Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 9-10 Temmuz 2. geleneksel Kayseri engelliler buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teşekkürler Erciyes,harikasın arkadaşım:D:D:D
jetset ,o kadar sevgi fazla gelmez mi:D

yahu arkadaşlar tuturmuşunuz yok mantı yok çiftlik bırkın bunları damlar muhteşem bir organizasyon hazırlamışlar elerine yüreklerine saglık ama ilaki bir şey istiyceksenız güzel kaysrimizin sembolü olmuş HİMET ABİ SAFET ABİYİ EMİNEYİ İSTEYİN CANIM ALLAHALA dimi yaaaaa

Harikasın sen ŞEF: Tabikii neden olmasın sen yeterki iste, Zeki ile Metin.ide unutmayalım amaaaaa.... :)

Arkadaşlar çok süper 2 gün bizleri bekliyoor, siz hiç merak etmeyin herşey yolunda; FAZLALIĞI VAR, EKSİĞİ YOOOKKKK... (Sadece siz ve sizlerin gülen yüzleri eksik oda tamamlandımı geriye birşey kalmıyor.)

erciyes_38 yani kadircan ve jetset yani uyuz öner:)
ben mantı ikramını yaparım canınız sagolsunda 100 küsür kişi benim boyumu fazlası ile aşar:) organizötörmüyüm hacılar ben:)o sizin işiniz:)
hafta içi mantı yapacagımda benim misafirim 15 kişi:) bu arada kadircan sivaslıyım ben:)
kayseri ekibini inşallah en geç ramazan da iftara bekliyorum.uyuz öner kaç kez gelin yedireyim dedim ayagınıza mantımı getirecegim:)

hayatım bak bu arada şafak 8 olmuş:)
millet geriden geliyorsa benim kabahatim ne:)

benı ve umdu dıger arkadsı unutma jettt:D:D

konyada olmam dolasıyla katılmayı düşünüyordum ama sandalye kullanmıyorum...2 günlük içinde sandalye bulmak çok zor olur...

organizasyon güzel...

DÖNENCE; YAŞADIĞIN YER gayseri değilmi senin, eğer değilse ve sivaslıysan sende sivas.da bir buluşma yapsana bizde size gelelim :)

AYTAÇ; Kusara bakma ekleyelim kardeş....

şafak:8 :)

% 50 bende geliyorum konyadan +1 veya 2 ile

bu benim ilk olacak acaba konyadan nasıl bir güzergah izlemem gerekecek..?? bu yanımızda ne kadar bir bütçe olmalı ??

merhaba ben Kalbiye, ben de katılmak istiyorum Şehmuz Aca arkadaşım ile birlikte. Mardinden geliyoruz. Listeye eklerseniz sevinirim :)

mersinliler ben geliyorum görelim misafirperverliğiniziii))))

elif_kız sen sanırım yeterli bilgi almammışşın,:D mersinliler değil gayserililer demen gerekiyordu sanırım:D
Her şeyi sizler için en güzel şekilde hazırlamaya çalıştık,gelecek olan bütün arkadaşlar emin olunuzki doya doya çooooooook güzel iki gün geçireceksiniz.Her zaman olduğu gibi yine dostluk kazanacak...

yok bilerek yazdım ama ayrı bir yere yazmayı bilemiyorum. eminimki bu organizsyon çok güzel olacak süphem bile yok.insallah aranızda olacağım mersinden oraya geçerim.

% 50 bende geliyorum konyadan +1 veya 2 ile

bu benim ilk olacak acaba konyadan nasıl bir güzergah izlemem gerekecek..?? bu yanımızda ne kadar bir bütçe olmalı ??

death_king konyadan gelen arkadaşlar var onlarla irtibata geçersen birlikde gelirsiniz ve ayrıca otobüs firmalarıyla görüşmeni tavsiye ederim en geç 09 temmuz cumartesi sabah saat 09:00 da bulunursanız otobüslerimiz otogardan toplu olarak alacak...
program açıklamasında yazdığımız gibi hiç bir ücret talep etmiyoruz özel ihtiyaç ve konya geliş gidiş yol ücretini kendiniz ayarlarsınız...
katılımınız kesinleşince bilgilendirin...

Arkadaşlar Merhaba ŞAFAK 7 son bir hafta hazırlara tamemamen başlayın bişey unutmayın:eek::eek:
Sizleri görmeyi sabırsızlıkla bekliyorumm haydi bakalım Kayseri yolcuları..:eek::eek:

Arkadaşlar ben bir arkadaşımla birlikte yazılmıştım o yüzden ismim iki kez geçmesinki
başka arkadaşlar kontenjandan faydalanabilsinler

bende katılıyorum.. +1 veya 2 kişi. benide yazarsanız sevinirim..

konyadan katlacak birisine mesaj attım ama yinede konyadan katılacak başka arkadaşlar beni bilgilendirirse sevinirim...

ayrıca ben pahalı değil ise otelde kalmayı tercih ederim..

167 kişiyiz,maşallah maşallahhh:)
Bu kadar çok kişiyi nasıl organize edeceksiniz çok merak ediyorum:):)
Sokakta kalmayız inşallah:):):)

Sehribanu;

hadi yer yurt buldular şekerim aç susuz çaysız kalırsak ne edeceğiz :D:D :D

Bizler gayseriliiz altından kalkamıyacağımız hiç bir şeye söz vermeyiz ,ayrıca sponsorlarımıza sayıyı daha yüksek gösteriyoruz.Soğ olsun onlarda ellerinden gelen gayreti österecekler,bizler siz gelmeden önce o mekanlara defalarca gidit gereken tedbirleri en ince ayrıntısına kadar alıyoruz gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz....herkese burdan gönül dolu selamlarrrrrr.....

teşekkürler aytekin bizimkisi şakalaşma yoksa asla bu tarz konular tartışılmaz...

organizasyonun amacı dostlarla geçirilen ilerde gülümsenerek hatırlanacak iki güzel gün... hani derler ya çay bahane muahbbet şahane...

167 kişiyiz,maşallah maşallahhh:)
Bu kadar çok kişiyi nasıl organize edeceksiniz çok merak ediyorum:):)
Sokakta kalmayız inşallah:):):)

Şehribanu; sen hiiç merak etme, yaz geldi artık parklar geceleri boş, çadır kurup yatarız bizde........ :)

hadi yer yurt buldular şekerim aç susuz çaysız kalırsak ne edeceğiz :D:D :D

Selenay; ramazana ne kaldı ki, bizlerde erkenden oruç tutmaya başlamış oluruz.... :)

ARKADAŞLAR ÇILGIN BULUŞMAYA TAM BİR HAFTA KALDI

Şaka bir tarafada herşey yolunda gitmekte olup, çok süper olacağına eminim.. Yatacak yer, yeme-içme, ulaşım ve eğlencelerimiz hepsi en ince noktalarına kadar düşünülüp ayarlandı, siz değerli misafirlerimiz hiç birşeyi kafanıza takmayın... Bizlere sadece hep beraber olmanın keyfine varıp neşe içerisinde iki gün geçirmek kalmaktadır...

Herzaman dediğim gibi AYRIMIZ GAYRIMIZ YOOK...

Arkadaşlar ufak bir açıklama yapmak istiyorum Kayserimiz gündüzleri çok sıcak olmakla birlikte geceleri serin olmaktadır, bu yüzden dolayı sizlere kıyamam:) gelirken çeket türü bişiler alırsanız sevinirim......

HEPİMİZ BİRİMİZ, BİRİMİZ HEPİMİZ İÇİNDİR......

NOT : 02.Temmuz 2011 yani bu akşama kadar katılımınızı belirtmek için son gündür.....

SAĞLICAKLA KALIN... Kadircan

ben ve +1 ile katılacağımı yazmıştım.. beni not alırsanız sevinirim..ayrıca birşey sormak istiyorum otel seçeneği hala geçerli mi ??

death_king;
DEATH_KİNG; Senide ekliyoruz...

Otel seçeneğine gelince ilk başlarde arkadaşlara o öneriyi sunup anket yaptık ama çoğu kişi otelden yana olmayınca bizlerde Erciyes Ünv.nin öğrenci yurdunu ayarladık ama merak etmeyin otelden farklı bir yanı yook. Gece grubu dağıtamıyacağımızdan, ayrı ayrı yerlere bırakamıyacağımızdan dolayı otel işi geçerli değil...

Ben takılıyorum heyecandan,ciddiye almayın, çok güzel olacağından eminim:):)
Erciyes çadır fikrine bayıldım.Karpuz yerine çay da olursa muhteşem olur:eek::eek::eek:

Ankaradan gelen arkadaşlar cuma gecesi kaçta bineceksiniz?ben bakıyorum otobus firmalarına hiç uygun bulamıyorum.gece 3te var ama 3te de nası gidilir ki aştiye???

ankaradan geleceklerle konyadan gelecekleri beraber karşılamak için bir saat ayarlanabilir belki.ben gelmicem ama ankarada gelecek kişinin sabah 9 da otogarda olması için gece 3 buçukta falan binmesi lazım:D

Şehir dışında olAcağımdan katılamayacagım arkadaslar kusuruma bakmayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt