Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizde oyle dedik 1.de alamayanlar 2.de alamayanlar 3.de alacak tekrar tekrar yardim yok. kapiş.

bayram harçligi ne durumda bilgisi olan cvp verebilirmi

son dakika haberi gördüm şimdi tv de
sosyal yardım alan kadınların ücretinde artışa gittik diyo bakan
bunun anlamı nedir

bakanlığın sitesinde gördüm şimdi
şartlı doğum yardımı 100 lira olmuş
bide eşi vefat etmiş kadınların 325 liraya çıkmış

mirhat
O dul kalan eşi ölmüş kadınlara verilen yardım diğeride doğum yardımı yeni değil bu zam yapılmış sadece

e devlet de yeni bir sayfa acildı ihtiyaci olan bu sayfaya girere formu doldurabilir. e devlet girin arama yerine Açık kapı yazın arkası gelir formu doldurn

1 nisanda sydv ya nakdi yardım için başvurmuştum ve e devlet te başvuru görünüyordu 10 gündür fakat bugün kaldırılmış başvuru yapıldı yazısı karşısında reddedil di feshedili yazısıda yok böyle durumda olan varmı arkadaşlar e devlet te önce görünüp sonra silinen bugün siliNmiş Yani CUMARTESİ

açık kapı ya barınma yardımına başvurum kabul edildi ama
sonuç ne olur bakalım

barınma yardımı kira yardımı demi arkadaşlar

başvuru istek talep de bulunucak arkadaşlar. e devlet üzerinden. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı na girin. Alo 183 Sosyal Destek Başvurusu ve Takibi. ne tıklayın yyazılı olarak istek veya şikayetde buluna bilirsiniz

Sosyal yardım sartları neler

Merhaba ben babam ve ablam beraber yaşıyoruz. Oturduğumuz ev annemin üzerine,, annemin ikametgahıda diger ablamın yanında, ayrıca ben engelliyım 2022 maası a basvurmadım. Tek gelirimiz babamın emekli maaşı 2120 filan, bu şartlarda 2022 alamayız herhalde, Baska Bi yardımdan yararlanamayızmı, babam bankadan kredi cekmıstı 1000 tl ona kesiliyor. Zor geçinioz.annemle babamın arası yok. Ama bosanma yok ortada. Sydvnin ne gibi yardımlarından yararlanabılırız

Kingkong valla bende almadım. gitdim sordum kimi dedi yatdı hesabında git çek kimi dediler eve getirecekler. bu nu diyen kaymakamlık daki sosyal yardımlaşmada ki memurlar. en son cuma ptt ye gitdim oradaki memur çarşanba günü gel dedi. alıp almıcamı bilmiyorum

mistir_spak buradan sana kimi alırsın kimi alamazsın der. tek izlemen gereken yol. gerekli makamlara.yazılı iletide bulunman. derdini iza ederek karşı tarafa aktarman. cimer den yaz. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı na girin. Alo 183 Sosyal Destek Başvurusu ve Takibi. ne tıkla yazılı olarak ilet. açık kapı üzerinden baş vuru yap. istanbul büyük şehir sosyal yardım başvuru 444 00 93 bunu ara.çok seçenek var üşenme tek tek başvur. edirne kapı sosyal hizmetler 0212 449 74 00 bire bir kendin takip et.

Engelli maaşları erkenmi yatcak yine ödemeler ewemi gelcek yoksa atm denmi cekecez bilgisi olan varmı bu konuda arkadaşlar

[FONT=sans-serif]fkrtce [/FONT]
[FONT=sans-serif][/FONT]
user-offline.png

siz 2022 mi alıyordunuz

Yansımadı engelli maaşı eve gelmişti..ama yardım parası gelmemişti. Sabah ATM den baktım sosyal PTT kartıma yatmış çektim

Barda5 benim aldığım yardımı burada kimse almıyordur evet 2022 ama gıcık oldum bu kredi ye baş vurdum onaylandı 1000 tl yook hmk

fkrtce
Kimse almıyordur derken anlamadım ben. site itibari ile ile 2022 yi engelli raporu olanlar alıyorlar bende vgm alıyorum örneğin ama bize 1000 tl vermediler

Barda5

vereceklerdır benımkıde aynısı oldu
kız kardesımede ılk olarak 2022 si geldı askerler tarafından köyde
ptt ye sordum var dedıler ptt ekıplerı bız getırecez dedıler dedı
ptt ama yınede verdıler inş senın kınıde verırler

ramazan er
Ben 2022 almıyorum biz kültür bakanlığına bağlı vakıflar genel müd .muhtaç engelli maaşı alıyoruz bakanlıklar farklı yani şu ana kadar birşey yok

Engelli emekli maaşı alıyorum
bana yatmadı 1000 tl

cerbe
bende senin gibiyim hiçbir yardımdan yararlanamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt