Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ama edevlette halen güncelleme yapilmadi

Kimsenin güncellenmedi büyük bir ihtimalle yarın güncellenicek , bakanımız açıklama yaptı bugun 1nisanda hesaplara yatırılacak diye , arkadaşım biraz internetten araştırma yapsana ya son dakika haberlerine bak azıcık

arkadaslar suanda kımsenın henuz guncellenmedı.bakanın acıklamasıyla 1 nısanda odemeler yapılacakmıs.bu durumda bugun yada yarın kesın guncellenır

ben bugün 144 ü aradım bu konuda hakkında bilgi aldım bu yardım dan sadece hali hazırda yardım alanlar faydalanacakmış mesela ben engelliyim ama hiçbiryerden gelirim yoktur dedim alamazsın dediler..
Allah kahretsin ne kısa çalışmadan faydalanabildim nede bu oalydan batsın bu dünya bee.. :( :( :( :(

Afyonlu20

[FONT='inherit']Bunları, bütün hanelerimizin T.C. numaralarına PTT kanalıyla göndereceğiz. 2 milyon hane olduğu için ortalama haneyi yaklaşık 4 kişiden hesaplarsak, 8 milyon vatandaşımıza da bu desteği ulaştırmış olacağız inşallah."
Bu cümleden her aileden 4 kişiye verilecek anlamı çıkmaz faydalanırlar aile olarak demek istemiş...[/FONT]

ilk etapta düzenli yardım alanların bir kısmını kapsam altına aldıklarını

Yani tüm engelli maaşı alanları ilk etapta bu parayı vermeyecekler sanırım.

somefun

Hayır ben bir kaç saat önce aradım sosyal yardımlaşmayı bizzat sordum engelli maaşı alan herkesin 1 Nisan'da otomatik yatıcakmış . Sorumlu kişi öyle söyledi.

arkadaslar maas alan butun engellılere verılcek bu 1000 tllik yardım.ama engellı olupta maas almayanlara verılmıyor.yanı maasının aktıf olması ve engellı maası alıyor olması gereklı

Derbeder_55

Aynen öyle engelli maaşı alan herkese vericekler. Sosyal yardımlaşma yı aradığımda otomatik yatıcak diye söyledi.
Engelli olupta engelli maaşı almayanlara verilmiycek

zaten toplamda aktıf maas alan 1,200 mılyon engellı var her evde 1er 2ser engellı oldugu farzedı.hane olarak 800 bın engellı hanesı var demektır.dıger gerı kalan 1000 tllerde yaslılara dul maası alanlara elektırık desegı alan vb gıbı olanlara otomatık olarak hesaplarına yatırılcak

Fenerbahçeli futbolcular, aralarında topladıkları 5 milyon TL ile 33 bin gıda kolisini ihtiyaç sahiplerine İstanbul Valiliği yardımıyla göndereceğini açıkladı.

hakanyildiz verilecek 1000 tl ve maaşın toplamı hesaplara aktarılacak.diyelimki 537 tl maaş alıyorsun.hesabina 1537 tl olarak yansiyacak

ptt ye gittim ikinci bi emra kadar şubemiz kapalı yazıo
e devlete boşuna bakmayın 1 nisanda aktarılcak dedi bakan kelimeyi iyi anlayın

mirhat
kELİMEYİ DOĞRU ANLIYORUMDA 1 NİSANDA ÖDEMELER BAŞLAYACAK DENİYOR ÖDEME YAPILMADAN ÖNCE E DEVLETTE GÜNCELLENİR ÇEKİM TARİHİ DAHA SONRA OLUR :) ARTI OLARAK KAYITLI TELEFON NUMARALARINA BAZEN MESAJ GELİR

mirhat
Tamam haklısında ödeme olmadan önce insanlara mesaj gelir yada e devlette sosyal yardımlar bölümünde şu kadar para şu tarihide alacaksınız diye yazar .Kim alacak kim almayacak henüz belli değil kesin olarak insanların merak ettiği bu yani

o dedğin olsa bile 1 nisan sabahı gözükür e devlette

mirhat
neyse ilk defa almıyorum ben yıllardır alıyorum ben biliyorum gönderirim resmi şimdi size :)
Yardım TürüYardımın Hak SahibiBaşvuru TarihiÖdeme TarihiÖdeme MiktarıÖdemenin DurumuYardımın DurumuVakıf Bilgisi
Gıda Yardımıxxxxxx25/07/201909/08/2019250,00 TLTeslim EdildiKapsam Dışına Çıktı (01/08/2019)
bakın bakalım tarihlere aynı gün mü imiş bu sadece 2 örnek 10 tane daha atarım istersen
Diğer Aile Yardımıxxxxxxx06/12/201613/12/2016200,00 TLTeslim EdildiKapsam Dışına Çıktı (09/12/2016)

Barda5 simdi ben sadece engelli aylığı alıyorum. 1000 tllik destek almış olduğum maaşa eklenerek gorunmucekmi e devlette.sadece engelli aylığı alıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt