Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 9-10 Temmuz 2. geleneksel Kayseri engelliler buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ay çok sevindim o tarihte bende kayseride olacagım zaten jetset :D

tamam ıcırem ama hersey benım elımde randeavu defterını bulsam yazıcam....mıko bana tatlı sozun var:D:D

aa olurmu alıcam dedın ben yalanmı dıyorum....;););)

Slm

Jetses üzgünüm ben işyerinden izin alamıyorum .arkadaşlardan biri senelik izne ayrıldı .eksik eleman çalışıyoruz diye izin alamadım.gerçekten çok üzgünüm .gelmek istiyordum .heyecanınızı taaaa burdan hissedebiliyorum ve bu heyecanın organizeyi güzelleştireceğine inanıyorum.lütfen beni silermisiniz .umarım başka zaman.

sağlık olsun delal inşallah başka bir zaman görüşmek umuduyla tamam siliyorum.

Öncelikle böyle bir organizasyonu düzenleyen arkadaşları tebrik etmek istiyorum cesaretinden dolayı çünkü böyle bir organizasyonu yapmak kolay iş değildir.Herkesin memnuniyetini kazanmak zor iştir...Bende gelmeyi çok isterdım kısmet o gün bir gelsinde bakıcaz bakalım sizlerle tanışmayı çok isterim...

teşekkürler feyyam hanım söylediğiniz gibi böyle bir organisazyon yapmak zor işdir hem herkesin beğenisini sağlamak rahat ettirmek hemde bunu arkadaşlarımız için ücretsiz yapıp herşeyinde en iyisini yapmak hakikaten zor iş ama bunun üstesinden gelip en güzel şekilde yapmaya çalışıyoruz Allahın izniyle.
amacımız dışarı cıkamayan durumu olmayan arkadaşlarımızıda aramıza katmak farklı bir şehirde onları gezdirip eğlendirmek mutlu etmekdir...
kayseride birlik beraberliğin olacağı güzel bir buluşma sizi bekliyor
feyyam hanım sizide aramızda görmek isteriz ...

jetset;
Teşekkür ederim inşallah gelmeyi çok istiyorum sizlerle tanışmak beni de çok mutlu edicek....

iç anadolunun parlayan yıldızı Kayseri de tam 2 gün yeme,içme bol bol eğlence,muhabbet,canlı müzik,gezilerimiz erciyes başda olmak üzere ve bir çok süpriz sizleri bekliyor...

arkdaşlar beni de eklermisin inşallah bende gelecem allah izin verirse ben ve bir arkdaşım

öner :eek::eek::eek:
dün teklifin için teşekkür ediyorum sana davet edilmek güzeldi senin tarafından bol eğlenceli bir organizasyon olur umarım...
yapılan organizasyonların en iyisi duydum duyalı hep KAYSERİ...
misafir ağırlamayı bilen iyi düşünülmüş organizasyonlar düzenliyosun devam et bence her giden memnun dönüyor kayseriden :)

teşekkürler güzel yorumun için şirine seninde aramızda bulunmanı çok isterim inşallah gelirsin ve sanaldaki arkadaşlığımız reel de devam eder
birlikden kuvvet doğar ilkesiyle çıkkdığımız bu yolda organizatör arkadaşlarla elimizden gelen gayreti gösteriyoruz
inşallah yine çok güzel bir şekilde ağırlarız
şunuda demeden geçemiyecem ben yok biz varız organizatör arkadaşlar çalışıyorlar şimdi bende merkeze geldim bugün ekibe katıldım :)

Coşkulu buluşmaya az bir zaman kaldı
Arkadaşlar lütfen katılımcı olan arkadaşların TEKERLEKLİ SANDALYE.de olup olmadığını belirtmelerini ayrıca evli olup ve eşleriyle gelmek isteyenler veya engelli olan arkadaşlarımızın zaruri ihtiyaçlarından dolayı refaktaçısı ile kalma mecburiyeti olanların birlikte kalabilecekleri yer ayarlayacağımızdan dolayı muhakkak bilgi olarak belirtmelerini rica ederim..
sağlıcakla kalın....

Selamlar,sevgili Kadircan....Görüşmeyeli iyisindir inşallah....Güzel bir organizasyon olcağı kesin,şimdiden emeği geçen arkadaşlara sonsuz teşekkürler,Ben eşimle geliyoruz ikimizde tekerlekli sandelyedyiz,arkadaşım Mahmut ''ŞEF'' te eşi ile geliyor,Şef'te tekerlekli sandelye kullanıyor...Bilginize.....güzel bir buluşmada görüşmek üzre hoşkalın iyi kalın....sevgiler herkese....

Çok güzel bir organizasyon olacağa benziyor..Ortim de gidiyor,ben de mi gelsem acep:):)

Sensiz olur mu şekerim,birlikte gideriz:)

Selenayy ile beni eklerseniz sevinirim.Bir aksilik olmazsa katılmak istiyorum.

Henüz ikincisi düzenlenen bir etkinliğe geleneksel diyemeyiz yalnız.Bir Türkçe öğretmeni olarak belirteyim dedim. ;)

Sayın F.C.Ü Hocam; engin bilgilerinizle, bizleri bilgilendirdiğiniz için çook teşekkür ederiz. Bu tür buluşmalarda sizleride aramızda görmek ister, bizim buluşmamızada katılabilirseniz seviniriz....

(geçen yıl 1ncisini çok güzel bir şekilde Düzenlediğimiz ve yoğun istek üzerine geleneksek hale getirdiğimiz kayseri engelliler buluşmasının bu yıl 2 ncisini düzenliyoruz)

NOT: Hocam özür dilerim ama bilgi amaçlı soruyorum, acaba kaç defa yapıldıktan sonra geleneksel hale gelmiş olur...????

*F.C.Ü. Sayın hocam bizde bu organizasyonu geleneksel hale getiriyoruz inşallah Allah kısmet nasip ederse gelecek yıl da üçüncüsünü yaparız :)
*koçyigit68 merhabalar inşallah bekleriz siz +2 ekliyorum listeye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt