün geçireceğiz, bence katılamayacak olanlar pişman olacaktır...

Arkadaşlar listemizdeki sayımızın net olması çok önemlidir;

Katılacak olan ve sonradan bahanesi dolayısıyla katılamıyacak olan arkadaşlar lütfen son kararını belirtirlerse sevinirim, çünkü ona göre araç ve yemek sayımızı belirlemem lazım... Sonradan aç kaldık veya yemek fazla geldi demenizi istemiyorum.. :)

Bu arada sizlere süpriz yapmak istemiştim ama, az bir zaman zarfında sizlere proğramın detayını belirteceğim,
sizlerden ricam etkinliğimizin bitimi olan 10 temmuz akşamına kadar lütfen bizlerden ayrılmamanız olacaktır...

Son katılım belirtme tarihi; 02. Temmuz.2011 cumartesi akşamına kadardır...

ona göre ayarlamamızı yapacağız...

ÖNEMLİ NOT bu arada özellikle belirtmekde fayda görüyorum, etkinlik süresince kesinlikle alkol yasaktır....

Sağlıcakla kalın-Kadircan

Evli olanlara yer ayarlaması yapıldımı?geçen seneki evli arkadaşlar pek memnundu hayatlarından...tekrar emeğinize sağlık ve teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt