Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
emrullah56

7- 8 sene önce alıyordum kestiler işe felan girdim şimdi tekrar başvurdum eve gelip bakacaklar...

somefun

Bu 1000tl için başvuruda yapmanıza gerek yok dediler peki nasıl gözükücek bu

Bende baktm engelli aylığı yatmış 1000 tl yok ama bilgisi olan cvp verebilir mi ?

Bende de aynı durum var, maaş güncellenmiş ama 1000 TL'lik yardım gözükmüyor. Ben umudu kestim gibi.

PFatihM

Ben aradım bugün sordum alıcaksın dedi başvuru yapmana gerek yok dedi otamatik yatıcak dedi

Acaba 1000 tlyi yarin mi guncellicekler.144den net bilgi alanlar paylasabilirmi burdan.engelliyede var dediler .hatta kaymakamliktaki kağıtlarda bile engelli aylığı alanlarda alcam dediler

arkadaşlar 1000 tl gozukmez tc kimlik numaraşına yatıyor kimlilkle ptt şubeşinden elden alınacak o para elektrik yardımı alıyorum alanlarda vardır gozukuyormu gozukmuyor

eryaman evet doğru elektirik yardımında görünmüyor e devlette.tc kimlik nosundan çıkıyor.1 nisanda tc kimlik nosuyla çekilir büyük ihtimalle

Arkadaşlar facede engelli evde bakım grupları var orda gördüm merkezi ödeme diyerekten bazıları yatmış

Bakanlıktan 1000 lirayla ilgili resmi açıklama gelmedi kimlerin alacagiyla ilgili. Belki de engellilere verilmeyecek. Sadece yaşlılara verilecek

nasil olacak o ya kafam karisti

herkes kimlikle ptt ye mi gidecek ptt ye kayitli hesaplarimiza gelmez mi

hakanyildiz
Ama ben sosyal yardımlaşma yı aradığımda ben engelliyim 537tl maaş alıyorum dedim . Bu 1000tl lik yardımdan faydalanabilecek miyim diye sordum , evet sizde alıcaksınız otomatik yatıcak dedi sorumlu

Yamanc

belkide normal maaslar gozutup 1000 tl yardim 1 kerelik oldugu icin gozutmuyor olabilir cunku maaslari surekli aliyoruz 1000 tl devletin acil yardim parasi oldugu icin gozutmuyordur

arkadaşlar elektrik yardımı alanlar elektrik yardımını şimdiye kadar edevevlette goreniniz varmı goremezşiniz tc kimlik numaraşına yattıgı için ama ptt gittiğinizde ordan gozukuyor boşunuza kendizi uzmeyin engelli maaşı alan herkeş bu yardımı alacak

arkadaslar hesaba yatan kisiler burdan bildirsin bizlerde bakalim

Ama 1000 liralık yardim diğer aile yardimi olarak gözükmesi lazım.

baska memlekette olanlar ptt gidip elden cekebilur mi ben nevsehirde yasiyordum diyarbakira geldim bir kac gunluk koronadan dolayi yola cikamiyirum

eryaman

Tamam da kime yatıp kime yatmadığı nasıl bilinecek bance vakıfda kayıtlı kayıtlı tel numarasına mesaj gelir belki e devlet tede sosyal yardım adı altında görünür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt