Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 9-10 Temmuz 2. geleneksel Kayseri engelliler buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bundan sonraki yıllarda da aynı buluşma yapılıp gelenek haline getireleceği için şimdiden geleneselleşmişdir diye düşündük ,gelenekselleşmeye aday buluşmamızda sizleri aramızda görmek bizi mutlu eder Hocam :):)

erciyes_38;

Bende çok merak ettim geleneksel olması için kaç yıl geçmesi gerekir bir çok filmde 1. Si düzenlenen organizasyonların başınbda da geleneksel başlığı oluyor film ama sonuçta bu filmler için türk dil kurumundan onay alınıyor???

Arkadaşlar,otobüs saatlerine baktım bizim binebileceğimiz otobüsün Kayseri'ye varış saati 09.00'da değil,11.30 gibi, sizin belirlediğiniz saatte otogarda olmamız mümkün değil,kendi imkanlarımızla etkinlik alanına ulaşabilmemiz mümkün mü acaba?

Bir etkinliğin geleneksel olması için en az 2 defa yapılmış olması gerekir.Siz daha ikinciyi yapmamışsınız.O yüzden henüz gelenekselleşmemiş.Ama gelecek sene yaparsanız geleneksel diyebilirsiniz.
Fakat geleneksel olmasını arzu ettiğinizi göz önüne alırsak bu hatayı mazur görebiliriz.Her ne kadar anlatım bozukluğu olsa da.Saygılar...;)

Geleneksel olması için sürekliliği konusunda karar verilmiş olması yeterlidir...Bir kere ya da iki kere olması fark etmez,devamı da olacaktır diye düşündürür...

iyi günler kayseri buluşmasına katılamacağımı bildirimek istemiştim kontenjandan başka bir arkadaş faydalansın iyi bir buluşma ve eğlence olması temenisiyle herkese selam ederim saygı ve sevgiyle

sayın f.c.ü; sen kimsin tanımıyorum ama helal olsun sana beee....

daha etkinliğimizi yapmadan açık aramaya başladık bile, kardeşim her zaman sölüyoum; ayrımız gayrımız yook, hepimiz bir bütünüz, lütfen açık arıyacağımız yerine varsa bir açık onu kapamaya çalışsak olmazmı...

Çok basit, saçma sapan konulara değinmek ne kadar mantıklı acabaa...Ha geleneksel olmuş haa geleneksel olmamış çok mu önemli yani, mühim olan yapılan iş, verilen emek, GÖNÜLLERİN BÜTÜNLÜĞÜ değilmidir... sende laf sokacana , bizlere katılda etkinliğimizi şenlendir.. senin yorumun bana, vay su yok vay sabun yook gibi eften büften bahaneleri hatırlattı....

Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için.....

KRAL;

Boşver Kadirciğim kardeşim bizim için önemli olan Gönlümüzde olandır Bizim yüreğimizde Gelensel biz böyle mutluyuz ve bizim amacımız yazım kuralları değil Dostluk ve Arkadaşlık dahası vız gelir tırıs gider İŞTE O KADAR :) ADANALI AYŞEGÜL_01:)

Artık nokta koyun arkadaşlar,dikkatimizi çoooooooook güzel geçecek Kayseri buluşmasınına yoğunlaştıralım,Hiçte kolay olmayan, böyle zahmetli yorucu ve özverili organizasyon yapan arkadaşların cesaretini kutlamak ve yürekten teşekkür etmek lazım....Gelen herkes eminim eğlenmeye gidiyor,engellerimizi aşabildiğimizi görmek bizlere ayrı bir haz veriyor....Gezmek bizlerin en doğal hakkı,bu ortamı sağlayan değişik illerdeki arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler....

Arkadaşlar şaka mısınız siz?Ben sadece takılmak istedim.Kimseye laf soktuğum filan yok ama ne kadar büyütmüşsünüz.Herşeye tepki vermeye o kadar alışmışsınız ki...Hepiniz bu ruh halindeyseniz katılmam zaten böyle bir etkinliğe.Ben sadece şaka yaptım ama demediğinizi bırakmamışsınız. erciyes38 bir psikiyatra filan git bence sen ya da gastroenterolojiye git.Çünkü nefret kusuyorsun.Baktır midene.
Kimsenin birliğini bozmak gibi bir niyetim yoktu merak etmeyin.Rahat olun,emniyettesiniz. :p

Sayın F.C.Ü; anlayan anladı, bilen biliyor...

Sana yorum yapmayacağım....

Kimseler bizlerin birliğini, dirliğini bozamaz, benden bu kadar noktaaa...

eveeet kayseri buluşmasına katılmadım ama geçen yılın yankılarıyla son sürat devam ediyor ve benim heyecanım doruklarda arkadaşlar bu yıl nasıp olursa katılıp seneye bende sizin gibi yazacagım naaber peki ben oraya geldigimde safet himet abimi görcekmiyim hani rahmetli kemal sunalın köyden indim şehire flimi varya unu diyom neyse bu son yazdıklarım latifeydi ben kesinlikle muhteşem geçeceyınden eminim görüşmek üzere allah kolaylık versin

Kayseriye gelecek olan arkadaşlarla tanışıp görüşmeyi çok isterim kısmet olursa organizasyonda yer almak istiyorum.Görüşmek ümüdiyle bütün katılımcı arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler diliyorum.

ben ve eşim geleceğiz izmirden eklerseniz sevinirim

*2kadir ekliyorum sizi
evet arkadaşlar buluşma tarihine yaklaşık 3 hafta gibi bir süre kaldı hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor sizleri memnun ve rahat etmeniz için elimizden geleni yapıyoruz
bol bol gezip kayserininin güzelliklerini hep birlikde yaşayacağız ve bu 2.yapacağımız buluşmada dostuluğumuzu arkadaşlığımızı daha da pekiştireceğiz
gelemeyen çok şey kaçıracak :eek:
yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir diyorum sağlıcakla kalın...

ilk kez böyle geziye katılacağım için çok eyecanlıyım gel 21 gün gellllllllllll

yaw trabzonda niye yok böyle organizasyonlar. yokmu ilgilenecek trabzondan :D

YiRiZMa;
Sen varsınya!organizsyonu herkes kendi, yaşadığı şehirdeki arkadaşlarımız yapıyor,sen karar ver yapmaya neler yapacağını tecrübeli arkadaşlar sana yol gösterir...

MiKoCaN;
Miko, Edip geliyor listede adı var...

ayşegül pardon ben yeni katılacağım için eyecanlandım şafak yazdım kusura bakma

Öner,

Denizce ve Akşahin + 2 (İstanbul) + 3 yazar mısın.? bu harika buluşmaya kızım özge de katılacak inşaallah :)

öyleyim demi mikocum.?! öyleyim, öyleyim :) bu sene ki kayseri buluşması gerçekten unutulmaz olacak inşaallah :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt