Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

F43-2 Uyum Bozukluğu ile askerlik durumu..?

Abicim muaf olacaksınız diyorum.
Bence rahat olun ve kafaya takmayın...
Amirlerin askerlik yapamaz demiş, hekimler bu karara uyar. Rahat olun..
Prosedür gereği hava değişimleri olur. Netice muafiyettir..
Rasityldz

Saol abi senide yoruyoruz inşallah netice belli olsun yazarım buraya

Oğuzhan abi bu gün heyete randevu almak için gittik randevu aldık ama heyetteki doktor benim 1 yıl ilaç dökümanımı istedi heyete girerken getir dedi bide polikinlik dökümanı verdi buda gelcek dedi ben bu piskolejik hastalığa askerde yakalandım bundan önce vardı hastalağım ama 2 sene önce bi sıkıntı olur mu abi

Oğuzhan abi öncelikle sana teşekkür ederim senide yordum muafiyet raporumu aldım öğleden sonra raporu almaya gitcem
Öncelikle burdaki arkdaşlara bi şey söylemek istiyorum bu muafiyet raporunda aşırı sabırlı olmak gerekiyor ben 3 hava değişimi aldım ardından muafiyet verdiler allah hepinizin yardımcısı olsun

Rica ederim,önemli değil,

Sizlerin sıkıntılarına bir nebze faydam olduysa bundan memnuniyet duyarım, ALLAH razı olsun demeniz bana yeter,

Tedavinizi devam edin, ALLAH yolunuzu açık etsin..
Rasityldz

Abi lütfen cevab

OğuzHan112. Abi konyada askerim pskloji sorunlarım var anne baba yok bende evliyim esim hamile. En sonunda askeriyede kötü oldum aileme bakan olmadı için babam gözlerim önünde öldü abi. Ben komutanlara durumu anlattım psikiyatriye swvvketti 2q gün hava degişimi aldım. 2 gittimde komutan askerlik yapamaz yazdı kıta anket formunda yine uyum bozuklundan 21 gün hava degişimi aldım abi 3 üncüye çıktımda. Sonuc swnce ne olur. Cevabını beklıorum bu psilojıyle askerli kaldıramıom kendime zarar vermekten korkuyorum abim lütfen cevab

ALLAH rahmet etsin,sabırlar diliyorum.

Özelden sordukalarınıza buradan cevap verelim.

Amirlerin askerlik yapamaz demiş,
2 kez hava değişimi almışsın, 3.de muaf olacaksınız .sıkıntı yok rahat olun...
Çok acil vakalar dışında/ Prosedür gereği hava değişimleri verilmek zorunda.
Ekama8526e

oguzhan112 çok teşekkür ederim abi ozaman ben birlime gittiğimde tekrar sevkederlerse 3üncüde elverişsiz raporumu alırım abi İNŞALLAH BİDA HAVA DEYİŞİMİ VEREMEZ HERHALDE DEMİ ABİ ALLAH SENDEN RAZI OLSUN

Siz sağolun..
Hayır hayır, birliğine döndüğünde amirlerin seni sevk edecektir, aynı şekil askerlik yapamaz şeklinde rapor tutarlar ise muafsınız,
Muhtemel ki tutacaklar, rahat olun muafsınız...
Ekama8526e

oguzhan112 ABİ ALLAH SENDEN RAZI OLSUN İÇİMİ RAHATLATTIN. ABİM SON SORUM EHLİYETTE SİKİNTİ OLURMU BU MUAF OLURSAM ABİ

Uyum bozuklukları (anksiyete)veya depresyon.

şizofreni yada tipleri,veya psikotik bir rahatsızlığınız yok,
Hayır olmaz ...

oguzhan112 abım bı SORUM olacaktı abı beni blion daha öncefe yazmıştım abı komutanlarımla telefonla konustm tim KOMUTANIMa soledım. Komutanım ben dedim oda benim çürük almamı ıstıor durumum bildi için. Abi şimdi komutan. Beni sevkedersw tekrar askerlik yapamaz derse. 2 defa zaten hava degişişimi aldım. 2incidede askerlik yapamaz yazmıslardı simdi bu üç sevkedlirsem sonuc ne olur abi lütfn cevab abim BEKLİYORUM

oğuzhan 112 abı komutanmla konustum ben yıne kıta anket formuna askerlik yapamaz yazacakmıss ABİ BİDE BEN BİDAHAKINE. AYNI HAVA DEGISIMI VEREN HEKIME CIKIYM DEMİ ABİ

oguzhan112tamam abım sagolasın abi kusura bakma abı snıde sıkıosam. Abi benımde KORKUM komutanlarım konustum telden bendedi yine askerkik yapamaz YAZARIM kıta anket foruma dedi. Ama heyet verirmi bilmem dedi. Abi benım korkumda İNŞALLAH MUAF EDER HAVA DEGİŞİMİ GEL GİT DAHA KÖTÜ OLUYOM ABİ

oguzhan112 abı son sorum eger 3 uncude komutanların askerlik yapamaz yazarsa muaf olurmyum ALLAHIN İZNİNNLE CUNKİ 2 İNCİDEDE YAZMISTI ASKERLİK YAPAMAZ DİEE ONDAN SORUOM ABI LÜTFEN CEVAB ABİM

oguzhan112 abi kusura bakma korktumdan diorum cidden psıklojı sornlarım var. Korkuorum şimdi bide yeni dogan çoçum oldu buseferde vermez die korkuom senden Allah razı olsun abim sagoll

ALLAH uzun ömür versin. Bahtı acık olsun..
Stres yapmaya gerek yok, tedavinizi aksatmayın...
Sağlıcakla...

112oguzhan Sagol abim ALLAH RAZI OLSUN. SİZLER DAHA İYİSİNİ BİLİRSİNİZZ. İNİALLAH 3ÜNCÜDE MUAF OLURUM TESEKKUR EDERİM ABİ İYİ GECELER

oturanboga abi öncelikle selamnun aleyküm abi konya cezaevinde askerlik yapmaktayım. Annem babam yok babam gözlerimin önünde öldü ben evliyim. Ailemin tek gecim kayna benim benim psilojım bozuldu ve ben komutanına durumu anlattım komutanım beni rdm astegmennine sevketti oda psikiyatriyee osikiyatride heyete sevketti ve 21 gün uyum bozuklundan hava degişimi verdi. 2 gidişimde komutanlarım kıta anket formuna askerlie elverişli değildir yazdılar ama. İlk çiktim dojtor izinde oldu için. Baska doktora çıktım oda 2 inci kez 21 gün uyum bozuklundan hava degişimi verdim komutanımla telden konustum yine sevkedecem dedi abi bu 3üncüde sevkedilrisem durumum ne olur abi lütfen cevab. Bekliıorum saygılar

oguzhan112 abi kpnuyla alakalı bir SORUM olacaktı abii müsaitsen eger abim hani bilmedimiz için abi sendr yardımcı oluyosun sagol ABİ ABİ BU BENİM 3 ÜNCÜ SEVKEDİLİRSEM. SMK VEYA PSİKİYATRİ SEVKİ UYGUNDUR FALAN YAZMIYOR ŞİMDİ BU 3ÜNCÜDE KOMUTANLAR YİNE KENDİ SEVKECEK SIKINTI OLMAZ DEMİ ABİ

Sagol abi. ALLAH. RAZI OLSUN ABİM. ABİ 2 KEZ HAVA DEGİŞŞMİ ALDIM. İNŞALLAH BU 3 ÜNCÜDE HAVA DEGİŞİMİ VERMEZ. İNŞALLAH MUAF EDERLER ABİM. SİZLER BİLGİLİSİNİZ BİZE YARDIMCI OLUYORUZ BELKİ SENİ SIKIORUM ABİ AMA PSIKLOJI İNSANİ BAZEN BÖLE SIKINTIYA KOYUYOR

Sizler de sağolun, hayır sıkılmıyorum rahat olun, ALLAH razı olsun demeniz yeterli bana ...

Sizi çok iyi anlıyorum sorun yok,

Tedavi başlanmıştır, ilaclarını düzenli kullanmaya bak. kontrollere git mutlaka, çok fazla kaygılısın tedavin yetersiz gibi görünüyor. Doktora gittiğinde şikayetlerini olduğu gibi anlatki hekimler tedaviyi doğru planlasın...
Ekama8526e

oguzhan112 abi tesekkür ederim haklısın benim daha çok ailemin yanında kendimi teselli buluyorum çünki dedim gibi anne baba yok bende hava degişimleri askerlikten sayılmıor biliyorsunuz kii benim korkum tek. Bu 3üncüde İNŞALLAH MUAF ALIRMIYIM. YOKSA YİNEMİ HAVA DEGİŞİMİ VERİRLER O KORKUDAYIM

Üst Alt