Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

teşekkürler namzet.. internetten baktığım zaman günlerim ve yılımın dolduğunu görebiliyorum (17 yıl 4121 gün ) fakat ben işi sağlama alıp sgk dan günlerimi ve yılımı kontrol ettireceğim.

6 günüm kaldı ancak çalıştığım yerde devam edemeyeceğim için yeni bir iş bulana kadar çalışmaya bir süre daha devam edeceğim gibi

emeklı olunca calıstırmıyorlar mı ?merdem kardes?

ugir;

evet şuanki yerimde çalışmayacağım ,yeni bir işte çalışacağım inşallah

4.5 yılım var 20018/2 ayında emekliliğim doluyor.

gökay yolaçar;

evet sgdp ödenerek çalışmayı düşünüyorum

Arkadaşlar;Benim günüm,primim ,yaşım herşeyim doldu ama kurumum beni emekli etmiyor maalesf.Çünkü işe başlarken benden sadece % 40 Engelli raporumu istediler ve şimdide diyorlar ki senin Vergi indirim belgen yokmuşşşş . Bak sen şu işe!!! Bana pardon diyerek 17 yıl daha çalışmam gerektiğini söylüyorlar.55 yaşıma kadar yani...Ben şimdi neyi bekliyorum hiç birşeyi, AP hükümetinin içine ettiği düzeni torba yasalarla düzeltmesini bekliyorum.2008 yılında Baltazar hesaplama yöntemini getirerek ülkede Engelli bırakmayan bu hükümeti canıgönülden kutluyorum.Sonrada çıkmışlar göz boyamak için engelli yolları,yok engelliler için kütüphane,yok park vs...Ama oyunun büyüğünün kimse farkında değil 8.5 emekli olmaya hak kazanacak engelli varken,artık bu sayı 1.5 milyon........Hadi bekleyelimde bu hükümetin iki dudağının arasından eski raporların geçerliliği kabul edilsin........

ee iyi dee tekrardan başvur rapor oranı için..yeni bir rapor çıkar bir daha dene?

Aynen..sende git yeni rapor al niye almıyorsun?

şafak 1 nisanda bitti 28 haziranda tahsis talebinde bulundum şafak bitti artık bakleme dönemine geçtik.Bekalım sonuç ne olacak.

çok şükür benim şafak bitti bu gün iş yerine dilekcemi verdim cuma günüde sgk emeklilik için başvuracagım... darısı siz arkadaşlara İNŞALLAH....

15 mart 2014 yanı daha 261 gün var geçermi bu günler geçermiiiiiii söyle ve daha kesin olup olamayacağımızda belli değil ya kabul edilmezse ? Bide bu korku var birde maaş hesabında 734 tl çıkıyor her hesaplamada düşüyor bi daha hesaplamayacağım bu ne ya emekli olup olmak istemediğime karar veremedim bu yüzden

Üst Alt