Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

şafak saydım saydım,5 ayda bekledim 3 gün oldu emekli maaşını 5 aylık birden aldım,darısı sizin başınıza ,cok deyişik bir duygu arkadaşlar,eski işimde de çalışıyorum.

nihayet bitti ,
emekli oldum artık darısı bekleyen herkesin başına :)
selamlar

Ankara dan gelen vergi indirim kağıdınızın fotokopisi - işyerinizden çıkış belgeniz ile müracaatınızı yapacaksınız hep aynı ilden göründüyseniz 20-25 günde sonuçlanıyor e-devlete bakın bir kaç günde bir tahsis numaranız çıkınca olay bitmiştir sonraki ayın aylık gününde de birikmişle beraber aylığınızı alıyorsunuz :)

benim 6 ay oldu emekliliğim ..

sağolun
kaç lira daha belli değil
benim günlerim 2983ssk+2180 bağkur vardı
maaş bağlama süresi tam bir ay sürdü edevlette tahsis nosu göründü
sağolun

ben burdan liljanı çok takip etmiştim her gün sayardı :)

birader hayırlı ugurlu olsun emekliliğin güzel günlerde mevlam yemeyi nasip etsin.kac günden ve ne kadar primden kaç lira ve kaç ayda baglandı
Teşekkürler hep içimde bır sıkıntı var acaba sgk problem yaratacaklarmı diye yaşayacaz görcez artık KALAN 18 :)

bende 20 şubatta emeklilik başvurusu yapmıştım 20 mayısta ilk maaşımı 3 aylık birden aldım..ama maaşım tam ne kadar anlayamadım,eve gelen posta evrağında farklı yazıyordu.ben ptt den daha çok ödeme aldım..darısı bekleyenlerin başına...

Son düzenleme:
:) güle güle harca turan darısı bize inşallah bizimde fazla olur :)

Alemdar arkadaşım;1 hafta sonra ayın başı olduğu için maaş hesabın Temmuz dan itibaren başlar bu yüzden Haziran ayının sonun da emekliliğe başvurman senin için iyi olur.

Alemdar arkadaşım;1 hafta sonra ayın başı olduğu için maaş hesabın Temmuz dan itibaren başlar bu yüzden Haziran ayının sonun da emekliliğe başvurman senin için iyi olur.

adakm; bunu neye dayanarak söylüyorsun, bu şekilde tecrübesi olan varmı?

Çalıştığım şirketteki parsonel şefinden aldığı bilgidir.bu forumda yazılan emeklilikle ilgili konuları incelersen öyle olduğu kanaatine sende varacaksın.

maşallah herkesin günleri çok yakın :rolleyes: tatlılar geliyor :eek:

Arkadaşlar hayırlısıyla az önce emeklilik başvurusunu yaptım varide no sunuda verdiler bakalım ne kadar bağlanacak ALLAH TÜM BEKLEYENLERE NASİP ETSİN

Üst Alt