Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle ikinci kez sosyal yardım dağıtılacakmış | 2021

Mehmet005

Kapsam dışına çıktı demek ödeme yapılacağını mı gösteriyor? Eğer yapılıyorsa neden ödeme tutarı yazmıyor?

eymen demir

Resim atmadığın için pek inandırıcı gelmedin bana kimsenin e devletin de öyle bir şey yok çünkü şu ana kadar . Geçen dönemde olmadı öyle birşey postacı geldi evde teslim etti :)

Barda5

Barda twiterda baska platformlarda filan ben gordum foto e devletinde bu sekil olan cok var

Barda5

Abi ben ben faz 1 de almıştım şimdi e devlette sadece engelli ayligim gorunuyor 1100 tlden faydalanır mıyım

kaynak 144 ara sor

alacak olanların e devleti sistemine yansımış

Herkese slmlar hayırlı ramazanlar Allah herkesin yardımcısı olsun. İnsallah... Bende sizlere sormak istedim şimdiden cvp verenlere tskur ederim sormak istedim şu yardım cıkanların e devlet sistemine yansıdı tam kapanma sosyal yardım diye faz 1den alanlara verilmice soyleniyor ama cumhur baskanı olsun veya sosyal aıle bakanı olsun acıklama karında herkese verilce soylendi 5 ile 10 mayıs tarıhleri arasında herkesin aldıkları maaş ile ödeneceği acıkladılar faz 1 veya şu kişiler alamaz diye acıklama olmadı herkesin alacagı söylendi ben hic öyle ayrımcılık yapılacağını düşünmüyorum 2022 masaları herkesin ayın 5 carsamba yatacak o zaman belli olur şurda 2 gün kalmış bekliyelim görelim yatmazsa cimere yazarız neden ayrımcılık yapıldı diye şuan herkesin aklı karısık haklıyızda ama en iyi 2 gün sabretmek hersey belli olur kalın sağlıcakla....

kapsamı dışı para yok demek kardeşim
anlasana adı ustunde kapsam dışı

kayan42

Kapsam dışı demek gıda yada maddi yadım teslim edildi demek :)

kayan42

Kapsam dışına çıktı demek para ödenmeyecek anlamına mı geliyor? Ödenecek deniliyor?

Hatırlarsanız gecen senede İlk dagıtıklarındada böyle olmuştu kiminin gözukmüştü e devletinde kimininde gözükmemişti ama maas günü alına. 2022 maaslarıyla hesaplara yatmıstı

Barda5

Kapsam dışına çıktı yazıyor bende. Ücret görünmüyor. Ne demek bu? Ödenecek mi para?

kapsam dışı demek alttada zaten yazar degerlendirmeye alınmamıştır diye

Eltigre

Büyük ihtimalle yararlanırsın ama henüz kesin bir şey yok sabretmek lazım bir kaç gün herkes birşeyler yazıyor ama net bir şey yok bakanlık açklaması dışında

lacivert21
kapsam dışına çıktı tek başına yazmaz cümle başında tarih vs vardır resmi varsa at lütfen

lacivert21
Kardesim,e devletten ptt kurum ödemelerine gir ve ordan kontrol et,adına cıkan bir ödeme varsa orda yazar.

144 bugun 4 kez aradım faz 2 faz 3 de alanların arasından seçilmiş yani edevletinde gorunmeyenler beklemesin bende dahil

kaynak144 arayıp sorun

Barda5

Abi az önce twitter da bi kaç yorum okudum biri yazmış faz 1 de aldım bende e devlette görünmüyor kardeşim faz 3 almış e devlette onda gorunuyor demiş

Cok sacmaliklar donuyor .ne demek faz 1den alan alamicak faz 3 den alan alacak.faz 1den alan adam degilmi.nasil bir ayrimcalik bu
Gecen sene nisanda 1000 tl verdin bir parmak bal caldin insanlarin agzina aradan 1 sene gecmis yardim varmi yok.yazik cok yazik

Hayır yok. Sadece başvuru tarihi olarak 30 nisan gözüküyor.

Gıda YardımıE....B.....- tc45877777777625/07/201909/08/2019250,00 TLTeslim EdildiKapsam Dışına Çıktı (01/08/2019
Diğer Aile YardımıE...... B...... - tc1114444444402/11/2020---Reddedildi/Feshedildi (06/11/2020)
Gıda YardımıE....... B.......-4444445544422/04/20211,00 TLTeslim EdilebilirDevam Ediyor
Böyle görünür 3 şık kıda yazdım sende hangisi görünüyor kutuların alındaki koyu kalın çizgiyi sağa çekerek devamını okuyabilirsin
1. teslim edilmiş kapsam dışı
2, şık reddedilmiş
3, şık hala devam ediyor teslim edilmemiş bunlara göre yorumla kafanda

Üst Alt