Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

F43-2 Uyum Bozukluğu ile askerlik durumu..?

Abi kağıda yazıp versem olmaz mı doktor abla konuşamıyorum sıkıntılarımı yazdım okurmusunuz diye kabul etmez mi

İyi günler merhabalar uyum bozukluğundan çürük aldım iş hayatında etkisi nedir orman muahfazı olmama engel mi yardımcı olursanız sevinirim

Abi kağıda yazıp versem olmaz mı doktor abla konuşamıyorum sıkıntılarımı yazdım okurmusunuz diye kabul etmez mi

Eder neden etmesin,
Peki,
Öyle yapın o halde ...

İyi günler merhabalar uyum bozukluğundan çürük aldım iş hayatında etkisi nedir orman muahfazı olmama engel mi yardımcı olursanız sevinirim

Kısmen etkiler,özellikle Özel sektör'de,
Ancak engel değildir...

Oğuzhan bey k. B ama kısmen derken ne gibi konularda teşekkürler cevapladınız için

Herhangi bir nedenden dolayı askerliğini yapmamış veya yapamamış olanlara,işverenler biraz soğuk bakar,o açıdan;yoksa engel değil, orman muhafaza memuru olmanıza engel bir durum yok,
Sizin "uyum bozukluğu" yani ansiyete bozukluk,
Anksiyete engel değil,psikotik bozukluklar,olmuş osaydı engel derdim,

Sizin "uyum bozukluğu" yani anksiyete bozukluk,
Anksiyete engel değil,psikotik bozukluk olmuş olsaydı engel derdim,

Bundan dolayı psikologa bıle başvurdum o herhangi Bı sorun yaratır mı

Askerde çürük alınca ailem psikologa gonderdi herhangi bir sorun varmı diye ilaç kullandım depresyon hapı

Anladım,
Depresyon için herangi bir sorun teşkil etmez,

Oğuzhan abi ilk gittiğimde ilaç ile yaparım dedim ilaç kötü etti 2 gittiğimde dozu düşürdü hala devam şimdiki gittiğimde abla yapamıyorum diyim mi sence

Bence sen müdahale etme,
Şikayetlerini söyle,
İlacla yaparım neden diyorsun,bunu nereden bildin?
Bak yapamıyorsun işte,

Sıkıntılarını şikayetlerini olduğu gibi anlat,tedavi ile yaparım sandım ama"hocam yapamıyorum"diye söyleyebilirsin....

Abi ailem çok istiyor benim askerlik yapmamı Bende kendimi zorliyim ilaçta yardım etsin bitirim dedim ama planladığım gibi olmadı aksine gün geçtikçe kötü oluyorum

Ben 18 ay yaptım,
Siz şanslısınız, askerlik düştü,yapabiliyorsan bitir madem.
Ama olmuyorsada olmaz,kendini zorlama.sağlık bu.
Haydi iyi geceler.

Abi valla sen iyi yapmışsın ama bana 6 ay ben yapamıyorum ya kendimi acayip kötü hissediyorum

Genc duruyorum ama yaşım var benim,
77-liyim ben. 77,3 tertip olarak yaptım.

Bizim dönemde cep telefonu bile yoktu, 3 ay acemilik 15 ay usta olarak yaptım, 2.bucuk ay ailemi arayamadım,babam araya sora buldu beni zavallım🙄😒neler çektik neler heygidi,

Neden mi anlatıyorum,şimdi askerlik düştü,iletişim kolaylıkla sağlayabiliyorsunuz,okkalı bir dayağı bırak tokat yesen hakkını arayabiliyorsun,benim burnumu kırdılar be,haksız ve günahsız yere,2 ünite kanım aktı,vatana helal onu yapan amire haram olsun,

Her neyse sinirim bozuldu,

Oğuzhan abi instagramdan eklermisin lütfen veya muaf alan arkadaşlardan biri konuşmaya çok ihtiyacım var lütfen ez.ihtiyar

Yalnış anlaşılmasın,burda olan şeyleri farklı bir yere taşımıyorum,prensip,
Muaf olan bir arkadaş umarım size dönüş sağlar,

geçen hafta bipolardan 1 yıl erteleme aldım. hayırlısı

:)
Sen askersin,yani askere alınmışsın.
Ne ertelemesi,

Bugun hava değişimi aldım evime gidiyorum çok sevindim o ortam ayrıldığım için şuan sivil insanlardan çekinmem var ama geçer insallah

Varliksizinsan şimdi sıra sivilde uğraşmanda ben sana söyliyim sivilde daha cok uğraşıcaksın kaç gün verdiler hava değişimi

Yapmak istemiyor,
Ben bu sorunuza cevap yazmak istemiyorum,
Diğer arkdaşlar yardımcı olsun..

Üst Alt