Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 9-10 Temmuz 2. geleneksel Kayseri engelliler buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
HERŞEY ÜCRETSİZ...

COŞKULU BULUŞMAYA, COŞKULU KATILIM DEVAM EDİYOOR:

Arkadaşlar katılımlara baktığım zaman, sizlerin katılım coşkunuz bizleri mutlu ediyor... Geçen sene olduğu gibi bu senede daha fazla bir coşku ile sizleri misafir etmek için elimizden gelen bütün gayreti göstermekteyiz...
Bu yılki yapacağımız buluşmada daha farklı etkinlikler ve süprizlerle hep beraber olmak ümidiyle...

ÖNEMLİ NOT: Sizlerde Biliyorsunuz ki, bizlerin amacı farklı illerden gelen engelli arkadaşlarımızla birlikte hep beraber olmak, tanışmak, dertleşmek, gezmek ve eğlenmektir.. Biz bu işi kesinlikle ticari ve kar amaçlı yapmadığımız için herşey ücretsiz olarak ayarlamakta olduğumuzu bilgilerinize sunarım...

Sağlıkca Kalın- Kadircan...

evet arkadaşlar sayılı gün tez gecermiş büyük buluşmaya gün geçdikce daha çok yaklaşıyoruz heycan yavaş yavaş tırmanmaya başlıyor
siz dostları görmenin mutluluğu içerisindeyiz.dolu dolu 2 gün hep birlikde eğleneceğiz...unutulmaz 2.kayseri buluşmasına hazırmıyızzzz ?

Arkadaşlar daha düzenli tertipli ve sizin rahatınız için tekerlekli sandalye kullanıp kullanmadığınızı ve hangi şehirlerden katılacağınızı yazarsanız daha fazla yardımcı olabiliriz...

Nurullah Baba sen yokmusun yanlışmı duydum biz Kayseri deyince Nurullah Baba deyınce zıpladık hayırdır?

Bu yıl işlerın yogunlugu ve su malulluk konusu aydınlanmadıgından gelemeyebılırım.ama ınanın orda olmayı gercekten cok ısterdım.bu durum geleneksel ıse önumuzdekı yıl bu fırsatı degerlendırmek ısterım.hepınızın elıne aklına saglık cok guzel ve ıyı bır fıkır umarım devamı gelır

daha önce gelemeyeceğimizi bildirmiştik ama dostlarımızı kıramayıp bütün şartları zorlayarak bizde orada olacağız inşaallah :eek:

-minerva, ATOM KARINCA ve kardeşi ( başka bir deyişle ben ve başımın tatlı belaları :D )

ve kesinleşince birdireceğimiz bir sürpriz :eek:

*ATOM KARINCA
wayy efenim kimler geliyor beklediğim haberi aldım sonunda :) atomik ve miniş gelemenize çok sevindim yeniden sizleri görmek sohbet etmek çok güzel...
süprizi de sabırsızlıkla bekliyorum :)

*yakısıklı14
düşünce ve yormunuz için teşekkürler inşallah işlerinizi halleder aramızda olursunuz yada başka bir zaman hayırlısı...

öner telefonla haber verdi .abi edip abim sana sorusu var cevapla dedi.ben de senin için yazdım.edip malum sebeblerden dolayı gelemiyom ..sizler gidin eglenin orada dostlarınız var..kayseri demek ben demek değildir..siz gidin eğlenim benim yerimede...

jetset tsk ederım yanıtın ıcın.ayrıca bır sey belırtmek ıstıyorum.ben buda yeıyım.bıraz daha kaynasmak bırbırımızı tanımak daha yakın dostluklar edınmek ıcın ne yapılmalı.ben yenı bır uye sayılırımda :)

*pusat11 ekliyorum kardeş...
*yakısıklı14 üyelerin kaynaşma konusmak için forumun sohbet odası var sayfanın üst tarafında oraya girdiğinizde arkadaşlarla tanışıp kaynaşabilirsiniz ...

*çiçek026 tamam ekliyorum
arkadaşlar listeye isim eklemeler geçikmeli olabilir konuyla yöneticiler ilgileniyor müsayit oldukları an düzenlemeleri yapacaklardır...

zübüş cüm bende büyük ihtimal sınavdan çıkınca gelicem.inşallah kısmet olurda gelirsin.senin gibi tatlı biriyle tanışmayı çok istiyorum

Yine yol göründü:) Madem yollardayız geçerken Kayseriyede uğrarız; Öner beni yaz kardeş eğer + olursa bilgilendiririm sizi emeğinize sağlık bu arada Allah kolaylık versin;

O tarihde mersinde olacam mersinliler beni kayseriye götürürse gelirim Misafirperver duysunnnnnn))))) öner bende gelmek istiyorum nasipse

elif, sanki bu sözler banada gelmiş gibi:) başımızın üstünde yerin var biz misafir perver insanlarız buyur kayseriyede beraber gideriz mersinden:)

*YÖRÜKOGLU isteğinizi göz önünde bulundurup gelenler arasında en çok hangi arkadaş horluyorsa onu senin yanına ayarlarız kardeş:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt