Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 9-10 Temmuz 2. geleneksel Kayseri engelliler buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bende gelmek istiyorum nasıl yapacaz o gün çıkar gelirim adres falan nasıl bulacazz

bende gelmek istiyorum nasıl yapacaz o gün çıkar gelirim adres falan nasıl bulacazz
Tılafsınlı 02.temmuza kadar bize bilgi vermen gerekli....

Feyyam ve Liebe tabiki sizi listeden çıkartıyooz. Bua arada çok geçmiş olsun Feyyam...

HAYDİ ARKADAŞLAR SÜPER BULUŞMAYA AZ BİR ZAMAN KALDI....

teşekkür ederim erciyes_38
sizlere iyi eğlenceler...

Şafak 11 Dostlar çok az bir zaman kaldı artık hazırlıklara başlayımmm:eek::eek:

Feyyam;
Çok geçmiş olsun Allahım acil şifalar versin. İnşallah en kısa zamanda saglığına kavuşur babanız.

ayşegül_01;
Çok yavaş sayyonuz birazda hızlansanız nolur. Biran önce heycanla beklediğimiz o mühdeşem buluşmaya kavuşşsak :)

geşmiş olsun feyyam...
evet arkadaşlar zaman azaldıkca heycanımız artıyor 2 günlük buluşma sitresinden uzaklaşıp kafa dağıttık arkadaşlarımızla şimdi yine buluşma heycanı sarmaya başladı
sizleri mutlu rahat ettirmek için elimizden gelen gayreti gösterip program seçeneklerinden en iyilerini sizler için seçdik
şimdi sıra sizin katılımınızda :eek:
gelecek veya gelemeyecek olan siteye kesin olarak bildirsin ona göre düzenlemeler ayarlar yapılacakdır

Çok büyük bir aksilik çıkmadığı sürece biz 5 kişi kesiniz Öner

Merhaba Cavit bey bir Şafakçı olarak elimden geleni yapıyorumm inanın ilk başlarda günleri 2'şer 2'şer düştüm:eek: öner biliyor keşke bir sihirli deyneğim olsa ve zamanı çabuk getirebilsem :eek:inanın bende çok isterim ama az kaldı büyük bir heyecenla bekliyoruz Muhteşem Kayseri Buluşmasını herşey çok güzel olacak:):eek:

mesajları okuyunca, okuyana mı geçiyor heyacan nedir :D tatlı heyacanlar bunlar...

jetset; " 2 günlük buluşma sitresinden uzaklaşıp kafa dağıttık arkadaşlarımızla" demişsin anlaşılan strese giriyorsun; rahat ol arkadaşım sen arkadaşlarına lazımsın :)

Adaaaşşşşş; o kadarını bilemiyeceem ama bence içmesek iyi olmazmı, hem 3 ayların içinede girdik...
Alkol, bütün kötülüklerin anasıdır....
Günaaaaaahhhhh....

evli olanlara yer ayarlaması yapıldımı?geçen seneki evli arkadaşlar pek memnundu hayatlarından...tekrar emeğinize sağlık ve teşekkürler...
Emrullah abi sen hiiç merak etme, tabikii evli olan çiftleride düşündük, D.S.İ misafirhanesinde sizleri ağırlayacağız...

Erciyes arkadaşım herkesi düşünüyorsun da beni düşünmüyorsun:( Ne oldu benim arap atım:):):)

Şehribanu sen hiiç merak etme, sen yeterki gel AT kolay yaaww...... :)

erciyes_38;

Sağolasınız hepinize teşekkürler

sehribanu ben bir çözü buldum atla gel sen :D

Jetset Atla gelirsem yolculuk 1 ay sürer yetişemem etkinliğe :):)

Kadircan abi geçen seneki gibi mükemmel bir organizasyona imza atacağından eminim.Allah kolaylık versin.

Bugün kimse şafak saymamış :D bugünlük ben sayayım şafak 10...

Zübüş kardeş; sen hiiç merak etme geçen seneki organizasyon ne kadar mükemmel olsa da iddia ediyorum kii, bu seferki organizasyon ondan çook daha süper olacak....

Yeter ki sizler neşeli mutlu bir şekilde katılın...

Zübüş listeye baktım senin ismini göremedim yoksa sen daha ismini yazdırmadınmı, hemen yerini ayırt ettir bencee.... :)

ŞAFAK 10 :)

Tşk ederim abiciğim Bende yarı kayserili oldum aslında ama bu sene üzülerek katılamayacağım.

Arkadaşlar; proğram listesini en geç bu akşam ana sayfada göreceksiniz..... Proğramımızın bitiş saatine kadar kesinlikle sizleri aramızda görmek istiyoz, erkenden kaçmaak yoook :)

Proğramımız haricinde birçok süprizlerde sizleri bekliyoor, demedi demeyin.... :)

erciyes_38
"Proğramımızın bitiş saatine kadar kesinlikle sizleri aramızda görmek istiyoz, erkenden kaçmaak yoook :)"

demişsiniz ama pazartesi çalışacak olarak biri olarak programı çok geç bitirirseniz kalamayacağımızı belirtmek isterim, eee ne yaparsın ekmek parası :D:D:D

Program içeriği güzel olmuş emeğinize sağlık arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt