Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar, E-Devlet'te Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı kısmında "Sosyal ve Ekonomik Destek Ödeme Bilgileri Sorgulama" kısmı var. Bende herhangi bir kayıt bulunamadı yazıyor. Sizler de kontrol edebilir misiniz? Kontrol edenler yazsın.

arkadaşlar aile bakanı diyorki engelli maşı alanlar ptt tc kimlik noşuna gonderecegiz diyor heşaba yatacak demiyor

Cbaskani dar gelirli ailelere dedi. Engelli demedi. Bize yokmu 1000 lira

hakanyildiz Engelli maaşı alıp da dar gelirli olmayan mı var? Zaten dar gelirli engellilere verilen bir maaş bu. İki kuruş paranın peşinde koşacağız diye gerildik zaten, boş boş bilmeden konuşmayın.

Engelli maaşına elektirik desteği verilen her aile zaten dar gelirlidir.vede elektirik fatura indirimi e devlette görünmez.ama fatura yatırmaya gittiğin zaman tc numarasindan indirimin olduğunu görebiliyosun.yani1 nisan ve sonrası ptt şubelerinden tc kimlik nosu ile alınacak

arkadaslar 144 aradiniz degil mi onlar size ne dedilerse odur eger 2022 vereceklerini soylediler mi soylediler tek sorun kesin mi o

busbus Senin gönderdiğin önceki açıklama. Benim gönderdiğim ise en son açıklama, bugün yayınlandı. Bekleyip göreceğiz bakalım.

arkadaslar bekleyelim gercekten yorucu oldu bu olaylar aliskiniz biz bu durumlara

PFatihM

Arkadaşım ben bugün sosyal yardımlaşmayı aradım engelli maaşı alıyorum dedim , bende bu 1000 liralık yardımdan faydalanabilecek miyim diye sordum tabikide sizde alıcaksınız dedi otamatik yatıcak dedi sorumlu kişi

Arkadaşları şimdi Güncelleme olmuş 805 ödemeniz hazırdır yazıyor herhalde 1000 yardım yatırılmayacak

arkadaslar ayin 1 ne bekleyelim yatanlar haber etsin lutfen

PTT hesabı olanların hesabına geçer olmayanlar elden alır mecburen, o kadar insana elden vermek delilik olur yığılma olur zaten yaşlıların çıkması yasak gidip alamazlar bir yakını gidip ya atm den çekecek yada evine gönderilecek 1 Nisan da hesaplara geçer tahminim

beyto1616

Haklısın PTT kartı olanların hesabına yatar atmdn çekerler , 1nisanda Allah'ın izniyle hepimiz paramızı çekeriz

PFatihM

Aile bakanı düzenli yardim alanların bir kısmına ilk etapta daha sonra tüm hanelere göndereceğiz demiş. Bunu ikiye bölüp bir kısmına şimdi bir kısmına 1 ay sonra yatırabilirler.

Ben Maltepe Kaymakamlığı SYDV'nin sitesinden baktım, hesabına para yatanlar tarafımızdan bilgilendirilecek diyor. hakanyildiz Evet, bakanın söylediğine göre ilk etapta sadece belirli kişiler alacak, diğerleri zaman içinde alacak diyor. Ama kimlerin buna dahil olduğu ve zamanı ile ilgili hiçbir açıklama yok, tamamen meçhul.

Engelli maasi alanlar kimlik numarasina gore yatar heralde

1000lira

Nisan. 1 şakası olmasın bu😀

adanalı01

bekleyelim arkadaslar yarin 31 ertesi gun herkes hesabina batar alanlar yazar yatmayanlar arar 144 ogrenir simdi konusmanin anlami yok beklemekten baska birsey gelmez elimizden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt