Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

benim n kadar var acaba sigorta başlangıcı 1997.......2000 senesinden sonra aralıksız yatmaktadır sigortam 4600 felan...%52 raporum var

Son 3 ..:)

Can K sağlık olsun arkadaşım bende 15 yıldır bekledim :)

yeni emekli olmuş veya emekliliğe yeni başvurmuş arkadaşlardan acaba sgk raporu sürekli vergi indirimi olması rağmen tekrar hastaye sevk ediyor mu emeklilik geldiğinde ne gibi evrak istiyorlar benim 2001 yılından beri vergi indirimim ama sadece fotokopileri mevcut yeterli mi sizce arkadaşlar

SEN BENDEN BİR GÜN SONRA GİT BUZLUÇAY MEŞGUL ETME KURUMU BEN İŞİMİ RAHATCA YÜRÜTEYİM:eek:

mehmet-41;

Sevk edilmezsiniz vergi indirim raporunızdan sonra artık raporunuz kesinleşmiştir.şöyle yeni rapor alsanız bile emeklilikte vergi indirim belgesindeki oran geçerli.Belgenin fotokopisine gelince vergi indirim belgesini aldığınız defterdarlığa gidip aslı gibidir belgesini alırsınız.çünkü artık sizin vergi indm.belgenizin kaydı defterdarlıkta .hak kaybınız söz konusu değil.telaş etmeyin.

Liljan;
yok ikimiz beraber gideriz liljan o gün gelsin buluşuruz

Düzenli çalışırsam daha 11 yılım var ;(

9 u gitti,11 yıl kaldı :):):):) çok az kaldı şükür:eek:

teşekkür ederim erdem kardeşim 2016 da emekliyim insallah

son 6 yıl devamlı çalışırsam olacam tütün işindeyim 3 ay çalışıyom 2 ay oturuyom evde 5 ay çalışıp 7 ay evdeyim böyle giderse ben emekli olamam ümidim ömss 2.ci atama inşallah olur

Liljan çok az kaldı :)emekli olmak da istemiyorum aslında,emeklilik "artık işe yaramıyorum hissini" yaşatacak bana sanırım :):)

ben çalışmaya devam edicem bu kadar yoğunluğun üzerine evde kalmak insanı çökertir ...süreniz dolsun hayırlısı ile olun ama mümkünse çalışmaya devam edin derim ben ...

9 Mart itibariye 15 yıl doldu :)

benimde emeklilik doldu.durmak yok yola devam.emekli olunca maaş düşüyor.daha yeni ev aldım.evin borcu var

Şafak bitti başvuruyu yaptım dilekçemi verdim bekliyorum..Hayırlısı..

17 yılım doluyor. 20 Nisan'da emekliliği hak ediyorum.

mac72;

hadi hayırlısı bu arada emekli olanlarda göz kalp tansiyon şeker sorunları çıkıyor :D şaka bir yana darısı benim başıma toplam gün sayım 2178 4080le oluyorum 1820 güne ihtiyacım var tütün işindeyim 3 ay çalış 2 ay evde dur 2 ay çalış 5 ay evde dur şeklinde gidiyor bu ama atanırsam en kısa zamanda emekliyim yoksa hayal
hayırlı olsun mac72 allah son nefesine kadar emekli parası yedirmeyi nasip etsin ki etti hayırlısı

Sağol Özer psikolojimi bozdun daha emekli bile olmadan :)

sakaf 3 gun kaldı ıns sonunda emeklı olucam maas pek umdugum kadar cıkmayacak sankı sıteden baktım olan arkadaslara en son emeklıolan kımler var ne kadar baglandı yazarsanız sevınırım

Üst Alt