Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

:p yaklaşık 11 ayım kaldı 2014 mart sonu biter aga...

niye bütün aylar 30 çekmez :) bende direk 30 ile çarpıyordum şuan toplam kalan günüm 178 çok şükür :)

KALAN Süre 35 gün

İş Başlama : 01.07.1998 Bitiş Süresi 01.07.2013

01.07.1998+15= 01.07.2013

Maaşlar ve Katsayı ne olur acaba ??

Arkadaşlar halen emekli maaşım bağlanmdı bu kadar uzun sürüyormu tercübeli arkadaşlar bilgi verirse sevinirim

xmoje (soner) seninle aynı zamanda emekli oluyoruz gün itibari ile fark vardır sadece herhalde bende mart 2014 ---10 ay da benim var

birde bağkurla ssk hizmet birleştirmesi için dilekçe verdim ne zaman birleştirilir acaba bilgisi olan varmı ne kadar sürer

SSk'ı olarak ama evrak takipten gördüm.. İkamet adresinde değilim.. Bilgilendirme evrakı gelmişse bile henüz görmedim..Ne kadar bağlandı, hangi oran vs ..

Çok sevindim abicim:) Hayırlı günlerde sürersin sefasını inş. :)

benim 14 yil 4 ayım var :D benim askerliğim cok daha birde emekli olunca ne yapacaksınız

gökay yolaçar;

oh be benden fazla olan birisi cıktı sonunda :)) 11 yılı aşağı düştü benimde :))

hadi hayırlısı can ka ama öyle saymak zamanı uzatir saymican ozman vakit cokbuk gecer birde emekli olanlar nasıl gecirecek vakitlerini

1800 günüm yarın douluyor, kısmetse p.tesi başvurumu yapıcam:)

5 sene sayardım şimdi sekizinci maasımı çekiyorum allah devletimize zeval vermesin

Vergi indirimim onaylandı çalıştığım yere indirim belgesi gelir gelmez sgk ya gidip dilekçe vericem..

Arkadaşlar vergi indirimi onay belgesi iş yerine ve ev adresime gelir değilmi? Emekli olan arkadaşlar işlemleri nasıl başlattınız nasıl bir yol izlediniz bilgi verebilirmisiniz bana. Halen çalışmaktayım

Ayrıca başvuru ve sonıçlanma kaç,gün sürer emekli olan arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim

emekli maaşı müracaat ettiğin tarihten sonraki ayın 1'inden itibaren bağlanır.şartların tutuyorsa çalışıyor isen ay sonuna doğru 29 veya 30'unda işyerinden çıkış belgeni alıp kimlik belgenin fotokopisi ve raporun aslı gibidir yazılı ve imzalı ve kaşeli fotokopisi ile (fotokopi çektirip raporu aldığın hastaneden alabilirsin) müracaat edebilirsin.gerisi artık bürokrasi.

Üst Alt