Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar bu ödeme tek seferlik ödeme olduğu için ondan gözükmüyor yatınca tek seferlik ödeme yazar diye düşünüyorum

İki maaş bi yerde gözükmez biri sürekli alınan maaş biri tek seferlik alınan maaş ikisi bağımsız bir birinden bekleyin 1nisanı

144 du aradım aramanız sonlandırıldı diyo kontorumde vardı gündüz aradım niye öyle yapiyo

Hiç çalmadan direk sonlandırıldı diyo

Bu saate kapalı sanırım 21 saat learasında arana biliniyor

Benim 2022 maaşı kesildi haziran ayında babam vefat etmişti ve babamın üzerinde bulunan hersey 3 kardeşime ve birde anneme hisseli olarak paylaşıldı 2 tane fındık evi ahşap bir tane normal daire bide 3 dönüm fındık bahçesi birde hanımın üzerine 25 binlik bir araç var ayın 11 de geldiler eve bakmaya ve maaş kesildi ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz ve ben kirada oturuyorum hiçbir gelirim yok şuan ailemde anca kendine bakabiliyor bide evliyim birde çocuğum var ne yapmam lazım

merhaba 2022 engelli maaşınıda tek hane ile beraber cekebebılırmıyız bügün yada yarın

Yalikanbur
oncelikle sebep neymis. fesih sebebi muhtacliktan cikma ise ayrintilari öğrenin uzerinize ne varmis gelir nasil asilmis . Hanede kac kişi var ?

chauche
Tek hane derken ?

Muhtaç olmama nedeni ile feshedilmis reddedilmiş yazıyor. Hanede 3 kişiyiz eşim ben birde çocuğumuz. Annem ve 4 kardeşim ile hisseli olan hersey ve 2 adet fındık evi 1 normal daire 3 dönüm de fındık bahçesi var

Yalikanbur

Kesilmeden once kac kisiydiniz ya geliriniz artti yada kisi sayisi azaldigi icin kesmisler size hicbir sey dusmedi mi yani eminmisniz

Hep 3 kişiydik bana düşen birşey yok hersey hisseli ve şuanda çalışmıyorum sadece 2005 model bir fiestamiz var o kadar

Bu ne adaletsiz liktir bu ne zulüm dür bune haksızlık tır ya en çok ihtiyacı olanlara 1000 lira yardımı yapmıyorlar daha az yardıma ihtiyacı olanlara veriyorlar benim hesabıma o para yatmamış ne diyeyim ALLAH belalarını versin.

arkadaşlar. ben bu paylaşıma yorum yaptım. dikkate almadınız. bu yardım 2022 maaş ı 65 maaş ı alanları kapsamıyor. bu 1000 tl lik yardım. sosyal yardımlaşmadan. 2 ay da 3 ayda bir yardım alan ihtiyaç sahibi olanları kapsıyor. otomatik yatıcak demelerin anlamıda şudur. bu ailelerin. sosyal yardımlaşmada. banka hesapları kayıtlı. dosyası açık olan ı kapsıyor. 5 gün önce dosyası olmayan başvuru yapın arayın öğrenin demiştim. üzgünüm ama 2022 maaş ı alanı kapsamıyor.

mirdem bakanlık doğru söylüyorda bakanlığın açıklamasını okuyup birde anlasanız.

fkrtce
Sosyal yardımlaşma paraları ptt kanalıyla ödüyor banka hesabına yatırmıyor ben hep ptt den aldım geçmişte

muratak1988

ben hesabima baktim yatmamis 2022 alan kisilere soyluyorum yatan varsa soylesin bizlerde bakalim hangi tarihte dogdugunuda yazsinlar

fkrtce

Bence sen anlamıyorsun bakanlık dediki 1nisan da yatacak paralar diye , ve şunuda söyliyim ben sosyal yardımlaşma yı bizzat aradım sordum engelli maaşı alıyorum dedim yardım parasından yararlanıcakmıyım diye evet sizde alıcaksınız dedi otamatik yatıcak dedi .

kızım 2022 maaş aldığından 1000 tl yatmış bize nisanın 3 de çekebileceğiz kaynım ptt de çalışıyor 1 saat önce arayıp söyledi Allah devlete zeval vermesin

binel1

2022 maasi aliyor degil mi kiziniz

birde kiziniz ayin kacinda dogdu yil kac herkese sanirim nisanin belirli surelerde yatacak gunu belli degil

arkadaslar inanmayan 144 arayabilir 1000 tl lik yardimlarda hazir ve ben engelli ayligi aldigimi normal maasimin guncellendigini fakat 1000 tl lik yardimdan yararlamiyormuyum dedim bana nisan 2 de paranizi ptt den cekebilirsiniz dedi yani net burdada herkese gun vermisler bilginize sunarim.

emrullah56
Doğum tarihi ne göremi veriyorlar acaba
144 arıyoruz ama sürekli sonlandırıldı diyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt