Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 9-10 Temmuz 2. geleneksel Kayseri engelliler buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:D:D:Dbende bende

Arkadaşlar büyük güne az kaldı isminizi yazmakta gecikmeyin sonra üzülürsünz sonra uyarmadınz demeyin :eek:tüm dostlarımza gönül kapımz açık .,hepnizi bu güzel organzasyonda görmek bizleri onure edecektir

verda+1

Bizde nasipse gelecegiz .
verda+1 yazar mısınız

Merhaba Öner canım bana + 1 eklermisin:confused:kısmet olursa kız kardeşimide getireceğim:)

taho,verda,ayşegül eklemeler yapıldı ...
coşmaya hazırmısınız arkadaşlarr kayseride yine geçen yıl olduğu gibi çok güzel bir ortamda dostluğun,birlikdeliğin arkadaşlığın pekiştiği bir organisazyon olacak...
herşey sizler için sizin rahatınız ve güzel günler geçirmeniz için uğraşıyoruz...
yerinizi şimdiden ayırmanıza tavsiye ederim
bu güzel buluşmayı kaçırmayın...

Not: tekerlekli sandalyesiyle gelecek arkadaşlar lütfen bilgilendirsin.

Miremur ve eşi Meral Hanım,ikiside tekerlekli sandelye,
Şef ve eşi Gülhan Hanım,Biri tekerlekli sandelye,
Selamlar,bizde gelmeye karar verdik eklerseniz memnun olacağız......

aleyküm selam emrullah abi sizleri tekrar aramızda görmekden mutluluk duyarız
yazıyorum listeye...

konaklamalar ile ilgili bilgi edinmek istiyorum.tahsis edilecek yerler konusunda katılımcıların seçme şansı oluyor mu

*nur sahin konaklamayla ilgili genel istek yurt ağırlıklı olduğu için erciyes üniversitesi öğrenci yurduyla görüşmelere başlıyoruz büyük ihtimal orası olacak sizleri ilerleyen günlerde bu konu hakkında bilgilendireceğiz...

jetset geri sayım başladımı bana çok horlayan birini bul haaa oda arkadaşı :D

Merhaba arkadaşlar; evet bugün Muhteşem Kayseri Buluşması için tam bir ay var geri sayım başlaşın ilk sayı benden 30:eek::eek::eek:

evet dostlar ben büyük ihtimal geçen seneki gb buraya katılamıyacam listeden adımı çıkartıp gelecek olan arkadaşları yazarsınız sevinirim teşekkürler

Kral;

;)eeveeeeetttt yoksa kızartma olurum en azından bana kalkan olur hoş benim tam zıttım zayıf ve sarışın artık ne kadar korursa;)

Miremur ve eşi Meral Hanım,ikiside tekerlekli sandelye,
Şef ve eşi Gülhan Hanım,Biri tekerlekli sandelye,
Selamlar,bizde gelmeye karar verdik eklerseniz memnun olacağız......
Sevgili Öner üç gün oldu hala listede ismimiz yazılmamış,bilgine....

Merhaba emrullah abi nasılsın geçen yıl otogarda açılışı biz yaptık bakalım bu yıl nasıl olacak:)

İyiyiz güzel kardeşim,bu sefer Arkadaşım Mahmut,hanımı ve eşim gidiyoruz.İnşallah herkes sağ sağlim gidip gelir,

ben gelemiyeçegim güzel bir buluşma olaçak o kesinde o tarihlerde başka yerde olacagım malesef adımı cıkartısanız sevinirim tşkller

*liebe yani yörükoğlu cıkarıyorum kardeş enteresan bişide tesbit ettim bu vesileyle :D
*SoN_sAvAşÇı senide çıkarıyorum kardeş sağlık olsun
*miremur emrullah abi bende farkındayım yazılmamış ilk sayfadaki listeyi moderatörler düzenleyip eklemeleri onlar yaptığı için geçikme oluyor o listeye direk müdahale edemiyorum ben moderatöre bildiriyorum yada onlar sayfada ekleme talebili görünce ekleme işlermini yapıyorlar kusura bakma geçikmeli oluyor biraz oda benden kaynaklanmıyor...

evet arkadaşlar artık geri sayım başladı heycan zirveye ulaşacak sizleri kayseride ağırlamının heycanı içerisindeyiz.sizlerle birlikde harika bir kayseri buluşması daha yaşayacağız
katılmayan eminim geçen yıl olduğu gibi çok şey kaybedecek ...
son 30:eek:

jetset;

teşekkürler ama ben gelecem kalacak yer istemiyorum kalacak yer buldum yane

*liebe; daha önce katılmayacağını söylemişdin şuan kesinmi geliyormusun gelmiyormusun ?
kalacak yer sorun değil ister bizim ayarladığımız yerde kalırsın ister kendi istediğin bir yerde...

günler gelip geçiyor bugünde gitti 1 gün, kaldı 29 gün sizleri ağırlamanın mutluluğu heycanı giderek artıyor
herkesi büyük kayseri buluşmasına bekliyoruz saygılarla...

*Cumali
yumurta içir cumali ozaman daha gür çıkar :eek:

*ayşegül_01
ayşegül sen çifter cifter mi atlamaya başlıyorsun ne günler cabuk geçsin diye :D

*MiKoCaN
eklendin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt