Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Şizofreni ile yaşamak Adlı youtube kanalım

şimdiki bölüm tam müge anlılık zaten. kaç yaşındasınız bir işte çalışabiliyormusunuz ? hiperaktivite toplumda şımarık çocuk hastalığı olarak görülüyor ama çok ciddi bir sorun aslında . bizim topluma bakarsak zaten her şeye bir kulpları var ama neyse. ben hiperaktiviteyi öğrencim sayesinde öğrendim. çocuk 5 saniye biraz kızma ile maksimum 10 saniye yerinde durdurabiliyoruz. annesi ile defalarca görüştük ilaçlarını içmiyor hocam biz napalım demişti. sizde de benzer durum var mı?
özelse yazmayabilirsiniz bu arada saygı duyarım.

Ben ilacımı içiyorum yaramaz değilim 22 yaşındayım

E kpss sınavına giricem 2025 te sosyal hizmetler bölüm okuyacağım

E kpss sınavına giricem 2025 te sosyal hizmetler bölüm okuyacağım

size şimdiden başarılar. seçimlerin 2028 veya erkene alırlarsa 2027 de olması durumunda 2026 ekpss de alım sayısının artacağını tahmin ediyorum zaten. sadece ekpss değil tüm kpsslerde alım çok olacaktır. bu devletin politikası zaten seçim öncesi kadroları şişirirler. umarım atanırsınız. hakkınızda hayırlısı olsun

Selamlar norland serimizin 3. bölümünü az önce youtube atmış bulunmaktayım. İlgilenenlere duyurulur ;)

Merhabalar bugün belki bir çoğunuzu rahatsız eden seri katiller serimizin 2. bölümünü paylaşıyorum. elimden geldiğince cinayet detaylarını sansürledim ama rahatsız olacak olan varsa lütfen dinlemesin.

Üst Alt