Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Belden aşağısı tutmayan birinin cinsel hayatı ve evliliği

elbette anne olabilirsin canım rabbimizin biz bayanlara en büyük lütfu olan annelik duygusunu tatmak bunu yaşayabilmek bana göre dünyanın en güzel şeyi.
sevgili arkadaşım şayet doktorlar bunda azda olsa bir umut görürlerse mutlaka dene aslada vazgeçme ben inanıyorum anne olacağına

inşallah sırdaşcım.....her insan gibi annelik duygusunu bende tatmak istiyorum ..inşallah rabbim hayırlı evlat nasip eder

Arkadaşlar burada boşuna yorum yaparak konuyu mecrasından çıkarıyorsunuz.Bu konunun uzmanı Haydar Dümen dir.O gereken taktik ve pozisyonlar konusunda gerekli tüyoları verecektir.

Oldukça yeni bir üye olduğumdan epey birşey kaçırmışım. Ne kadar hoş bir haber. Mutluluklar diliyorum Ayça Hanım. Umarım çocuk sahibi olduğunuzda da bebeğinizin fotoğraflarıyla burayı şenlendirirsiniz.

Rabbim derdi veriyor dermanınıda veriyor engelliyiz ama engellerimizle baş edebiliyoruz allah çaremizide sabrımnızıda ona göre veriyor... Sağol güzel yorumuna imparator

sende saol nedemek.

çevreme bakıyorum sağlığı yerinde olan bazı insanlar var en ufak bi sorunda sanki herseyini kaybetmis gibi yıkılıyorlar.diyroum peki bunun sağlığı yerinde olmasaydı acaba ne olurdu.
intihar ederdi heralde.
burda şunu anladımki ALLAH kimseye tasıyamayacağı kadar yuk vermez.
hayatında mutluluklar dilerim aycagozlu.

Mutluluklar dilerim Ayça çok sevindim, Allah mutluluğunuzu daim etsin:)

Sevgili Aycagozlu

Sevgili Aycagozlu;sorununu yazma cesaretini gösterdiğin için öncelikle seni kutluyorum.Tüm arkadaşlar ve özellikle "Dilemma ve Oturan Boğa"güzel yorumlar ve düşünceler eklemişler.Ben de şunu eklemek istiyorum;üst beyin iyi çalışyorsa alt beyinde iyi çalışır.Sen olumsuz şeylere takılma,iki ayrı cinsin uyumlu cinsel birlikteliği kutsal bir seremoni gibidir.Törende nerde duracağını iyi belirlersen şenlik orada başlar.Sakın o şenliği kaçırma,öyle ilaçlar varki şahlanmış küheylana dönersin,vay seni tutabilene.Hadi canın kardeşim,şimdiden kolay gelsin.

İLK YAZIM ;

Belden aşşası tutmayan kişi cinsel hayatı yaşayabilir mi? utanarak soruyorum ama inanın merak ediyorum benim belden aşağım tutmuyor.. 5 aylık bebekten farkım yok ama evlenemiyorum da, çünkü bu engelim evliliğime engel ama huzurlu yuva kurmakta hakkım öylese neden ben evlenemiyorum? cinsellik için yetersiz mi kalırım? beni aydınlatırsanız sevinirim

hoşçakalın

2. YAZIM ;merhaba arkadaşlar ben aylar sonra yine burdayım ve evli olarak burdayım.... 1 aydır evliyim sağlıklı bir kişi ile evliyim ... engelli kişilerde evlenip mutlu olabiliyormuş....buna inandım...eşimle internette tanıştım...belden aşağım tutmamasına rağmen bana aşık oldu...beni sevdi bir dediğimi 2 etmedi ve evlilik kararı aldık engelliler evlenemez diye bişey yok... düğün yapamaz diyede yok eşim engelli olabilrsin ama ben düğün yapacağım eğleneceğiz dedi 16 ocakta bende yuvamı kurdum... arkadaşlar ne olursa olsun önce sevin ve sevilin... arkası saygı sevgi olunca geliyor...her kez inşallah aradığı aşkı bulur...

ARKADAŞLAR SİPİNA BİFİDA HASTASIYIM EVLENEBİLİRMİYİMKİ DİYORDUM...EVLENDİM VE ŞİMDİDE BEBEK BEKLİYORUM İNŞALLAH ELİ AYAĞI DÜZ SAĞLIKLI BİR EVLATDÜNYAYA GETİRİRİRM BANA DUA EDİN ARKADAŞLAR RABBİM HERKEZİ MUTLU KILSIN ANNELİK DUYGUSUNU BANADA HERKEZEDE RABBİM TATTIRSIN...

İnşallah Rabbim size nur topu gibi sağlıklı bir çocuk bağışlar çok güzel kardeşim sevgiyle kalınn dularımız sizinle.....:)

Hadi gözün aydın bacım.. Allah hayırlı bir evlat versin sana çok sevindim çok güzel bir haber bu..:) Allah analı babalı büyütsün inşallah..:)

Bebeğin doğunca fotoraflarını ekleyeceksin siteye unutma bak teyzeleri yesin onu sevsin resminden de olsa tamam mı?:)

duygularımı kelımelerle ıfade edemıorum cok sevındım sizin adınıza:)

çok çok teşekür ederim bende bu sevincimi sitedeki arkadaşlarımla paylaşmak istedim elbette fotoğraflarını siteye koyacağım rabbim inşallah nasip eder. Allah herkeze böyle güzel duyguları nasip etsin inşallah

okuduk cok cok sevindik rabbim yine merhametini gösterdi teprik ederiz.

Çok güzel bir haber. Bebeğinizle birlikte mutlu bir ömür diliyorum.

Sizin adınıza çok sevindim...İnşallah sağlıklı bi şekilde kucağınıza alırsınız bebeğinizi....

Allah u Teala mutluluğunuzu daim eylesin,
Bebeğinizi sağlıklı bir şekilde büyütmek nasip eylesin.

Yüce Rabbim olmayanlara da versin...Amin.

Inşallah arkadaşlar dualarınıza ihtiyacım var

Amin....

Senin adına çok sevindim AYCAGOZLU kardeşim,
İnşallah sağlıklı ve hayırlı bir evlat dünyaya getirirsin..

mutluluğunuz daim olsun İnşallah sağlıklı ve hayırlı bir evlat dünyaya getirirsin

Aallah analı babalı büyütsün gerçekten ufak çapta mucize gibi bişeysin evlenmek istiyorum ama 5 aylık bebekten farksızım evlenmek bizimde hakkımız diye başlayıp buralara gelmek çok güzel allah herkeze senin yaşadıgın durumu nasip etsin özelliklede bana :D:Daminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn bende parapleji hastasıyım herkezin dualarını kabul eder inşallah rabbim aminnn...

Rabbim kurduğunuz yuvayı her daim mutlu kılsın.Allaha emanet olun.

adınıza cok sevindim..umarım bebeğiniz ve eşinizle bir ömür mutlu olursunuz Allahın selameti üzerinize olsun..darısı tüm evlenmek isteyen arkadaşların başına aminn:)

Ya arkadaşlar öylesine bi bakayım dedim ve bazı okuduğum konular canımı sıktı açıkçası.Hela Alabtros beyin yazdığı bu nasıl bir düşüncedir arkadaşım ya!
:)))

SİZE HAYIRLI OLSUN ÇOK SEVİNDİM

sorum oturanbogaya

yaw oturanboga o hap hangi hapmış yaw 36 saat olmadı 15 saat filan cididiyim Allahını seven söylesin ow nasıl birşeymi yahu....:)))))

çok teşekür ederim rabbim isteyen herkeze nasip etsin...

konuyu tekrar hortlatıyorum ama arkadaşlar bir konuda görüşlerinize ihtiyacim var arkadaslar sanaldan biriyle tanistim yaklasik 2 yildir trafik kazasi sonucunda engelli belden asagisi tutmuyor ve ben sevdim sevgili olduk tabi tedavi ve baska konuları kosnuyorduk hep kayserideydiler ama tedavi icin istanbula tasindilar tabi bende kayseride calisiyordum eve ziyaretine gidiyordum ben evlenmeyi dusunuyorum ama o kabul etmiyor bazı konusmalarinda cinselligi istedigini seziyorum fakat bir türlü cesaret edip konuyu acamiyorum, öncelikle ogrenmek istedigim bu tur kazalar sonucu engelli olan kisilerin cinsellik arzusu bedenen engeli olmayan biri kadarmidir? varsa istekleri bu konuyu benmi acmaliyim yoksa kendisindenmi acmasini beklemeliyim bu konuda gercekten yardiminiza ve detaylı goruslerinize ihtiyacım var simdiden tesekkurler.

Üst Alt