Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
busbus

PTT yi arama sosyal yardımlaşma yı ara TC no sorucak onlar 1000 TL kim üzerinde gözüküp gözükmediğini hangi tarihte çekeceğini söylüyor. Ben az önce aradım benim üzerimde gözüküyor 4 Nisan'da çekicem

maaş ile 1000 tl yi aynı anda çekebiliyor muyuz ? d. tarihin sonu 6 . NET BILGI LÜTFEN.

En sonunda ptt musteri hattina baglandim
805 lira engelli maasiniz 88 lira elektirii indirimiz mevcut devlet destegiyle beraber ayin 3 unde alabilirsiniz dedi yani 1000 lira gorunuomu sistemden dedim evet 3 unde cekebilirsiniz dedi dogum yilim 7 ile bitio ikisini beraber vericekler guzel 2 sefer gitmis olmayiz

psikolojik yardım da yapilcak mi iiciibaa...evde kafayı yicem de artık...🤓

aradim sen ne yardi aliryorsun dedi 2022 aliyorum dedim alirsin dedi ne tc sordu hangi yatar dedim ayin 4 5 yatar dedi

hocaoglu21

Bazılarının erken vermişler büyük bir ihtimalle bizimde maaşla beraber verirler

seda_ist
Diyelim ki bizimki de hesaba geçmedi dayım için alıyoruz biz engelli maaşı annem vasisi o alıyor kadın yaşlı köyde oturuyor zaten sokağa çıkma yasağı var her taraf salgın o kadın gişeden gidip nasıl para alacak bunların yapacağı iş bu kadar işte yazık su millete hem dışarı çıkmayın diyorlar

ayın besinde almam gereken 2022 yi az once 1000 tl yardim ve 2022 yle beraber cektim postaneden

Sokağa çıkma yasağı ilan edilde benim mi haberim yok anlamadım nereyi arasam cevap vermiyor veya direk kapanıyor (ptt,sydv,alo 144 vb )

doğaevrim

Eve sevdiğiniz sanatçıları göndereceklermiş size canlı konser verecekler sen tatlıları börekleri hazırla :) :)

Yeni kart hemen veriyorlarmı benimkide eski

Son düzenleme:
Arayın 155 i kapınıza kadar getirsinler maaşınızı

leon3453

Hocam sen pttyi ara 144 ve syd hic dusmuyo telleri dunden beri ugrastim calmadi bile dun gece ptt yi aradim 2 de hemen baglandi bilgi vermezler diye kapattim sabah burda bir arkadas pttden bilgi aldim diyince sabah pttyi tekrar aradim orada dusmuodu 1 saat denedim arka arkaya dustu ve bilgi aldim sen pttden devamli aramaya calis elbet duser eger gec yatiosan gece kesin duser ptt

leon3453

Aynen öyle bende ulaşamıyorum hiçbirine!! Hepsi salla başını al maaşını usulü çalışıyor!!

sudem10
Bi ton belge istiyorlardı bizden gişeden alırken yok vasi kararı yok nüfus kaydı yok kimlik fotokopisi zannetmem getireceklerini bu belgeleri görmeden ödeme yapmaz onlar bi hesaba geçmek çok mu zor parayı alsın PTT kendine kullansın

musty35
Bilmiyorum kardeşim ben yeni kart almadim kendi derdimle uğraşıyorum

Benim tc 0 ile bitiyor şimdi sosyal kartımdan atm den çektim arkadaşlar engelli maaşı da yatmış 1800 lira çektim

Bu dönem de zorluk çıkarmazlar diye düşünüyorum Allah yardimciniz olsun hepimizin

devlet bu kadar haksız işte bakım maaşı alıyorum ptt aradığımda bize yatan bi yardım yokmuş

[FONT=sans-serif]devlet bu kadar haksız işte bakım maaşı alıyorum ptt aradığımda bize yatan bi yardım yokmuş[/FONT]

sudem10

Bende öyle düşündüm bi bakımdan belki bu dönemde sorun çıkarmazlar diye ama emekli maaşlarını götürüyorlar sadece sanırım

Arkadaşlar az önce postane gittim yarın al cam 2sinde binlirayi alabilirsin dedi memur.

Arkadaşlar PTT kartla 1000 lira artı 805 tl yani toplamda 1800 tl bugün çektim. Doğum tarihim son rakamım 5 benim.

Elmas80

Anladım sosyal yardımlaşma nın verdiği marketten alışveriş yapmak için verdiği kart araştırmama göre öyle yazıyor

alfa

Hayırlısı olsun güle güle harca

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt