Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 9-10 Temmuz 2. geleneksel Kayseri engelliler buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seni ekliyorum dilara diğer 2 kişi kesinleşince söylersin onlarıda + olarak ekleriz

bende geliyom allahh bi mani vermese eklermisiniz benide listeye :)

ali_42

ekleyip gelemeyen üyeler için bir zorunluluk varmıı

laleli;
tabiki ekleriz memnun oluruz...

ali_42;
ekliyorum ali bey, gelip gelmeyeceğiniz kesinlik kazanınca tekrar yazarsanız seviniriz çünkü daha sağlıklı bir organizasyon olabilmesi için kişi listesini oluşturup o sayıya göre programlarımızda gideceğimiz yerlere kişi sayısını vereceğiz...

merhaba arkadaşlar,

geçen sene ki kayseri buluşmasını resimlerden ve arkadaşlarımızın yorumlarından takip ettik.. harika bir buluşma olmuştu.. bu sene ki kayseri buluşması çok daha harika olacak inşaallah.. öyle tahmin ediyorum :)

siz dostların katılımıyla herşey çok güzel olacak inşallah...yeni dostluklar edinme sanal ortamdan reel ortama taşınan dostluklar çokk güzell olacak...

Selam

Aslında bu yıl bende katılmak istiyorum,son anda bi aksilik çıkmazsa ve ben işyerinden izin alabilirsem.bunu gerçekten istiyorum.hem arkadaşları tanımak hemde kayseriyi görmek adına.bu arada orası temmuzda sıcakmıdır:rolleyes:çok sıcağı sevmem lafaramızda:Ddüşünsenize memleket sıcak,arkadaşlar sıcak bu kadar sıcaktan bunalırım ben.70 lik kalbim buna dayanamaz.;)ayrıca otel veya yurt benim için farketmez.güzel vakit geçecekse bi tarlada yanan ateşin başında sabahlayabilirimde.sabaha kadar müzik güzelde olabilir hani.:rolleyes:

özge mıko ben marastan gıtcem kayserıye ..kucucuk özge senı göce eden leylegın bırısıne sölerım alıverır kayaserıye kadar nasılsa yolunun ustu:Dşaka bıyana gel ınsallah özge :)mıko sende gel ha söyletme benı;)

_DELAL_
yeni dostluklar arkadaşlıklar edinme adına çok güzel bir buluşma olacağına eminim...temmuz ayında bildiğiniz gibi tüm yurt sıcak olduğu gibi kayseride sıcak oluyor genelde tabi o gün hava nasıl olur şimdiden kestiremeyiz belki yağmur belki serin bi hava belkide cok sıcak bunu şimdiden kestirmek mümkün değil. sıcak olursa erciyese çıkar o buz gibi suyundan içer serinleriz :)
katılacak arkadaşlar çok güzel 2 gün geçirecek buna emin olabilirsiniz...

Elif_gibi;
ekliyorum elif_gibi
şuanda her hangi bir para talebimiz yok herşeyi ücretsiz yapacağız ve onun uğraşı içerisindeyiz...evet yurt olursa ücretsiz yatılacak sizleri düşündüğümüz için bunu göz önüne aldık geçen yıılda yurt da konaklama yapmışdık maddi durumu müsayit olmayan arkadaşları düşünüp...otel tercihi ağır basarsa otel fiyatı olacak buda ilerleyen günlerde kesinlik kazanacak yurtmu otel mi yapmış olduğumuz anket sonucu...ayrıca yurtlarımız erciyes üniversitesi öğrenci yurdu olup engelliye uygundur gerek lavabo olsun gerek girişler güvenlik herşey üst düzeyde...

teşekkür ederimmmm ilk antalya buluşmasınaa katılmıştımm ve çok güzel değerlii insanla karşılaştım bu vesileyleee kesinleşince mutlaka haber verecem ilginiz için ayrıca teşekkür ALLAH.a emaet olunnnnnnn huzurlu günler dilerimmmmm

9-10 temmuzda kpss sınavı var tarihi ertelenebilirmi arkadaşlar bizde gelmek isterdik kayseriye

mavisel_18;

malesef mümkün değil yapmış olduğumuz tarih araştırmasında en uygun tarih bu...

bende sınava katılacam .kpss ye de girecek birçok arkadaşımız vardır.zamanlama olmamış gibi.

gene harika bir buluşma daha inşallah gelmek nasip olur ..

mutlaka gel...............men kısmet olur inşaallah eva'cım :)

kpss ye denk gelmesi talihsizlik olmuş:) ben girmicem gerçi de bu buluşmalara denk gelemiyorum bir türlü.yine olmıcak sanırım.kısmet,,,,gelmeyi isterdim...:eek:

Rojda cım,
geleneksel olduğu için tarih değişmiyor sanırım.Geçen sene de sınava denk gelmişti.Kısmet olursa bizde orda olucaz.

O tarihde mersinde olacam mersinliler beni kayseriye götürürse gelirim Misafirperver duysunnnnnn))))) öner bende gelmek istiyorum nasipse

KRAL;
kadirim tamam yazıyorum büyük harf olarak :)

elif_kız;
elif_kız geleceğin kesinlik kazanınca bildirisin yazarız...

öner hemşom ben bu buluşmaya gelemiyeceğim..beni listeden silerseniz..sizlere şimdiden iyi eglenceler diliyorum..

nurullah abi neden gelmıyosun ben senınle yüzyüze tanışmayı çok ıstıyordum :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt