Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

F43-2 Uyum Bozukluğu ile askerlik durumu..?

Kac kez yazdım,artık bu konuyu kapatalım mı?

2 kez hava değişimi almışsın, komutanların askerlik yapamaz diyor, 3. heyette muaf olacaksın.
Ekama8526e

OğuzHan112 abi sagolasın. Hakkını helal et abi rdmye verirlerse. Ek binaa diıolar ordada komutanlara durumu anlatsam. Sevkederler demi abi

Sagol. Abii allah senden razı olsun böle demen bile yeterli bana çok tesekkür ederim

Oguzhan112@abi komutanla konuştum. Ama bana dediki ben yıllık izne gidecem. Yasin komutan var dedi swvk takım komutanı. Ona sole o seni sevkeder dedi abi sence sıkıntı olmaz demi abi.

OturanBoğa
abi selamun aleyküm abi abi ben askerde psıkılojı sorunlarımdan dolayı 21 gün hava degişimi aldım. 2inciye sevkettiker komutanım askerlik yapamaz yazdı ve yiine uyum bozuklundan 21 gün hava degişimi verdiler abi ben 3üncüye çıktımda. Sonuc ne olur

oturanboga. Abi pazar günü. Gidicem komutana durumu anlatacam. İyi deilim diee abi korkuyorum yine hava dwgişimi. Verir die. Bunla sevkedlirsem 3üncü çıkısım olacak abi şimdiden kötü durumdayım

ABİ BENSANA ÖZET GECİM KOMUTANIM BENİ SEVKETTİ 21 GÜN UYUM BOZUKLUNDAN HAVA DEGİŞİMŞ VERDİ 2GİDDİMDE KOMUTANIM ASKERLIK YAPAMAZ YAZDI YİNE 21 GÜN HAVA DEYİŞİMİ VERDİ GİTTİMDE DURUMUÖU ARZEDECEM. 3ÜNCÜDE HAVA DEGİŞİMİ VERİRMİ YOKSA MUAFMI EDERMİ

Kardeş muaf olacağını söylemedik mi?

Kafaya çok takıyorsun, bence önce hastaneye gidin, durumun iyi görünmüyor. Muaf olacağını söyledik, rahat ol artık..
Ekama8526e

Bence git,
Çok fazla kaygın var, rahatlarsın...

Kac gün kaldı hava değişimi bitimine ?

oguzhan112 abi bu pazar bitiorr abi komutanımla konustum ben izine gidiorum dedi tim komutanım sevk talım komutanına söle dedi sevkeder beni dedi

Tamam ozaman .
Birliğine gidince işleri halledip dönünce güzel bir doktora git tedavini ol,

Muaf olacaksın,bize güven. ..

Hayırlı geceler . .

Sa abi

Abi benim 2019 dan beri proplemlerim var aklımda çürük yoktu 1 aydır baya kötüyüm 15 kilo verdim 4 5 gündür uyumuyorum ilaç kullanıyorum paxera 30mg gyrex 100 mg artık onlarda fayda etmiyor Bugün 1 kere hava değişimi aldım gidiyorum şu an f43.2 uyum bozukluğu komutanımda işlevsizlik formu doldurdu ve baya bişeyler yazdı askerliğe elverişsizdir yazdı psikiyatriye gittim zarfta komutanın yazdığı bişey vardı okudu direk 30 gün hava değişimi yazdı 2 ciyi alsam nasıl olur acaba bilgilendirirmisin rica etsem

H. Deşimi sonrası tekrar sevk alırsın,
Muhtemel tekrar hava değişimi verilecek yada muafiyet.

Uyum bozukluğu/ 2 kez hava değişimi sonrası 3.de muaf tutuluyor...

H. Değişimi raporunda (smk) kontrol şartı varmı?
Beratinyoq

Abi öyle birşey yok erişkin ruh sağlığı ve hastalıklarından aldım sevk ile gittim işlevsizlik de yapıldı

Tamam ozaman,.
Hava değişimi sonrası birliğine döndüğünde tekrar sevk alıp gidersin,

2 ci hava değişiminide alırım komutanım onada elverişsizdir yazacak 3 Cüde gönderirim seni diyor

Abi ben izindeyim şu anda 1 eylül'de geldim. sivilde 1 kez hava değişimi aldım (SMK'sız) heyete çıktım. heyet hava değişimin bittiğinde birliğine teslim olabilirsin dedi. hava değişimi kağıdımla beraber askerlik şubesine gidip durumumu anlatsam başka bir hastaneye sevk alır mıyım ?
OğuzHan112

Beratinyoq

Tekrar muayene olabiliyorsun aynı hastaneye. sivilde daha önce sevk aldın mı psikiyatriye ? eğer almadıysan hava değişimi raporunla askerlik şubesine git. hastaneye sevk iste. sivilde çürükte alabilirsin

Kardeş ben ilk defa çıkıyorum hava değişimine daha önceden dosyam var ilaç kullanıyordum f43.2 uyum bozukluğundan 1 ay hava değişimi aldım komutanım işlevsizlik formu doldurdu askerliğe elverişsizdir dedi bilmiorum ne yapmam gerek

Abi az önce Askerlik şubesinden geldim. durumumu anlattım. tekrar hastaneye sevk verdi psikiyatriye. daha önce 1 ay hava değişimi almıştım. bu 2.ci çıkışım olacak. bu arada abi bende uyuşturucu bağımlılığı da var içmeden duramıyorum sürekli krize giriyorum. ama ailemin haberi yok. psikiyatriye'de söylemedim. bu sefer çıktığımda söylemeyi düşünüyorum. sonuç ne olur ? komutanlar kıta ankete " askerlik vazifesini yerine getiremez " yazmışlar.
OğuzHan112

Artık dalga geçtiğini düşünmeye başladım,

Bizler paralı çalışan elaman değiliz, bilgimiz dahilinde derdine derman arayan arkadaşlara bir nebze yardımcı olmaya çalışıyoruz,

Lütfen iyi niyetimizi suistimal etmeyin, bu gibi durumlarda diğer arkadaşların hakkına girmiş olursunuz...
Ekama8526e

OğuzHan112 abi yanliş anladın benim öle kesinlikle bir nietim yok olmazz abi sadece korkuyorum abi yemin ederim korkuyorum yoksa öle bir durum söz konusu bile okolamaz abi

Üst Alt