Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Elektrik, doğalgaz, su, telefon vb. faturalarda engellilere indirim var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cogu kurumda indirim var engeliler için internet te sınırsiz net 59tl normali engeliler içinse 42 tl yeni aldigim bilgi telekom aradim ev telefonu bağlatmak için onlarda indirim yokmuş

Bende İstanbulda oturuyorum, İSKİ 'den % 50 indirimden yararlanıyorum iki ay oldu ciddi bir düşüş var faturamda. Su faturasında indirim yok diyenler herkes once bir arastırsın.

can kanal;

Slm sevgili dostum, İskiden indirim için Z.Burnundaki müdürlüğemi yoksa Aksarayamı müraacaat ettin?

bulnes;
sevgili arkadaslar Turk Telekom da ozurluler icin indirimli tarife paketi var ama; sadece rapor yeterli degil. ozurlu kimlik belgeside olmasi gerekiyor.

Bende yaklaşık on gün önce bu indirimden yararlandım

Aynı şekilde bende İstanbulda anadolu yakasında oturuyorum ve iski indiriminden yararlanıyorum....

BaSKaN53;

Sayın Başkan53, Zeytinburnun da ikamet ediyorum, Zeytinburnu bolgesı Aksaraya baglı oldugu için, Aksaraya gittim.

özürlü bireylere yönelik elektirik,doğalgaz,su vb indirmler varmı?

özürlü bireylere yönelik elektirik,doğalgaz,su vb indirmler varmı varsa ne yapmamız lazım arkadaşlar ilginiz için teşekkürler...:eek:

Konya lılara müjde :)

su da %50 indirim yapilmakta. Medaşta ise gazi ve şehit ailelerine indirim var. Bize ise yok.

Arkadaslar ben ailemleBeraber kalıyorum bizim hersey babamin üstüne ben bundan nasıl yararlanabilirim bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim...

engelıye yok gazılere yuzde 50 eletırık ındırımı var onu bılıyorum bu turkıye genelınde var

kardesım elektırık veya suyu uzerıne almak cok basıt abone sahıbı bır dılekce yazıp ımzasını atıcak hepsı bu ev sahılerı kıracıların uzerıne yaptıgı gıbı sende uzerıne alıcaksın

ben istanbul bagcılarda oturuyorum yarı yarıya su fat ödüyorum yardımcı olabılırım 0507 502 53 17

kütahyada su faturasına indirim var mı ?bilen?

denizlide su faturasına P indirim.
elektrik de yok.

İstanbul su indirimi %50
İnternet superonline engel tanımayanlar sınırsız 2 yıl anlaşmalı 39 tl temmuz ayı sonunda bitti...(İnternet ile ilgili indirimler birçok yerde yapılıyor)
Türk telecom da ev ve internette şubatta indirim başlayacak diye duyurdu ama ben mayıs ayında gittim, kampanya bitti dediler bilgilerinize...

eroxsiss;

Ankara büyükşehir belediyesini tebrikederim kiracı olduğumu söyledim 25 krş masraf alıp hemen aboneliğimi kimlik belgemin fotokopisini alarak yaptılar ve eskisi gibi her yıl imza atma olayınıda kaldırmışlar ve sadece adres değişikliği olduğunda bildirmenizi istiyorlar teşekkürler melih GÖKÇEK

kocaelide elektrik gaziye % 50 indirimli su ise engelli ve gaziye % 50 indirimli

Büyükçekmece de var mıdır acaba böyle indirim ?

bilgisi olan var mı?

2. b,r abonelikte varmıdır ben kendi evimde %50 indirim diyorlar fakat öyle olduğunu zannetmiyorum yan tarafımda babmgil yaşıyor onların suyundada bir indirim sözkonusumudur acaba

Merhaba Arkadaşlar,

Bütün mailleri okumasamda çoğu maili okudum şu bir gerçek ki belediyeler adilce davranmıyorlar bunun tek bir nedeni var oda bizleriz hakkımızı aramıyoruz devletin bize verdiği hakkı onlar yiyorlar bir arakadaş mail de AKP yi eleştiriyor o arkadaşa sadece şunu söylüyorum çok ama çok nankörsün önceki hükümetlere bak engellilerle ilgili en çok çalışmayı kimler yapmış...ha ben bunla tatmin olmuyorum çalışmayı iyi bulmuyorum diyorsan o zamanda muhalefeti eleştirecen onlar düzgün çalışsa engellilere gereken desteği verse AKP ye rakip olabilse bak bakalım o zaman AKP nasıl engellileri el üstünde tutuyor yanlış anlama AKP'li değilim olan bir gerçeği söyledim bizim engelliler olarak bir olmamız gerekiyor ki hakkımızı sonuna kadar alalım. Su faturanızda %50 indirim oluyor rapor oranının %40 ve üzeri olanlarda tabi bunu ist için söylüyorum.

aslında tüm faturalarda indirim olmalı. zaten hayatın çoğu bölümünde sorun sıkıntı yaşıyoruz en azından bu konularda sıkıntı yaşamayalım..

istanbulda engellilere elektrik,doğalgazj,telefon indirimi varmı?

slm arkadaslar istanbulda engellilere elektrik,doğalgazj,telefon indirimi varmı?

Eser37 kardeşim, telekom ve ttnet te engellilere yönelik sosyal tarife adı altında indirim mevcut...telekom sosyal tarife de şehir içi 3000 dk veriyor 12,5 tl şehirler arasıda akşam 7 den sonra zaten bedava... ttnet te ise sınırsız tarife 41 tl kotalı 6 gb 26 tl ye tekabül ediyor...elektrik ve doğalgaz da şimdilik söz konusu değil..su için belediyeye müracat ederek su saatini üzerine alman durumunda yardımcı olabilirler diye düşünüyorum..Sevgiler

İski de su saatini üzerine almana gerek yok, aile bireylerinden birinin üzerineyse, onun kımlık fotokopisini, engelli raporun % 40 üstü aslı ve fotokopısı, ve kımlık fotokopini al yanına, verdikleri formu doldur. baska sıkıntı olmuyor. 2 hafta sonra verdiğin bilgileri denetime geliyorlar, verdigin bilgilerde sıkıntı yok, beyanın doğru ise % 50 indirim uygulanıyor.. Denetlemeye geldiklerinde senin ziline basmadan, komşularına soruyolarlar...

TTNet ve Telekom da hat kimin üzerine olur ise olsun indirim var bizde babamın üzerine kayıtlı ordan alduık ayrıca iskide de mevcut engelli kimlik kartını götürmen yeterli ondada var şimdilik .

saygılar . :)

Bende faturayı üzerime alcaktım yalnız bi sorun var deprem sigortası olması lazımmış. yoksa olmuyormuş. Böyle bi olayla karşılaşan var mı?

Bursa Uludağ Elektrik'de indirim yokmuş!?

hayırlı işler engelliler için indirim var mı veya indirim projesi var mı teşekkürler şimdiden

Yazan: Operatör 19.11.2012 09:49:52

Hakan Bey,
Engelliler hakkında herhangi bir elektrik indirimi söz konusu değildir.
İyi günler dilerim

Uludağ Elektrik A.Ş.

elektrik

arkadaşlar evin eski elektrik sayacını akıllı elektrik sayacıyla değiştirdiler elektrik faturası ikiye katladı biz demi sorun var sayaçta mı sorun var bu sayacın ayarı var mı(elektrikte engelli indirimi var mı)

elektrik aboneliği için deprem sigortası gerekli .yıllık 100 tl civarı olyor .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt