Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle ikinci kez sosyal yardım dağıtılacakmış | 2021

Geçen sene biZde çektik ama öyle çektigimiz para bizde görünmüyor iken sende nasıl gözüküyor

PTT müşteri hizmetlerini arayınız ben aradım sadece elektrik desteği ve 2022 maaşım Mayıs ayına ait yatacak olarak görünüyor..

altında yazmıyomu degerlendirmeye alınmamıştır diye

Gıda YardımıE....B.....- tc45877777777625/07/201909/08/2019250,00 TLTeslim EdildiKapsam Dışına Çıktı (01/08/2019
Diğer Aile YardımıE...... B...... - tc1114444444402/11/2020---Reddedildi/Feshedildi (06/11/2020)
Gıda YardımıE....... B.......-4444445544422/04/20211,00 TLTeslim EdilebilirDevam Ediyor
Böyle görünür 3 şık kıda yazdım sende hangisi görünüyor kutuların alındaki koyu kalın çizgiyi sağa çekerek devamını okuyabilirsin

Tam kapanma sosyal yardım yazıyor.

altında yazmıyomu degerlendirmeye alınmamıştır diye

Hayır. Sadece kapsam dışına çıktı yazıyor.

Bir kişi foto atsada inansaydık herkes bişi söylüyor

neden yalan söyleyim. dünden beri 10 tane soru sordum kimse yazmadı . bana yardımcı olmayana bende olmuyorum mantık olarak

alperakat ben 144 kendim aradım ordaki memur soyledi ben kimsenin lafını soylemiyorum istersen sen ara bide144

neden yalan söyleyim. dünden beri 10 tane soru sordum kimse yazmadı . bana yardımcı olmayana bende olmuyorum mantık olarak
Dedim ya sen kafana göre takıl forumun ne anlama geldiğini öğren sen önce neyse sana bol muhabettler kanıtlayamıyorsun işte boşver ben yıllardır bu forumun içindeyim sana hayırlı günler olsun :)

Gerçekten burda kimse bilgi sahibi degil herkes bişi salıyor kimse kimseyi anlamıyor.Allah Yardımcınız Olsun bidaha bu siteye girip kafamı karıştıracagıma edevlette bakarım varsa var yoksa yoktur.1 yada 2 dengesizin lafına kalıp hareket etmekten iyidir bye bye

En doğrusu insanların lafına güvenmemek. Bekleyip görelim ne olacağını.

Bence kimse bir şey bilmiyor var diyenlerde sallıyor

tam kapanma yazıyosa alırsın lacivert

benim edevlette yok tam kapanma diye birşey

ebru 101 dengesiz olan sensin once edevletine bak sonra burdan bilgi edin

burda millete hakaret etme daha inanmıyosan ara 144 sor

bakmadım tam kapanma yazıyomu yazıyasa alırsın zaten tam kapanma yeni çıktı ben yok

Fotoğrafı nasıl ekliyoruz? Ben atayım ama kapsam dışına çıktı diye yazıyor

Hayır yazmıyor tam kapanma sosyal yardım programı yazıyor başvuru tarihi 30.04.2021 yazıyor yardım durumu kapsam dışına çıktı yazıyor

lacivert21
Sanırım bir de hiç birşey yazmayan grup var. Bizim vakıf bizde Bilgi sahibi değiliz ama muhtemelen alırsın dedi. Bazılarında hiç birşey yazmıyor dedi.

para da gozukmuyorsa yoktur para gozukuyosa verirler

Neyse ya hakkımızda hayırlısı alıyorsak bu gece PTT kurum ödemelerine düşer zAten. Herkes için hayırlısı olsun inşallah

Geçen sefer kimler almışsa yine alacaklar. Tabi eğer gelir durumu yükselmemişse. 5 mayıs sabahı ptt hesabınızı kontrol edin.herkesin e-devlette görünmeyebilir.geçen sefer benim e-devlette görünmüyordu ama almıştım.
Eğer elektrik yardımı alıyorsanız 1.100 tl alma ihtimaliniz %100'dür.

gokhan0078 bende sadece engelli aylığı gözüküyor ne ret ne tamkapanma kapsam dışı birşey yazmıyor vakıfla görüştüm bizde ki listede adınız yok dendi olsa sasardim zaten 😁

kayan42 daha para gözüken olmadı ama. Eymen mi ne var ya onun dediğine bakma ayak yapıyor o herkeste ya kapsam dışına çıktı yazıyor ya da hiç birşey yazmıyor

E devletine tam kapanma yardımı yansıyan varsa yazabilirmi? Merkez ödeme olarak mı çıkıyor.

Derbeder_55

Siz burada atip tutan arkadaşlara bakmayın öyle birşey yok açiklamada kafalarina gore yorum yapiyorlar ayin beşini bekleyin yanildiklarini görecekler

Üst Alt